Страница 3 от 20 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 298

Перални,Препоръки 2009г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #31

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от bai dobri
    Здравейте ,

    Някой има ли мнение заZanussi WDS1183 washer dryer

    http://images.google.bg/images?hl=bg...-8&sa=N&tab=wi
    И да ти каже някой как е сигурно пак ще си купиш NEO.Има ли смисъл въобще да питаш,след като не слушаш.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #32

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте,

    Не съм сигурна дали въпросът ми е на място, но имам проблем с пералня ZEROWATT classic Z412. Предполагам, че проблемът е в помпата защото не иска да изпомпва водата, а вместо това издава странен звук. Понеже маркуча който извежда водата извън пералнята не е вързан с отходния канал, когато го сваля долу на земята водата веднага потича. Този същия маркуч се спука при опита ми да разместя пералнята. А, да, и ключалката е повредена - има там едно като клюнче, което се счупи. Все още се отваря, но не знам до кога. Моля да ме насочите или към магазин от където да си набавя необходимите части или (по-добрия вариант) към механик, който би могъл да я отремонтира.

    Благодаря ви предварително!

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #33

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от menkiller
    Здравейте на всички!Аз също трябва да си купувам нова пералня.Ще помоля хората които разбират да помогнат със съвет.След дълго четене на темата се ориентирах към:
    3F-109 FAGOR
    WHIRLPOOL AWM-5103/FL-5103/
    Искам да разбера коя от двете е по добра.За сега везните се накланят в полза на Фагор заради гаранцията(4 год) но все пак ...
    Не знам как са новите модели, но аз имам Фагор от 14 г. и бачка като змей! Вече й се повреди вратичката и стана малко шумна, но единственият проблем, който съм имал с нея беше една фиба, заклещена в помпата. Техникът я отвори, извади фибата и почисти за 30 мин. и 10 лв и това беше.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #34

    Перални,Препоръки 2009г

    ИНТЕРЕСУВА МЕ НЯКОЙ ИМА ЛИ ИДЕЯ ОТ КАДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ЕЛ. СХЕМА НА ПЕРАЛНЯ MOD:GORENJE WA 984: ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН АКО НЯКОИ ПОМОГНЕ ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЯМАМ НЕРВИ ДА СИ ПРАВЯ МОТОРА И ЗАРАДИ ЕДНА МИНИАТЮРА ДА НЕ СЕ ПОЛУЧАВА.??????????????????

    Интересува ме-някой има ли идея откъде мога да намеря ел.схема на пералня Gorenje WA 984.Ще съм благодарен,ако някой помогне,защото вече нямам нерви да си правя мотора и заради една миниатюра да не се получава???

    Mod.edit avenger Не пиши само с главни букви!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #35

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте,

    Аз лично си купих пералня от тук http://www.dalavera.net/product/view...gliyagermaniya

    Препоръчвам го на всеки !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    11
    #36

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте,

    Имам голям проблем . Предстои ми купуване на пералня за вграждане с предно отваряне, но проблема е че дълбочината й не трябва да надвишава 50 см. След много дълго търсене и ровене никъде неможах да намеря такава. Интересното е, че има свободно седящи перални, които са дълбоки по 45 см но никъде няможах да открия пералня за вграждане която да не надвишава 50 см в дълбочина.

    Моля кажете ми марка и модел ако някой някъде е виждал такова животно ...

  8.  
     
  9. geriko
    Guest
    #37

    Перални,Препоръки 2009г

    Здавейте!
    Някой може ли да помогне с информация. Имам пералня Индезит WIDL 126 комби със сушилня. притеснява ме това ,че не пълни достатъчно вода в казана и това е причината за лошо пране и особено изплакване. Имал съм досега 3 различни перални и при всички когато напълнят с вода то тя е почти до половината на стъклото на вратата. А при тази като напълни водата е на дъното на казана и се вижда само ако няма пране в него.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #38

    Перални,Препоръки 2009г

    geriko Това не бива да те тревожи,ако не изплаква добре използвай функцията допълнително изплакване и ако переш повече дрехи използвай програмите за максимално количество дрехи (2,3,4).По принцип новите перални са направени да използват малко вода и ако усетят,че дрехите не са намокрени и водата не достига те започват да пълнят още вода,но ако използваш програми за малко количество дрехи,а переш повече те няма да са изпрани добре !!!

  11. geriko
    Guest
    #39

    Перални,Препоръки 2009г

    Благодаря за информацията значи все пак има някакъв чалъм. Не знаех ,че първите програми са за по-голямо количество пране.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    19
    #40

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравеите.
    Темата е дълга и може би въпросът е дискутиран вече, доста четох но и така не реших, коя от двете марки да предпочета а именно, Горение или Електролукс.При избора за мен са важни следните неща:,800-1000 оборота които може и да не се регулират,съкратена програма,програма маратонки(не е задължително),лесно почистване на филтъра(в момента ползвам Баукнет и филтъра ми създава доста грижи),да е тиха ( на това държа особенно).Цена от 500 до 700 лв.Приемам предложения и за други марки.
    Благодаря предварително

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #41

    Перални,Препоръки 2009г

    Обръщам се към todoplam от тези марки препоръчвам Електролукс имах Горение не бях доволен,беше много шумна,а ако искаш тиха вземи Аристон,а и имат много хубави програми , има нова серия Хоптойнт-Аристон за 6 кг. 1200 оборота,оборотите се контролират ! Много са добри !!!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    2
    #42

    Перални,Препоръки 2009г

    Моля,дайте съвет каква пералня да си купя! На цена до 1000лв. Старата "Перла 05'' издъхна,работи безотказно 20г.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #43

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте,
    Усилено проучвам последните седмици моделите на Електролукс. Съдбата ме мята ту към един, ту към друг. Лутах се, умувах и накрая успях да достигна до тотално омазване. Някой може би ще ме упрекне, че изборът на пералня не заслужава толкова нерви и мислене, но лично за мен покупката на този уред представлява една възможност през следващшите години при всяко пране да се радвам на хубавия си избор. Историята ми помни случаи, в които дълги години при всяка среща със избрана от мен покупка събуждат отрицателни емоции. Та така към Електролукса. В момента Технополис са пуснали на 'промоция' модела 12270W на цена 579лв. Само за справка, през декември същия модел на 'коледна промоция' беше 599лв. Хитруши. Та красив си е модела, това не мгоа да му го отрека, но и само дотук вниквам в неговите характеристики. Доколкото съм го проучил, сравнително нов модел е - от 2007ма година, но с крайно малко информация за него и което повече ме плаши - предлага се в не много страни, повечето от бившия соц. лагер. Друг фаворит да заеме тронното място до хладилника ми е модела 10040W, който е по-стар от 12270W, но като че ли навремето се е продавал из цяла Европа. Друга разлика - 12270W няма уточнена страна на произход. Пише 'Произход: Европа', докато на по-стария модел си е упоменато (даже и на капака) - Полша. Като параметри, безспорен водач е 12270W, но той има дисплей, което с риск да бъда наречен 'назадничев индивид' ме смущава (особено след изчетеното тук във форума).



    Данни за 12270W:
    + подарък Vanish 450 ml и Calgon 500g

    Цена: 579лв
    1200 оборота/мин.
    Енергиен Клас А+
    Клас на изпиране А
    Капацитет 6 кг.
    Автоматично регулиране на водата
    LED дисплей, Отложен старт
    Бутон „Допълнително изплакване“
    Кратка програма, ЕКО програма
    Размери 85 / 60 / 60
    24 месеца гаранция Данни за 10040W:


    ELECTROLUX EWF-10040W

    Цена: 539лв
    -АВТОМАТИЧНА ПЕРАЛНЯ
    -1000 ОБОРОТА
    -ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ
    -КЛАС "АА"
    -КАПАЦИТЕТ 5 КГ.
    -АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ
    -РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
    -РАЗМЕРИ: В/ Ш/ Д- 85/ 60/ 60

    ГАРАНЦИЯ 24 МЕСЕЦА


    Надявам се бръщолевенията ми да насочат ако не мен, то поне някой друг посетител
    Ако имате време, моля, моля, дайте ми своето мнение.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #44

    Перални,Препоръки 2009г

    Мисля ,че повече ще си струва да вземеш този модел с по-високите обороти и по-голям капацитет , не е толкова страшно ,че има дисплей !

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #45

    Перални,Препоръки 2009г

    Благодаря ти, непознати sunshine0 Понякога едно изречение е нужно, за да побутне кълбо от действия по склона. Мисля, че ще те послушам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 20 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  3. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе