Резултати от 1 до 7 от общо 7

Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #1

    Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    Дойде време и за купуване на съдомиялна. Засега съм харесал ей това Елетролуксче - ESF - 46710. Та питанката ми е ако някой я ползва да сподели впечетления, както и да каже какво го дразни или какво и липсва.
    Интересува ме принципно и какви функции е хубаво да има.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    3
    #2

    Re:Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    От три дни съм с този модел на АЕГ / Електролукс - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052196. Подобен е на твоя. Гледам, че копчетата са същите, та погледни дали щракат при лек натиск, защото на моята съдомиялна трябваше да се натискат много силно, за да реагират. Направо ги вкарвах в корпуса, за да задействат някоя функция. Вчера дойдоха от сервиза и ги оправиха. Оказа се накриво поставена платка на копчетата. Явно контролът в завода не е на ниво, щом пускат да мине уред с такава явна неизправност. Иначе е хубава машинката - много е тиха и мие чудесно. На твоята имаш функциите, които ти трябват. Моят съвет е да погледнете и по-големите модели. Не са много по-скъпи, но са по-ефективни. След вечеря с 3-4 госта, моята машина се напълни. Пък нека си пише, че е за 12 комплекта. Цапайте и мийте със здраве

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #3

    Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    Между другото гледах и тази като твоята, само че за 9 комплекта

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054215

    и май в един завод се правят с АЕГ-то, та затова заради 200 -те лева разлика се насочих към Електролукса.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #4

    Re:Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    Здравейте
    Извинявам се, че се намесвам в темата ти curizo, но имам същите въпроси като теб. За да не пускам нова тема с подобно заглавие използувам твоята. Надявам се, че нямаш нищо против.
    И при нас настъпи момента за избор на миялна машина. Става въпрос за около до ~700лв. бюджет. Харесахме една AEG FAAAUTO от Технополис /Пловдив/ за 649лв. Но не намирам информация за нея, само в разни турски сайтове се появява. Някой може ли да каже нещо за нея или да даде съвет за някаква друга, която да я бъде. Или да изчакаме евентуалното зареждане по коледа за по голям избор

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #5

    Re:Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    Разгледай модел SMS40M02EU. Надхвърля ти бюджета с 99лв. но те уверявам,че си струва всеки лев. Успех в избора!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    31
    #6

    Re:Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    В интерес на истината я загледах, и то много. Даже и жената я хареса. Видях я в Асеновград в един магазин. В Пловдив казаха, че може да я имат в ТЕХНОМИКС / складовете на Брезовско шосе/ или да си я поръчам онлайн. Нещо не съм много навит за онлайн покупка. Чакам заплатата и до края на седмицата ще я вземем. Ако я нямат в Пловдив ще се набутам сигурно и за транспорт от Асеновград. После ще пиша отзиви за нея.

    Поръчахме я, ще я докарат във вторник, БЕЗПЛАТНО. Само дето няма ръководство на разбираеми за мен езици /Български, Английски или Руски./ В сайта на БОШ има на 10 езика но не и на тези. Ако някой на ръководство за тази миялна ще съм благодарен да ми го прати.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    21
    #7

    Re:Мнения зя съдомиялна Елекролукс - ESF - 46710

    Елекролукс - ESF - 46710
    Имам я от 7 месеца работи идеално
    работи много тихо и измива много добре
    дори цената и в техномаркет се е повишила със 100лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съдомиялна - сол ?
    От penchev79 във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 23-09-17, 13:57
  2. Съдомиялна БОШ SKS50E12EU
    От mmmatev във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 01-10-14, 21:34
  3. съдомиялна Аристон
    От peshew във форум Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 15-03-10, 14:39
  4. Препоръчайте ми съдомиялна?
    От HomeName във форум Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 04-01-09, 15:24
  5. Съдомиялна, не се отваря
    От elenaalex във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1
    Последно: 27-11-08, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе