Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 87
Like Tree42Одобрявам

Климатици втора употреба в София - от къде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #16

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от Гроздан Михайлов Виж публикацията
    На този сайт пише доста неприятни неща за инверторни климатици втора употреба.
    ....................а тук има много предоволни от тях.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #17

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    ....................а тук има много предоволни от тях.
    Дундурма, на посочената връзка не харесват климатиците по принцип...

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #18

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Аз пък да отбележа, че посочения сайт е гнусен и неприятен. Набляга на оплюване и оклеветяване на конкуренцията, а не на прокламиране на качеството на собствените продукти и услуги. Такъв един подход, трудно може да спечели клиенти и определено подценява интелигентността на българския потребител.
    MadHead и diksanal харесват това.

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #19

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    На мен пък ми харесва. Има много истини написани там, неудобни за търговците продаващи тези марки. Съвсем основателно се набляга на точно определен сегмент от пазара, защото при него процентно измамите са най-големи. Харесва ми и не виждам нищо лошо в стила на писане или поднасяне на информацията. Информацията трябва да е поднесена по разбираем начин съобразно интелектуалното ниво на клиентите (в България).

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #20

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Валенчо, това е сайт, който предлага черен PR. "Изберете си продукт - и ние ще го оплюем и омаскарим! Срещу съответното заплащане, разбира се. И понеже сме анонимни, офшорни, с регистрация в Тимбукту; можем да си правим каквото пожелаем - съвсем безнаказано, и да не си помисли някой, че може да ни осъди". Но не съм изненадан, че на теб ти харесва.

  7. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #21

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Не виждам нищо лошо в това да се предлага и такава услуга. Беше ми интересно да чета, вижда ми се свежо, дори се посмях, кара те да се замислиш дали дадено нещо е така, както се представя. Би ми било интересно да прочета подобни неща и в други области не само при климатиците.

    Поднесената информация може да се приеме, че отразява индивидуалното мнение на написалият я, а пък всеки има право на мнение. Платили му на човека да сподели: мислите, а може би и опита си по даден въпрос, а също и какво е срещал написано из интернет по тази тематика. А в интернета има всякаква информация подкрепяща диаметрално противоположни мнения по даден въпрос.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #22

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    valen1, това е чист SEO сайт. Написаното в него има единствена цел, зададена предварително срещу заплащане и целяща избутването на определени ключови думи нагоре в серпа на гугъл.
    Без значение каква е тематиката, подобни инициативи са вредни и подвеждащи. Може да будят смях в разбиращите конкретната тематика, но пораждат погрешни впечатления в неразбиращите.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #23

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Имат инструкции и са в пъти по-хубави с по-добри параметри от вариантите за Европа. Сайта е "страшен" и пълен с лъжи.
    Този пост е редактиран от dragozow; 02-01-13 в 11:28.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    51
    #24

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    На този сайт пише много глупости и клишета на които може да се хване само човек никога не употребявал климатик.
    Само празни приказки няма никакви конкретни факти.Всеки може да пише каквото си иска в нета

  12. Junior Member Аватара на smqnab
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    95
    #25

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Имат инструкции и са в пъти по-хубави с по-добри параметри от вариантите за Европа. Сайта е "страшен" и пълен с лъжи.
    Е как , то в България е така втора употреба е по добро и хвалено - коли , дрехи , клими и др. , нещо не е наред с тая държава .
    VanDan одобрява това.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #26

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от smqnab Виж публикацията
    Е как , то в България е така втора употреба е по добро и хвалено - коли , дрехи , клими и др. , нещо не е наред с тая държава .
    Има няколко документирани случая на прогледнали в тоз форум. Ала блажени ония, на които не им се наложи, да изхвърлят новите си клими. angel

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на smqnab
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    95
    #27

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    В нашата държава и това е възможно , все пак се продават само боклуци тук на високи цени .

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #28

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    БАЛЪЦИ МНОГО.............ще си изхвърли новата клима и ще си купи втора употреба.МИ НЕ МОА ГИ РАЗБЕРА.

  17. Member Аватара на Synthy
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    153
    #29

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Аз да пиша тук отзиви за по-горе цитираните Драмакс: биват. Шефа е много коректен (Драгомир), нищо лошо не мога да кажа за него. Търговеца там е иди-дойди... става, ама аз лично не съм очарован от него и бих предпочел да комуникирам направо с управителя. Техниците им също са без забележки. Уважават си гаранцията без увъртания и опити за измъкване (смениха ми дефектиралия след 2 дни работа климатик с друг без да мрънкат), което за мен е много важно. Общо взето съм доволен. Мисля, че пак бих пазарувал от тях.

  18. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #30

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от smqnab Виж публикацията
    Е как , то в България е така втора употреба е по добро и хвалено - коли , дрехи , клими и др. , нещо не е наред с тая държава .
    Ако имаш пари за нов японски скачай. Ако имаш пари за Midea, Osaka, Neo и т.н. си вземи стар японски. Казвам ти го защото имам един купуван нов китайски и Daikin и Mitsubishi от изхвърлените на Сашо. Първото само прилича на климатик, до към -5 градуса върши някаква работа. Недостатъците са че пука, кашля, шумен е и като е студено го спирам. Японските работят незабележимо и ако си си сметнал кубатурата и киловатите на номинал на климатика няма да имаш проблем. Проблема идва ако искаш да топлиш голямо помещение с малък климатик, тогава не става. Тъста не ме послуша преди два месеца и се наби с 4 Осаки, сега в студеното включва един калорифер да помага на климатика и се тюхка. Щом няма недоволни собственици на изхвърлените е показателно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5299
    Последно: Днес, 08:32
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе