Страница 1 от 20 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 298

Перални,Препоръки 2009г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    12
    #1

    Перални,Препоръки 2009г

    Имам спешна нужда от съвет. В момента ми монтират новата кухня, съответно от край време съм решил, че ще купувам по-тясна пералня, около 50-52 см ... просто защото не ми се дават 300-400 лв повече за вградена такава. Оказа се, че обаче майсторите са предвидили място за вградена ... което означава, че ако искам свободностояща трябва да намеря, не само по-тясна, а и по-къса. Има ли въобще на пазара перални по-къси /на ширина/ от 60 см? Аз лично не мога да намеря.

    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #2

    Перални,Препоръки 2009г

    А тази пералния как ви се струва: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09011543 Моля ви за съвет ! Благодаря предварително!

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от bai dobri
    А тази пералниа как ви се струвам http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09011543 моля ви за савет ! Благодаря предварително.
    Това е едно от последните истински перални на марката произведени в Испания ако не се лъжа.серия523,6..,8...модел 2006г.ама това няма значение важното е 4е работят безотказно.На майка ми купих същата 3години не е имала проблем с нея.Сегашните модели на марката се правят в Турция и нямат нищо общо с предишните серии.Ако намериш от старите серии купувай смело.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #4

    Перални,Препоръки 2009г

    Спешно се нуждая от помощ - от къде да намеря ръководство на потребителя за Miele novoduo w823 - обърнах нета и не можах за съжаление - все изкачат някакви немски сайтове. Ще бъда благодарен на всякаква помощ - дори само спцификациите на този модел ще бъде добре дошло за мен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #5

    Перални,Препоръки 2009г

    Благодария за мнението granity !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #6

    Перални,Препоръки 2009г

    kris11 каза :

    колега пише казан от карборан - т.е. пластмаса . За смяна на легар си е е ..ло майката -как в пластмаса ще поставиш лагер. Затова се сменя целия казан който е на стойнбост малко повече от цената на самата пералня.
    Цената на 2 та лагера е м/у 10 и 18 лв / зависи от марка и магазин, а на семерингата 4-5 лв обикновенна , а за силиконова повече -но ги няма.
    Уж се правят магии с пластмасата но , ако протече от лепеното място наводнението ти е в кърпа вързано, че и съседите от долу ще има много да споменават някои близки твои роднини. :default
    Търси с метален казан -там лагерите са набити в метално лагерно тяло , лесно се избиват и сменят.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от bai dobri
    kris11 каза :

    колега пише казан от карборан - т.е. пластмаса . За смяна на легар си е е ..ло майката -как в пластмаса ще поставиш лагер. Затова се сменя целия казан който е на стойнбост малко повече от цената на самата пералня.
    Цената на 2 та лагера е м/у 10 и 18 лв / зависи от марка и магазин, а на семерингата 4-5 лв обикновенна , а за силиконова повече -но ги няма.
    Уж се правят магии с пластмасата но , ако протече от лепеното място наводнението ти е в кърпа вързано, че и съседите от долу ще има много да споменават някои близки твои роднини. :default
    Търси с метален казан -там лагерите са набити в метално лагерно тяло , лесно се избиват и сменят.
    В коя година живееш че търсиш с метален казан от няколко години не сам виждал такива,всички са карборан,полиплекс и всякакви темподобни производни на пластмасата.Всички който се продават    по техномагазините са такива ,може би ако си вземе MIELE човек ще е друга работата.Пък и смяна на лагер може да не се наложи през целия период на употреба,не бъдете толкова черногледи.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #8

    Перални,Препоръки 2009г

    Хммм не знам ко да правя. Някой още за и против карборана накрая ще прибегна до план Я напивам се като прасе-отивам в Технополис и на която пералня се изсуля, тя ще да е

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #9

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте! Искам да попитам какво стана с пералните Electra Bregenz ? Никаде не съм ги срещал вече от много години. Да не би да са си променили името? 

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #10

    Перални,Препоръки 2009г


  13. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #11

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от freakobg
    Интересна е топлата им връзка с BEKO (най десния бутон на сайта)
    и Ви гарантирам, че тази пералня http://www.elektrabregenz.at/heisswa...hmaschine.html е от продуктовата листа на БЕКО. Нищо лошо

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #12

    Перални,Препоръки 2009г

    Това е относно пералнята ми Neo - извадено от мой мейл до сервиза - Не знам какво да кажа-снимките си казват всичко ! Самите болтове към
    барабана са криви ! При отвъртането им, единия се счупи поради кривостта
    си,въобще не е напъван !!! След като я погледнах отдолу видях,че дори
    маркучите не са й свързани ! Абсолютно не знам какво да кажа !!! Вижте
    на снимката и какъв окъсан ОРИГИНАЛ на фактура са ми дали !!!! Мисля
    да се обърна към защита на потребителите ако няма ответна реакция !
    Плюс това тази стока трябваше да ми бъде доставена на 13.01.2009 в 11
    часа, а я получих на 14.01.2009 в 15:00 часа без абсолютно никакво
    обяснение, само аз се обаждах за информация !?

    http://www.aleksandr0.snimka.bg/albu...lbum_id=330099

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    14
    #13

    Перални,Препоръки 2009г

    Може ли някакво мнение за пералня EDESA L1026 или WHIRLPOOL AWO/D 9361?
    Ориентирал съм се към тези марки. Имате ли някакви отзиви за тях?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    11
    #14

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от bai dobri
    Това е относно пералнята ми Neo - извадено от мой мейл до сервиза - Не знам какво да кажа-снимките си казват всичко ! Самите болтове към
    барабана са криви ! При отвъртането им, единия се счупи поради кривостта
    си,въобще не е напъван !!! След като я погледнах отдолу видях,че дори
    маркучите не са й свързани ! Абсолютно не знам какво да кажа !!! Вижте
    на снимката и какъв окъсан ОРИГИНАЛ на фактура са ми дали !!!! Мисля
    да се обърна към защита на потребителите ако няма ответна реакция !
    Плюс това тази стока трябваше да ми бъде доставена на 13.01.2009 в 11
    часа, а я получих на 14.01.2009 в 15:00 часа без абсолютно никакво
    обяснение, само аз се обаждах за информация !?

    http://www.aleksandr0.snimka.bg/albu...lbum_id=330099


    Е за 328 лева та какво очакваш бре колега. Хората изкат и евтини перални и търговците им ги дават. Но остава въпроса: колко време от гаранцията ще ти преседи в сервиза това изделие и колко време след като изтече ще я ползваш.


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #15

    Перални,Препоръки 2009г

    Ти ****** ли си или си от Техномаркет "бре колега" ? Айде да те видя на тебе като ти се случи как ще се чувстваш ! Много те бива да плюеш на чуждото нещастие ве !!!!


    Видях, че е счупен целия казан и не можах да повярвам!!! Освен това онзи маркуч, където си стърчи е за изходящата вода и така си беше !!! Въобще не мога да повярвам какво са ми дали!!! Ами ако бях я пуснал и от казана потече вода и ме убие ток-а !!!

    http://www.aleksandr0.snimka.bg/albu...lbum_id=330099

    Mod.edit avenger
    1.Въздържай се от поставянето на голям брой емотикони в поста!
    2.Не пускай 2 поста един след друг,а ползвай опцията редактирай!
    3.Форумът е място на свободно изразяване така,че не опонирай на всяко мнение!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 20 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  3. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе