Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    28
    #16

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Само не разбрах за телефони ли говорите или за перални
    Samsung и бяла техника са две понятия които скоро няма да се срещнат

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #17

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Говорим за пералня,то в заглавието на темата си го пише,стига да има някой да го прочете!Пералнята не е шумна нивилирах я добре и изобщо не мърда,ако не отида да проверя няма да разбера дали е готова.Изпира перфектно,електрониката е точна.Още ме е страх да я пуна на 1400 борота,но старата ме наплаши тъй че ще ми трябва малко време да се съвзема.Но съм много доволен като сяло!!!

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #18

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от bold
    Само не разбрах за телефони ли говорите или за перални
    Samsung и бяла техника са две понятия които скоро няма да се срещнат
    Посочи бързо друга марка с повече екстри качество на ниска цена!! И си дай доводите МОЛЯ!!

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #19

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    Браво, страхотен критерий! Върху моята има телевизор, който гледам по време на пране. Само при последното центрофугиране (с 1400 об/мин) увеличавам телевизора малко, ако искам да не пропусна нещо. Е, не е нито самсунг нито горение...
    :-)

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #20

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от sunshine0
    Говорим за пералня,то в заглавието на темата си го пише,стига да има някой да го прочете!Пералнята не е шумна нивилирах я добре и изобщо не мърда,ако не отида да проверя няма да разбера дали е готова.Изпира перфектно,електрониката е точна.Още ме е страх да я пуна на 1400 борота,но старата ме наплаши тъй че ще ми трябва малко време да се съвзема.Но съм много доволен като сяло!!!

    Слушай музиката!!!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    28
    #21

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от citron
    Посочи бързо друга марка с повече екстри качество на ниска цена!! И си дай доводите МОЛЯ!!
    екстрите не означават качество
    а и практиката показва че не се използват
    и не трябва да се забравя приказката-евтиното винаги излиза по скъпо
    според мен е по добре да се даде някой лев отгоре но да се вземе нещо без толкова ексри но по здраво като машина
    примерно Gorenje
    по шумни са,нямат всичките глезотии ,не светят,не мигат, нямат големия дисплей
    жената като викне комшийката на кафе няма да цъкат край нея
    това е пералня за бога
    3 програми се използват и толкова
    ако не ми вярваш питай всяка една жена която познаваш

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #22

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    ОоО не не не не и не аз от горенйе съм се отказах повече за такова 8-мо чудо на света не искам да чувам.Освен горение има и други много по добри марки,който имат цъкащи глупости дисплейчета и са качествени.Например Бош,АЕГ

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #23

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Има и друго bold ти каза че екстрите не се използват.Грешка примерно 2 пуловера.Не може да се пуснат на програма за памук 2 часа,те ще се съсипят!А с една две екстри примерно лесно гладене,програма за 28 мин. ще се изперат чудесно за много малко време,а на горение най-кратката програма е 50 мин.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #24

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    sunshine0, пералнята на майка ми е 20 годишна, няма "лесно гладене", "кратка програма", не е клас А. Значи ли това че пуловерите на цялото семейство са съсипани ? Или пък че не са изпрани добре и плащаме огромни суми за ток и вода ?
    Повечето съвременни перални машини имат споменатите функции - те не са екстри. Екстра е примерно Нано Силвър, или отваряне на чекмеджето с бутон. Те едва ли помагат на машината да пере по-добре. Предполагам, че това е имал в предвид bold в горния си пост, и аз съм напълно съгласен с него.
    Относно
    а на горение най-кратката програма е 50 мин.
    можеш да погледнеш тук

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #25

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Пералня направена преди 20 години не може да е повече от 800 оборота "предполагам" и наистина че няма как да се съсипят.А относно Silver nano наистина че с тази функция пералнята пере по добре.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #26

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    angelНе искам да споря за програми,функции и други подобни,просто казвам че не съм доволен от горение,все пак всеки си има мнение!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #27

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Не искам да споря за програми,функции и други подобни,просто казвам че не съм доволен от горение,все пак всеки си има мнение!
    Напълно съм съгласен ! И ако предния ми пост те е засегнал по някакъв начин, моля да бъда извинен.

    Не съм ползвал машина с "Silver Nano " система и нямам преки наблюдения за това как пере по-добре, но доколкото знам - става въпрос само за антибактериална обработка на прането.

    А пък с тея пуловери не можах да разбера кое ще ги съсипе - дългата програма или оборотите, ама няма значение-да не задълбаваме.
    По-скоро смятам, че това зависи най-много от потребителя на машината!
    Живи и здрави !

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #28

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Спокойно *George* не си ме засегнал с нищо. Относно Silver nano мога да дам повечко информация,но не съм наблюдавал пералнята,когато натисна бутона |silver wash| времето на програмата се удължава с 15-тина минути.В упътването пише,че стерелизацията става на последното изплакване!Друг път когато стерелизирам дрехите ще наблюдавам и ще пиша.А за изплакванията мога да кажа,че са перфектни,а в повечето случаи горението оставяше пяна!!!Мога да кажа за кой модел на горение говоря Gorenje WA62081.Знам ли по скъпичките модели може да са добри,аз говоря конкретно за модел. А ако някой иска инфо за самсунга да пита . angel

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #29

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    Цитат Първоначално публикувано от bold
    екстрите не означават качество
    а и практиката показва че не се използват
    и не трябва да се забравя приказката-евтиното винаги излиза по скъпо
    според мен е по добре да се даде някой лев отгоре но да се вземе нещо без толкова ексри но по здраво като машина
    примерно Gorenje
    по шумни са,нямат всичките глезотии ,не светят,не мигат, нямат големия дисплей
    жената като викне комшийката на кафе няма да цъкат край нея
    това е пералня за бога
    3 програми се използват и толкова
    ако не ми вярваш питай всяка една жена която познаваш

    Сложи ръка на сърцето и тичай за самсунга щото не останаха по магазините!! Самсунг този път са обсипали с пари когото трябва. Тази пералня е за хора без време!!! Всичко се оптимизира до последната секунда. машината неспира да пере!!

    Искаш да кажеш че самсунг не е качествена марка ли!? Или че пералнята не е маркова или какво!? Или ,че фирмата е бедна и няма пари!!?? Питашли се колко капацитети искат да работят и разработват за Самсунг. Аз в момента не се сещам за по-силна фирма в техниката от тях!! ти неразбирашли ,че вече останаха марките а производителите произвеждат за няколко мерки!!!

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    7
    #30

    Re: Някой да ми даде информация за пералня Samsung WF7604 SUV

    ta dovolen li si ot peralnata

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RQ: Информация и мнения за Samsung AQ18A1RE
    От na7o във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 23-01-14, 16:38
  2. Някой може ли да ми даде инфо за този модел Beaver SRK28ZJV
    От Y.Velikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 17:26
  3. За NEO TV-1477TX дали някой може да даде съвет.
    От nommo във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-11-07, 16:35
  4. Можели някой да ми даде инфо за Super Video/Audio Cart
    От Freestyle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-06, 23:34
  5. някой има ли информация?
    От vikmay във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 19
    Последно: 15-05-06, 18:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе