Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42

FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #1

    FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Здравейте !

    В момента събирам ценови листи за различни модели кухненско обзавеждане. Спрях се на маката Фагор, защото е много евтина сравнение с "МАРКОВИТЕ" а изглеждат добре и имат ужасно много фукции и екстри. Даже има възможност за команда от ГСМ (след добавяне на някаква си платка). Искам да знам за проблеми - от хора които имат или са чували ... че много ме тормози жената - Тя иска БОШ а на мен ми излиза с 600-800лв по скъпо ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #2

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Испанска марка.Испанско производство.Сравнително непозната.
    Добро съотношение цена/качество.Най-малкото има претенции да е реномирана и според мен те не са неоснователни.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Жена ти добре се е ориентирала. Иначе ние вкъщи сме с Горенйе и проблеми няма.

  5. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #4

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Бош - горение -сименс ... знам за тях ..
    аз питах конкретно за проблвеми с тази марка ...Женами се увлича по рекламите, а те често са на неща които не заслужават парите си .. Ако се занимавате с коли и си купувате бош, знаете че е 90% турско.. не че е лошо, ама не е и хубаво...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #5

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Имам пералня на 6 години-без проблеми до сега! Друго не мога да кажа

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    59
    #6

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Между другото уредите за вграждане BOSCH също се правят в Испания

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #7

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от WilliamDark
    Бош - горение -сименс ... знам за тях ..
    аз питах конкретно за проблвеми с тази марка ...Женами се увлича по рекламите, а те често са на неща които не заслужават парите си .. Ако се занимавате с коли и си купувате бош, знаете че е 90% турско.. не че е лошо, ама не е и хубаво...
    Рекламите са си реклами ... не е казано, че задължително това което се рекламира да е перфектно, но така или иначе всяка марка/производител си има издънки ... до да кажеш че Сименс защото се рекламира не е добро е най-малкото наивно.

    От друга страна ако ти излиза 800 кинта по-евтино отколкото останалите марки, задай си въпроса от какво е спестена тази сума при условие че в общи линии фирмите произвеждащи един и същи вид и клас стоки имат приблизително еднакви цени ... и изведъж ти изскача марка с 1000 екстри и на половин пари ... мисли и внимавай да е се набуташ ... лично за мен наличието на "екстрите" при по-ниска цена винаги е било сигнал за тревога ...

    Още нещо - сайта на Фагор ... езиците са испански, португалски, чешки, унгарски ... английски няма ... в американския сайт фигурират само тенджерите им ...

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #8

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Имам хладилник Fagor* от 1995г, кой то до този момент си работи без забележки. Сестра ми има подобен на моя модел - вече над 5 години също работи безпроблемно.
    Освен това има наблюдения и от испанския пазар, от няколкото града в които съм бил. Марката е традиционно испанска (в смисъл почти всичко се прави там). Широко разпространена е и цената е нито висока нито ниска. Предпочитана е от много испанци.

  11. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #9

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от painmaster
    Рекламите са си реклами ... не е казано, че задължително това което се рекламира да е перфектно, но така или иначе всяка марка/производител си има издънки ... до да кажеш че Сименс защото се рекламира не е добро е най-малкото наивно.

    От друга страна ако ти излиза 800 кинта по-евтино отколкото останалите марки, задай си въпроса от какво е спестена тази сума при условие че в общи линии фирмите произвеждащи един и същи вид и клас стоки имат приблизително еднакви цени ... и изведъж ти изскача марка с 1000 екстри и на половин пари ... мисли и внимавай да е се набуташ ... лично за мен наличието на "екстрите" при по-ниска цена винаги е било сигнал за тревога ...

    Още нещо - сайта на Фагор ... езиците са испански, португалски, чешки, унгарски ... английски няма ... в американския сайт фигурират само тенджерите им ...
    Мисля че не съм се изяснил - фагор мога да го взема с добри отстъпки ... от там и голямата разлика...
    Нормално е да не продават в USA.. стандартите и изискванията са страшно различни!
    Относно Сименс - аз лично не съм гледал реклами на куненски уреди ... не че гледам много телевизия...
    Цитат Първоначално публикувано от gino
    Между другото уредите за вграждане BOSCH също се правят в Испания
    Проверих и това - абсолютно си прав

    Много ви благодаря за мненията и информацията - търсенето продължава

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #10

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от WilliamDark
    Нормално е да не продават в USA..
    Напрежението е различно

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    45
    #11

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Напрежението е различно
    OFF: @badr наистина ли мислиш, че различното напрежение е основната причина да не са този пазар като марката ФАГОР

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    5
    #12

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Имам моя близка - пералнята и е Фагор, много е доволна.
    Между другото - Фагор са марка преди всичко за производство на
    големи ПРОМИШЛЕНИ стоки - направи си сам извода!
    Поздрави!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #13

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Фагор е добра марка, ако е наистина по-евтина - не се чуди!

  17. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #14

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    Цитат Първоначално публикувано от g0g0
    OFF: @badr наистина ли мислиш, че различното напрежение е основната причина да не са този пазар като марката ФАГОР
    Да така мисля.Да разработваш отделно изделие за ограничен,наситен пазар е неразумно.
    Нямам наблюдения за САЩ,но мисля че там няма да намериш Бош,Сименс,Електролукс,АЕG,Миеле.Не мисля че тези марки са некачествени или нещо друго.

  18. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #15

    Re: FAGOR - търся мнение за марката - впечатления !

    не мисля че проблема е само в напрежението .. имам обща представа за стандартите и ви уверявам че са различни.. а за да произведеш продукт за ТЕХНИЯ пазар трябва да разработиш изцяло нова технологична линия... е кой ще се поти при положение че американците си имат Мексико .. евтина работна ръка на 1 ръка разтояние
    Миеле е най доброто според една позната, която има популярна мебелна къща ....но цената :dock:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Стъклокерамичен плот Fagor
    От vladun във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-13, 10:21
  2. Климатици Fagor
    От tyo_bg във форум Други марки климатици
    Отговори: 52
    Последно: 07-09-12, 23:06
  3. Търся мнение на лекар
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 09-06-12, 14:20
  4. Търся мнение за Roadstar
    От ogre във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 19-03-11, 14:42
  5. Впечатления от марката TEKA
    От zla gad във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 05-08-08, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе