Резултати от 1 до 1 от общо 1

Избор на бойлер - размишления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    15
    #1

    Избор на бойлер - размишления

    Здравейте,

    Поизчетох какво е написано, сега дайте малко акъл
    Ще си купувам нов бойлер за новия апартамент, няма ТЕЦ, така че - целогодишно ползване.
    Разгледах българските такива - но нещо виждам противоречиви мнения във форума, а аз компромис не обичам да правя. Предпочитам да дам 100 или 200 лв повече, но да съм убеден, че всичко е наред.

    Само аз и жена ми сме (за момента), дано скоро да сме и трима де, но си слагаме хидромасажна вана. Не е с голям обем, но все пак - вана. Кухнята ще бъде с проточно бойлерче, понеже е далече от баните и реших, че така ще ми е по-лесно и удобно.

    Първоначално мислех да купя Ariston Velis Plus 100L - за да има програматор и да изглежда готино, освен това чух, че бил хубав.
    После, реших, че май е по-добре да купя 120 или 150 литров и да го пускам с програматор да работи само на нощна тарифа, понеже нещо не намирам модели 120 и 150 литра с вградени програматори (което е малко тъпо де).

    Та - какво ще ме посъветвате? Дали да купя Аристон-а и дали ще стигат тия 100 литра (не че всеки ден ще си правим вана де, ама... да можем да си направим ), или да купувам по-голям?

    Ако е за по-голям, гледам един Atlantic Zeneo 150 литра, с 8 години пълна гаранция, струва около под 600 лв в популярен сайт. Тия Atlantic прилични ли са?

    Други идеи и препоръки също са добре дошли



    Ползвай главната тема - https://forum.setcombg.com/%D0%B1%D1...%D1%8F-34.html
    Този пост е редактиран от avenger; 09-06-16 в 14:32.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на нов бойлер?
    От shanto във форум Бяла техника
    Отговори: 41
    Последно: 23-01-24, 10:01
  2. Поредна профилактика и избор на бойлер
    От citizen във форум Бяла техника
    Отговори: 41
    Последно: 05-05-17, 06:46
  3. Избор на бойлер хоризонтален
    От ilia1984 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 14
    Последно: 14-04-11, 17:32
  4. Избор на бойлер?
    От saint056a във форум Бяла техника
    Отговори: 25
    Последно: 05-08-08, 17:14
  5. Помощ при избор на бойлер
    От Nic във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-06-06, 20:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе