Резултати от 1 до 4 от общо 4

готварка печка и "телескопични носачи"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #1

    готварка печка и "телескопични носачи"

    Здравейте,
    идва време за подараци и ми е необходима помощ за избор на готварска печка. спрял съм се на марка Electrolux, но намирам разлика в някой модели - а именно "телескопични носачи", доколкото разбрах това е начин на отваряне на фурната като чекмедже. Въпрост ми е : по-надежни ли са от стандартното отваряне и препоръчвате ли го. Моделът на които съм се спрял е ELECTROLUX EKC-513517W
    Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #2

    Re:готварка печка и "телескопични носачи"

    Не става въпрос за отварянето на самата фурна (вратичката й), а за изваждането на тавата от фурната. Печката най-вероятно въврви с 1-2-3 тави и скара (решетка), които могат да се поставят на тези водачи. Много са удобни, защото си издърпваш тавата напред, а не си завираш главата/ръцете във фурната. Не ползваме натоварено фурната, но 5-6 години не са мръднали тези водачи. Освен това не всяка позиция за поставяне на тави ще е с водачи - те са 2 от 5 при мен. Просто огледай печката.

    ПС: Не съм виждал конкретната печка - говоря по принцип.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re:готварка печка и "телескопични носачи"

    Така е както го описва Shturak. Нашата фурна е Горенье и има 4 позиции, от които трите са с телескопични носачи.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #4

    Re:готварка печка и "телескопични носачи"

    Благодаря на всички !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 5
    Последно: 06-06-12, 23:32
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 8
    Последно: 27-07-11, 14:09
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе