Резултати от 1 до 5 от общо 5

Впечатления от марката TEKA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #1

    Впечатления от марката TEKA

    Моля някой ,който има впечатления и ползва уреди с марката ТЕКА да сподели.На пръв поглед изглеждат качествени и са кръстени ,че са немски.По някакви данни се произвеждат в Испания и Гърция ,което ме смущава донякъде!!!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    6
    #2

    Re: Впечатления от марката TEKA

    Гледаики това което си писал по др. форуми виждам че си компетентен по въпросите за др. марки и до колкото знам за ТЕКА те разполагат с Испански уреди ,а някои от мивките са им Немски

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #3

    Re: Впечатления от марката TEKA

    Да,в тази връзка да кажа,че имам вече стъклокерамичен плот , смесител, мивка и аспиратор.Доволен съм!За сега....
    Ако нещо възникне/кофти/ ,няма да премълча критиките.Насочихме се към тези уреди защото са нови ,като марка,с добър дизайн и добра гаранция.В последно време доста се разочаровах от "изпитани" марки предлагани от "Техно-ала-бала" маркети.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    6
    #4

    Re: Впечатления от марката TEKA

    Техномаркет и Технополис не съм ходил от година, просто чакам да доиде изложението Строико и отивам да пазарувам.
    А иначе Тека ми е познато като марка от доста време но никои не я налага

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #5

    Re: Впечатления от марката TEKA

    За мен Тека не е нова марка, ползвам от около 8 години фурна за вграждане от тази марка. Няма никаква електроника, единствената и екстра е вграден грил. За мен е отлична по простата причина, че за осем години едва като видях заглавието на темата се сетих за нея. Никога не е създавала проблеми. На нея обаче си пише, че е произведена в Испания.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Таблет от марката Allview
    От Wizzzard във форум Мобилни устройства
    Отговори: 34
    Последно: 03-11-14, 14:30
  2. FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !
    От wsd във форум Бяла техника
    Отговори: 41
    Последно: 25-01-12, 23:15
  3. Марката Eurolux
    От pgg във форум Друга битова техника
    Отговори: 4
    Последно: 12-04-10, 13:18
  4. Марката CRAWN - моля за мнения
    От snpopova във форум Черен списък
    Отговори: 9
    Последно: 31-12-09, 14:36
  5. До колко има значение марката на UPSa
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 12-11-04, 20:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе