Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #16

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Заради бюджета мисля,че си ограничен до среден клас уреди. Миялната ще ти глътне най-много пари, защото най-евтиното нещо, което да мие приемливо, е Beko DIS2810 и струва/ше около 650 лв.

    Избери уредите да са а максимална гаранция (5 год) и абсорбатора да е с поне 350 куб.м. смукателна мощност.

    Ако вашите имат котка, не купувай плот със сензори, че познати си изпатиха от пожар , заради животинката.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    8
    #17

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Да, далече не целя най-високия клас уреди. По-скоро да не са най-големите ментета и след 1-2 години да ги сменям пак. Стратегията с дългата гаранция мисля че ще свърши работа.
    Благодаря ти много за съветите, ще публикувам какво сме избрали.

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #18

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Няма лошо да са от която и да е фирма.Повечето правят уреди от висок и по-ниски класове.За фурните по-скъпото е пиролизата(почистване).Но имай впредвид ,че такава фурна има претенции към инсталацията.Скоро сменях уреди и си взех на SAMSUNG,заради функционалността,вратата се отваря наполовина и може да се готви като в малка(или на практика 2 малки) или голяма фурна.Това решение спестява време и пари(енергия)
    На промоция беше малко над 900 лв.,вероятно и сега ще се намери по-евтино от линка който давам,но цените постоянно се менят,та не знам.За по-евтините варианти мисля няма кой знае кво значение.
    https://www.emag.bg/furna-za-vgrazhd...f=fav_pd-title

    На вилата имам уред за готвене NINJA и мисля,че може да замести която и да е фурна,много програми,замества много уреди Само ако готвите често големи количества може да се наложи използване на фурна.Цената на промоция е около 600 лв...
    https://www.emag.bg/multikukyr-12-in...f=fav_pd-title

    Ако прочетеш внимателно функционалността и отзивите тук и в по-големите и-нет търговци едва ли би си купил фурна(ед. разлика е обема, ,но функциите на уреда са в пъти по-полезни от коя да е фурна и самата изработка е много качествена).А ако си купиш качествени уреди като airfryer,тенджера под налягане,уред за бавно готвене...ит.н. ще ти излезе доста по-скъпо,а дори само airfryer-a на PHILIPS който имам и струваше над 450 лв. не може да се сравни по качество на изработка.
    https://ninjakitchen.co.uk/product/n...0uk-zidOL650UK
    Този пост е редактиран от inches9; 21-07-22 в 10:30.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #19

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Съветите са добри, но човека е писал,че сменя уредите на родителите си, тъй че едва ли майка му ще се лиши от фурната си )

    На бърз поглед, в техномикс видях разни Тека и Горение с 5 години гаранция за 450-500 лв и Бош с 5 години гаранция за 650 лв.

    П.С. ако купиш всички уреди от един търговец, мисля че ще ти дадат допълнителни 10% , ако си поискаш.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    8
    #20

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Фурната няма как да я пропуснем :D Не целим high-end изпълнения, така че и сравнително обикновена фурна, която просто да изкара повече време - ще свърши перфектна работа.
    Събирам в момента един списък с различни оферти и като цяло се въртят около Беко/Горение (и тук там Бош) всичките са с по 5 години гаранция.

    Единствено миялните ми е трудно да ги преценя. Има един whirlpool - https://www.emag.bg/sydomijalna-za-v.../pd/DR032LBBM/. Гледам че може да се пуска с половин зареждане, което при положение че повечето време ще са 2ма души - ми се струва много добра идея. Има и 6 години гаранция в другите магазини.

    Каква е врътката с 10те процента допълнително намаление? И човека за кухнята ми каза че работят с Тека и имат 10% намаление.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #21

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    ''Обикновена фурна'' и повече време не знам как се съвместяват,въпреки,че само Господ знае.По-високите класове са с по-качествени материали,както за тялото,така и електрониката.А и енергията е скъпа(и ще върви нагоре).За това ти предложих горното.
    За съдомиялна скоро купих BOSH и то заради aquastop-а.Тук беше промо 680 лв. с 50 таблетки FINISH от най-добрите подарък.
    https://techmart.bg/%D0%A1%D1%8A%D0%...%20SKS62E32EU/
    Относно големината(за колко комплекта ) е важно да помислиш,защото ако купиш по-голяма(имам и за 9 комплекта) трябва да имаш и повече чинии(и прибори) по разбираеми причини.
    Успех.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #22

    Отговор: Мнение относно фурна и керамични котлони Тека

    Врътката е, че когато купуваш повечко уреди от едно място (ако го правиш на място в магазина) поискай да говориш с управителя на магазина. Обикновено дават едни 10% отгоре като купиш 4,5 уреда.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Индукционни и керамични котлони: FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 187
    Последно: 22-09-21, 19:57
  2. Фурна и котлони за вграждане - препоръки?
    От mooncow във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-08, 16:47
  3. Керамични котлони За или Против
    От glarus във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 31-05-08, 21:47
  4. Фурна / котлони със сензорно управление
    От rumo във форум Бяла техника
    Отговори: 7
    Последно: 27-03-08, 09:37
  5. Проблем с нови керамични котлони
    От Rus_Fot във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 10-05-07, 09:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе