Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22
Like Tree5Одобрявам

Комплект уреди за вграждане мнения ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    10
    #1

    Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Здравейте, ще обзавеждаме кухнята с уреди за вграждане.
    В момента съм се спрял на тека :
    фурна Teka HLB 840
    плот TZ 6315
    абсорбатор DVT 680/980
    хладилник CI3 342

    Въпроса ми е има ли по добри предложения около тези пари ?
    Спрял съм се на тях заради препоръка от познат както и заради това че мога да ги взема с отстъпка.
    Поздрави.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #2

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Цитат Първоначално публикувано от darkeci Виж публикацията
    Здравейте, ще обзавеждаме кухнята с уреди за вграждане.
    В момента съм се спрял на тека :
    фурна Teka HLB 840
    плот TZ 6315
    абсорбатор DVT 680/980
    хладилник CI3 342

    Въпроса ми е има ли по добри предложения около тези пари ?
    Спрял съм се на тях заради препоръка от познат както и заради това че мога да ги взема с отстъпка.
    Поздрави.
    http://www.leksgroup.com/l_bg/

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #3

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Добри са теката,само да не опреш до сервиз......Колегата добре те е упътил.Може да си сътвориш комбинация някаква примерно TWEET -

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #4

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Ако имаш предвид под сервиз-че няма за тях резервни части,няма смисъл да ми се хвалят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    10
    #5

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Интересно утре, ще питам за следсервизно обслужване да видя какво ще ми кажат.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #6

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    За следгаранционно обслужване питай, следсервизното обслужване е гарантирано в най близката база за вторични суровини.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    10
    #7

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Купих уредите и сега чакам да вземат мерки за кухнята и да я направят в близко бъдеще.
    Питах за следгаранционно обслужване и представителя на тека ми каза, че поддържат части на склад около 10г за различните модели уреди.

  10. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #8

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Със здраве да ги ползваш.
    Цитат Първоначално публикувано от darkeci Виж публикацията
    Купих уредите и сега чакам да вземат мерки за кухнята и да я направят в близко бъдеще.
    Питах за следгаранционно обслужване и представителя на тека ми каза, че поддържат части на склад около 10г за различните модели уреди.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    10
    #9

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Благодаря.

  12. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #10

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    сега виждам темата

    От година и половина ползвам такава фурна (HLB 840, белия вариант) в комбинация с индукционен плот IB 6040, като при това си ги свързах сам с електрическата мрежа (с клеми Wago 221). Нямам никакви забележки, с изключение на настройката на часовника на фурната. В моя случай това е мисия невъзможна - сензорните бутони не реагират или реагират изключително мудно. Реших да не се занимавам със сервизи, защото не е фатално а и си създадох някакъв workaround за сверяване на часовника, а не мисля че ще ползвам другите опции (отложен старт и т.н.). Дано да е частен случай и да не се прояви при теб.

    Относно сервиза: Преди около година (вследствие на ниско напрежение в мрежата, както се оказа впоследствие) бяхме повикали сервиз за плота. Бяха много любезни, назначиха ден и час за посещение. Като се чухме по телефона с техника, за да ме предупреди че тръгва за към мен, му разказах за това, което ме притеснява (грешката, изписана на дисплея) и човекът беше достатъчно добър да ме успокои, че става дума за ниско напрежение и дори ми изпрати снимка с кодовете за грешки (аз я оформих в PDF и съм я публикувал във форума) и изобщо не стана нужда да идва.

    Горещо бих препоръчал индукционен плот (въпреки нуждата от първоначални инвестиции за съдове, у нас нямаше нито един съд годен за индукция), щом покупката е направена пожелавам безпроблемно ползване.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #11

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Имам висок клас печка Индезит с керамични или каквито и да са котлони и т.н. , но стандарта на съседните уреди иска плота да е на 90 см и печката е по-ниска и става много грозно. Видях варианти с подложка за изравняване до плото , но не ме кефи. Мисла да купя нещо за вграждане, но не искам хай-енд клас , защото сме само аз и господарката и рядко готвим. Видях , че има някакви фурни с 5 г гаранция - Амика / Amica */ - струва ли си или да се връщам на Индезит ?
    Примерно :
    https://www.technomarket.bg/furni/am...dphbs-09154739
    https://www.technomarket.bg/plotove/...1ftqn-09158223
    Сега видях , че в Техното има комплект фурна и плот Candy на същите пари и пак 5 г. гаранция , някой някаква идея ?
    Този пост е редактиран от Slusatel; 25-05-19 в 19:41.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #12

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Имам висок клас печка Индезит с керамични или каквито и да са котлони и т.н. , но стандарта на съседните уреди иска плота да е на 90 см и печката е по-ниска и става много грозно. Видях варианти с подложка за изравняване до плото , но не ме кефи. Мисла да купя нещо за вграждане, но не искам хай-енд клас , защото сме само аз и господарката и рядко готвим. Видях , че има някакви фурни с 5 г гаранция - Амика / Amica */ - струва ли си или да се връщам на Индезит ?
    Примерно :
    https://www.technomarket.bg/furni/am...dphbs-09154739
    https://www.technomarket.bg/plotove/...1ftqn-09158223
    Сега видях , че в Техното има комплект фурна и плот Candy на същите пари и пак 5 г. гаранция , някой някаква идея ?
    Няма стандарт на 90 см!
    Всички уреди са на 85 см височина

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #13

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Да, и у вас плътно ли влизат ? Шкафовете се правят на 90 , даже и да тръгнеш да уплътняваш пак остава борд / чистия отвор да е 86 , за да влиза без набиване с чук + 3 см плот ?????? /.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #14

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    Шкафовете се правят на 90 ако ти искаш така. Правят се и на 85, и на 87. Няма вече точни стандарти, има препоръчителни ергономични норми.
    А плотовеете могат да бъдат 3см., но могат да бъдат и 10см.
    ПС - Между другото за първи път чувам за Индезит висок клас...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #15

    Отговор: Комплект уреди за вграждане мнения ?

    +- 85см са всички стандартни уреди + 1 см за да влязат +3 см плот - 89 см , затова плотовете нормално са на 90 см от пода. Винаги е възможно и да са на други размери , но по-надолу едва ли. Кой ще поръча плот 1 см дебел не знам. Така че по тая точка толкова.
    Почти всяка марка има уреди за 300 и за 1300 лв , примерно, някои нямат / на Миеле тостерите само са по 300 лв , но това е друга тема/. Индезит също- имат и евтинко и скъпичко. Това , че ти не знаеш не е голям проблем . Имаш време да учиш - живота е пред теб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-08-18, 06:53
  2. Избор на уреди за вграждане!
    От za_vas във форум Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 03-03-15, 23:19
  3. Помогнете ми при избора на уреди за вграждане
    От vista_bs във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 28-05-10, 23:16
  4. Уреди за вграждане? Дайте съвет
    От diakata във форум Бяла техника
    Отговори: 17
    Последно: 18-02-10, 16:11
  5. Уреди за вграждане - помогнете да избера
    От nassko във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 13-12-05, 22:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе