Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Chefo77
    Съгласен съм, че някой ще си вземе стока, която де факто е втора употреба, ...
    Но ДА, излезе ли от магазина, е втора употреба.
    Ама ти сериозно ли ??????

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    Върнахме парите и прибрахме машината, такива неща са нормални, за България не са.
    Може и за добро да е... Българчетата в Калифорния, си купуват климатици в началото на лятото и ги връщат след 3 месеца.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    41
    #18

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Ама ти сериозно ли ??????
    Извинявай, не те разбрах?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #19

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Такива смешници са техномаркет Кърджали.
    Тази вечер купувам лаптоп и сокоизтисквачка. Общо ~950 лева.
    Лаптопа беше с подарък тонколони, бях си добавил и една мишка - общо 4 кутии и две книжки с гаранции държа в ръцете.
    Плащам на касата, бутат ми в ръцете кутиите и книжките, зад касиерката стоят торбички - питах я няма ли да ми ги сложи в торбичка, тя ми заяви "Те са по 15 стотинки" .
    Невъзпитан и смотан персонал (и управление).

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #20

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Нищо невъзпитано няма, такъв е новия закон. Ако искаш торбичка си плащаш.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Хайде сега, закон
    Няма закон, който да кара фирмата да взима пари от клиентите си за пликчета.
    Да, цените на пликчетата станаха по-високи и това кара все повече магазини да се циганят и да искат жълти стотинки за торбички, което поне мен ме дразни.

    В случая разбирам възмущението на koranto - безумие е при покупка от 1000лв да ти искат стотинки за пликче.
    Заповядай при мен - ще си купиш една мишка за 7лв и естествено ще я получиш с безплатно пликче, как да ти я дам иначе - в ръката ли???
    В Джъмбо пликчетата са безплатни, в кварталните магазинчета - също, в Пийк енд Клопънбърг, в Хюманик. Примери за нормално обслужване много.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    41
    #22

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Хайде сега, закон
    ...
    В Джъмбо пликчетата са безплатни, в кварталните магазинчета - също, в Пийк енд Клопънбърг, в Хюманик. Примери за нормално обслужване много.
    Вярно е за Джъмбо, на касата (след сметка над 150 лева) мацката казва: "Имате право на безплатна торбичка". Аз решавам че е заради сумата и питам: "Какъв размер?", на което тя отговаря: "Ами аз бих взела от най-големите" и показва едни, в които мога да пренощувам, ако се наложи ...
    Но пък управителят на магазина във Варна е гаден долен п......т и той си го знае ...

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #23

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    За случая с торбичката няма да задълбавам, както Крис е отбелязал то си е един вид уважение към клиента, в случая показва дребнавост.
    Добрия търговец печели клиенти с уважение и показване на загриженост към него, и изискванията му.

    По втората насока на темата за замяната и връщането - преди 2 месеца видях това LG HX-906TA домашно кино в приятел и много ми хареса.
    Без да знам че това LG HТ-906TA е друг модел отидох и го купих, дори не разопаковахме кашона.
    Да поясня че на вид са почти еднакви, но първото е Блурай 3Д, а второто само ДВД.

    Вкъщи отварям и най-отгоре стои различното дистанционно на модела (което съм виждал преди) и осъзнавам грешката си. Върнах се в магазина обясних, че съм искал Блурай 3Д кино, служителите ми казаха да мина на другия ден (почти затваряха), за да проверят може ли да се намери HX модела. На другия ден се разбра, че няма алтернатива на този модел, поисках връщане на парите и бяха върнати, не е имало разправии, хитрувания, разговори с управители, "да си гледал" и т.н. Това в Технополис Кърджали.
    Така трябва да се работи, персонала да е запознат с "клиентпсихология", не от днес за днес, колкото да вземат парите на клиента.
    За съжаление не е така на много места и затова са теми като тази, в която се впечатляваме от прояви на добро отношение (което всъщност трябва да е норма).

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #24

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Като угодиш на клиент ще се върне пак. Един недоволен е по-лош от няколко доволни.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    41
    #25

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Да взема пак да се разпиша, да не повярваш просто ...
    Само че този път със смесени чувства...
    Родителското тяло си поръчва онлайн комбинирана готварска печка ток/газ с марката НЕО. За вилата - бива. Доставят я до вилата, плаща се всичко и дотук всичко е наред. ОБАЧЕ! Разопаковат я ... и половин час не могат да отворят вратата на фурната. Прозвъниха една камара телефони, накрая се осмелиха да я дръпнат по-силно и ВОАЛЛА - отвори се. Не коментирам как се затваря ... Раховец-а е мечтааа. Това добре, обаче защо стъклото да е отрязано правилно? Защо в горния десен ъгъл фугата да е колкото в останалите 3 ъгъла? 5 милиметра по-тясно в единия край - ама няма проблеми ...
    Бясна, вчера майката звъни на телефона, който е към онлайн магазина, за да изложи недоволството си ... и след час и половина момчетата са пред вратата на вилата с нова печка, този път - перфектна! Подмяната - безплатна (разбира се), втория транспорт - също, а като добавка идват извинения и обаждане от онлайн магазина с цел да разберат дали клиентът е доволен ...
    БРАВО! Каквато и вина да имат за недоволството ни и за лошо събрания уред, действат правилно - дори и за най-евтиния модел в каталога им.

    ... което не ми попречи точно вчера да си взема пералня от Технополис де

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #26

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Това е идея, трябва да поръчам нещо за моята вила, да видим дали ще го докарат с БТР. Че там е малко трудно проходимо.

    по темата, щом я са сменили е добре. Преди взимах една печка KTМ или КТN от Технополис, тъкмо изтече гаранцията и всички котлони заминаха, след месец и фурната. Викнах да ги сменят и се оказа, че е така раждясала, че не си струва.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    41
    #27

    Re:Голямо благодаря на Техномаркет - Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Преди взимах една печка KTМ или КТN от Технополис, тъкмо изтече гаранцията и всички котлони заминаха, след месец и фурната. Викнах да ги сменят и се оказа, че е така раждясала, че не си струва.
    Припомних си една случка с готварска печка ... Амика или нещо подобно, българска. Трябваше да я изнесем от един апартамент и съдейки по нашата (Горенье) се подготвих за здраво носене. Обаче изненада в гръб - българчето тежеше не повече от 10-12 килограма. Как няма да ръждясва, тя е само тенекийчица, 2 пъти като загрееш муфела и е изметнат

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Нелоялна практика в Техномаркет Варна
    От antomov във форум Черен списък
    Отговори: 36
    Последно: 03-08-14, 18:44
  2. благодаря предварително
    От lili88 във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-11, 19:18
  3. Изключих го! Благодаря, но не става!
    От svetlik във форум Климатици Daikin
    Отговори: 88
    Последно: 24-02-11, 20:59
  4. Темата е за триене-благодаря
    От set007 във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 16-02-11, 20:23
  5. Сбогом и благодаря за рибките
    От Ghost във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-07, 17:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе