Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 35
Like Tree1Одобрявам

Избор на Таблет от марката Allview

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #1

    Избор на Таблет от марката Allview

    Писах в една терма за таблетите, но се съмнявам, че някой ще ми отговори скоро за това отварям нова тема.имате ли впечатления и ако да какви са те.някой ползвал ли е моля да ми пишете.знам, че са евтини,а на мен точно това ми трябва но искам да зная повече информация относно качеството им.мерси

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    същите като Onda, Chuwi, Cube, Voyo, Sanei, Aoson, ePad и т.н.

    повече информация никой не може да ти даде, защото (като всяка подобна техника, включително и марковите) всичко е въпрос на късмет за конкретната бройка. обидната за реномираните марки истина е обаче, че поетият риск (по мое убеждение пренебрежимо малък) да ти се падне дефектна бройка категорично си струва при цена 1/2 и дори 1/3 от тази на марковите

    а ако го купиш от тукашен магазин, т.е. с някаква гаранция, везните натежават в полза на немарковия до дъното

    лично мнение

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #3

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    същите като Onda, Chuwi, Cube, Voyo, Sanei, Aoson, ePad и т.н.

    повече информация никой не може да ти даде, защото (като всяка подобна техника, включително и марковите) всичко е въпрос на късмет за конкретната бройка. обидната за реномираните марки истина е обаче, че поетият риск (по мое убеждение пренебрежимо малък) да ти се падне дефектна бройка категорично си струва при цена 1/2 и дори 1/3 от тази на марковите

    а ако го купиш от тукашен магазин, т.е. с някаква гаранция, везните натежават в полза на немарковия до дъното

    лично мнение

    Пффф, определно клоня към немарковия.Това, което ме шокира и за това пиша е, че виждам как характеристиките, които са описани са същите като на Самсунг да кажем, а цената е минимална.Направо е лудница!Както викаш ти, въпрос на късмет.Все пак, обаче, няма да се втурна веднага ще чакам още мнения по въпроса Мерси на всички.А имам личен въпрос към теб , ти какъв таблет използваш ?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    никакъв

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #5

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    никакъв
    Вярно ли?И защо не ползваш никакъв, като гледам добре разбираш Има евтинийки, които пак показват качество. залагам на ALlview, брат ми каза, че са по добри от Престижио например, а мен ме устройва нещо в този ценови полюс - повече ще ми дойде твърде тежко на семейния баланс.Хах...иначе инвестирам в компютри за по 1000 лева, но за таблет, братче, хич не ми се дава...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    не ползвам никакъв, защото нито един таблет не може да ми даде това, което ми трябва и/или да замени това, което вече имам:

    за мощ имам мощен стационарен
    за мобилност имам нетбук
    за мобилна мощност имам мощен лаптоп
    за четене на книги имам eReader
    за снимки имам фотоапарат
    за разговори имам телефон

    ааа, и за Android приложения (главно от любопитство) имам емулатора BlueStacks на стационарния, към който нямам никакви сериозни забележки, освен че понякога заради него уиндоуса бсод-ва

    беше ми минала спонтанната мисъл за един 10" 4-ядрен с 16 флаш, 2 рам, но след като преброих до 10, трезво осъзнах, че въз основа на гореизброеното, наистина не ми трябва...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #7

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    не ползвам никакъв, защото нито един таблет не може да ми даде това, което ми трябва и/или да замени това, което вече имам:

    за мощ имам мощен стационарен
    за мобилност имам нетбук
    за мобилна мощност имам мощен лаптоп
    за четене на книги имам eReader
    за снимки имам фотоапарат
    за разговори имам телефон

    ааа, и за Android приложения (главно от любопитство) имам емулатора BlueStacks на стационарния, към който нямам никакви сериозни забележки, освен че понякога заради него уиндоуса бсод-ва

    беше ми минала спонтанната мисъл за един 10" 4-ядрен с 16 флаш, 2 рам, но след като преброих до 10, трезво осъзнах, че въз основа на гореизброеното, наистина не ми трябва...
    Ахахаха, човееек, ти си истински маниак ! Аз за четене използвам Kindle, някак си повече от eReadera.За таблет, аз по-скоро съм развил някаква странна необходимост да се заобикалям с нови технологийки,. а и приятелката ми натиска за таблетче и аз искам да й купя една евтинийка, която да е достатъчно добра за нея А, това разбирай не значи кой знае какво, на теб направо ти завиждам искрено за технологичния погрес, който си си причинил евала, човек !!!!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #8

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Абе, добре си е едно 10" таблетче, като се излегнеш на дивана:rolleyes: Пък и за из път не е лошо...само 500-600 грама.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Абе, добре си е едно 10" таблетче, като се излегнеш на дивана:rolleyes: Пък и за из път не е лошо...само 500-600 грама.
    По-добре....
    Преситена история е нашата. В момента съм за 2 дни извън София и за да ми е по-добре мъкна хем лаптоп, хем таблет. Лаптопа за служебни срещи и в хотелската стая, таблета за вечеря в кръчмата... шантава работа.
    Ако се напъна, мога да свърша всичко необходимо с което и да е от двете....

    Аа, да не забравя - освен двете джаджи си мъкна и книжка. Истинска, хартиена. Колкото и да бях фен на екнигите... в България се провалиха поради липсата на възможност за закупуване на нови заглавия.
    granity одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Сега излязоха доста PC Tablet с клавиатура калъф или док станция, но пак са тежки за таблет:rolleyes: Иначе разцъках един Acer w700, бива за работа на път, ама пак трябва да подложиш крак, маса...пък то целта е свобода на движенията...абе няма угодия. Добре си беше халваджийския тефтер навремето...много се разглезихме.

    П.С. То имаше един лаф за жената, ама...
    Този пост е редактиран от pilot; 20-03-13 в 21:45.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #11

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    И аз да кажа нещо за НЕмарковите таблети. Миналия ден ми се наложи да инсталирам едно приложение на такъв, които не е марков, но същевременно не е и световно непознат (бренда му е популярен в България, или поне беше)...
    Та няма такава простотия... Нещо дето можех да свърша за 30 минути, ми отне 3 часа, и то именно щото на това животно тъчскриина и главния му мозък сякаш не бяха свързани... Полвината от времето се борих с това като натисна backspace, да не ми отчита Q което от от другия край на клавиатурата... И накрая като се наложи да му сменя езика, мина на китайски, защото отново не отчете това което му зададох...

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    каква марка? колко инча?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #13

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    За всеки влак си има пътници-аз не бих дал 600,700,800лв. за нещо което не ми се побира в джоба и мога за седна на него.Същевременно не бих купил и такова без гаранция и адекватен сервиз/напр. от Алибаба/.В една друга тема бях писал че някои маркови и но нейм продукти се правят в един и същи завод,просто в единия случай плащаш повече за марката.

  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #14

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    каква марка? колко инча?
    Не исках да споменавам марка, но щом директно питате таблета беше ARCHOS 10", но много се съмнявам при другите таблетчета в този ценови клас да има кои знае колко разлика...


    За всеки влак си има пътници-аз не бих дал 600,700,800лв. за нещо което не ми се побира в джоба и мога за седна на него.Същевременно не бих купил и такова без гаранция и адекватен сервиз/напр. от Алибаба/.В една друга тема бях писал че някои маркови и но нейм продукти се правят в един и същи завод,просто в единия случай плащаш повече за марката.
    За марките не съм на това мнение. Да плаща се повече за марката, ама не е само марката. С марката идва и гаранцията, както и това, че при изработката на "марков продукт" качествения контрол е малко по-така... Не говорим за варианта в които продукт с марка "ХХХ" като не успее да мине качествения контрол, се "пребрандира" и става с марка "YYY" естествено с по-ниска цена...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #15

    Отговор: Избор на Таблет от марката Allview

    Vlado66
    Кои точно маркови устройства се правят в един завод с немаркови? Как си представяш примерно популярни корейски, японски и тайвански марки да го правят това. Да, различните компоненти се правят от други фирми с различна степен на качество, но самата сглобка се извършва отделно. Просто големите корпорации нямат сметка да правят съвместно производство с но нейм марки под един покрив, защото пазара на мобилните устройства е много конкурентен.
    Този пост е редактиран от pilot; 21-03-13 в 11:03.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на таблет до 150-160 лева
    От vartan във форум Мобилни устройства
    Отговори: 15
    Последно: 22-05-15, 10:55
  2. Мнение за смартфон Allview A4 DUO, Dual-Sim
    От dafi_dimo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-01-14, 10:15
  3. Избор на таблет до 500-600 лв.
    От Lucky[BG] във форум Мобилни устройства
    Отговори: 20
    Последно: 24-09-13, 13:58
  4. Избор на таблет от Ебай до 250лв
    От NIGHTMAN86 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 01-08-13, 15:19
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе