Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 51 от общо 51
Like Tree8Одобрявам

Пералня с инверторен двигател

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #46

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    Ако е телевизор да вземеш Самсунг, но защо експериментираш с пералня? Защо не взе като старата марка, а след 17г реши да експериментираш?

  2.  
     
  3. tky
    tky е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    4
    #47

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    Здравейте отново. Нещата към момент са : Наистина се оказа че двигателя не е инверторен , но още се чудя и мая да се оплача ли от търговеца за умишлено подвеждане DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове - поне такъв е съветът на комисията за защита потребителите но има следния проблем - характеристиките съм ги взела от сайта на Технополис ,а пералнята е взета от Техномаркет -на техния етикет този въпрос въобще не е засегнат... но пък на етикета знаете се пишат само някои неща.
    След разговор със Самсунг БГ-м/у другото съм страшно разочарована от тях - си измиха ръцете с търговеца ми дадоха съвет да пробвам други програми и ....шума почти изчезна - плискането на водата е по-шумно.
    Относно техниката Самсунг - имам хладилник +фризер - не е мръднал мъжа ми се занимава с багери Самсунг - очарован е . От къде да знам че пералните им са капризни

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #48

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    Не е сериозно на базата на инфото от етикет в Техно...тата да си избереш уред. Същото е и ако питаш "консултантите" им. Не че и по форумите е сигурно, виждаш.
    Уредът се проверява по каталог на марката.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #49

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    Търговците (продавач-консултанти) имат навика да лъжат за неща като инверторен двигател и други подобни. "Такава ли е" - Дааа. А като кажеш да провери - ех, то всъщност не било... Не видиш ли изричен надпис "инверторен двигател" значи не е. Това е едно от нещата, с което се рекламира модела и няма как да пропуснат да го подчертаят.

  6. tky
    tky е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    4
    #50

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    проблемът е че в Самсунг бг същият уред не е отбелязан в продуктовия лист...., в събота / през седмицата се случи да съм заета а дрехите се натрупаха....../ няма кой друг дати даде инфо на български освен търговеца.И понеже знам че голяма част от търговците не са подготвени ..... реших да проверя в съпътстващата информация - която както виждате е откровено грешна.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #51

    Отговор: Пералня с инверторен двигател

    Търси КЗП да ти дадат акъл. Но не вярвам да подменят използвана пералня - поне не и докато не се повреди трайно.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 17-05-14, 16:16
  2. двигател за Фагор
    От Ваня във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 31-05-13, 15:37
  3. Ел. двигател от пералня?
    От navigator_ във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 09-05-12, 06:01
  4. Продавам двигател, програматор ... от пералня "SIltal SL048"
    От taralion във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 12-03-12, 15:51
  5. Неизвестен двигател
    От stefan56 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 05-07-11, 14:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе