Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 87
Like Tree42Одобрявам

Климатици втора употреба в София - от къде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    7
    #31

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Бих споделил отрицателното си мнение относно Драмакс в Младост. Първо цените на сайта им не са коректни и когато се обадих за информация ми казаха че били с 100лв нагоре. Ок, но след 2 месеца когато се наложи да купувам климатик ситуацията с цените от сайта им беше непроменена. Понеже знам какво искам им дадох параметри и ги помолих да ми дадат на мейла инфо с какво разполагат. Резултата беше че ми предложиха климатици с абсолютно различна от зададената мощност. Все пак реших да отида до тях и да видя на място, понеже разбрах че имат голям избор... Изборът се състоеше в климатици основно отпреди 10-12 години модели, които поне на външен вид бяха пълна скръб. Второто нещо което веднага ми направи впечатление беше че всички/или почти всички/климатици са некоректно обявени като параметри: климатици 9 и 12ки се продаваха съответно за 12и 14 та даже и за 16ки което е просто смешно и жалко. Специално един климатик който го бях проверил по японското сервизно и си беше 3.4кВт номинал се предлагаше за 16ка с номинал 5кВт и съответния човек ме убеждаваше как нищо не разбирам и прочее... Предложих му да изкараме от интернет информация на което той заяви че и да пишело друго това била мощността и цената, и аз сътветно бях дотук с тази фирма... Разбира се възможно е да има и доволни хора но аз споделям своя опит с Dramax
    smqnab одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #32

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    За това си ги смятай в киловати, това 12-ка, 14-ка е много разтегливо понятие.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #33

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    ПЛОВДИВ+САШО+ТЕЛЕФОН+ПЪТНИ=КАЧЕСТВЕНА МАШИНА И МОНТАЖ..............повече пари платени сега=радост от направения избор.
    blue1 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #34

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    + за Сашо и Миро от Пловдив.

  6. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #35

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Здравейте всички! Нов съм във форума и съм от София. Има ли читави фирми за закупуване, монтаж, гаранция и поддръжка на климатици втора ръка в София? Естесвено и консултация преди покупката. За нов-няма пари.

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #36

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Хубавите клими втора-убост не са без пари. Ориентирайте се добре в пазара, преди да направите избор. За София повечето от нас позват пловдивски фирми.

  8.  
     
  9. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #37

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Хубавите клими втора-убост не са без пари. Ориентирайте се добре в пазара, преди да направите избор. За София повечето от нас позват пловдивски фирми.
    Определено сиренето е с пари!
    Питането ми е дали има коректни фирми за консултация, продажба, монтаж и поддръжка за климатици втора ръка на територията на София? Ако има доволни такива потребители, моля назовете фирмите в София, на които се доверявате или сте се доверили? Пловдив ми е далече и за оглед, насока, консултация... честно. Отделно трябва да се заплащат и пътни разходи при монтаж, профилактика и пр. Поне за мен е неудобен и неизгоден вариант да се доверя на фирма извън София.
    Инак съм чувал само добри думи относно работата на Александър от Пловдив!

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #38

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Смятам, че отговорих и на трите ви въпроса

  11. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #39

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Да разбирам ли, че не мога да се доверя на софийска фирма?:rolleyes:
    Не мога да повярвам...
    Поне на мен ми звучи абсурдно.
    Този пост е редактиран от BDK; 28-09-13 в 17:39.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #40

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Разбирай, че не можеш да се доверяваш на климатик втора употреба. Той затова е втора. Има клими с 2, 3 и 5 години гаранция, но са с пари. Така стоят нещата, за съжаление.

  13. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #41

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Здравейте,

    Ето малко информация и за помещението, в което мисля да слагам климатика.
    f3abda4cf2a79d1b.jpg
    Малко съм ограничен в бюджета и ми предложиха мощна 10-ка или там, както се казва. Предложиха ми Toshiba RAS-2242 D-Y с номинална отдавана мощност на отопление 3,2 KW/h при 0,6-0,7 KW/h разход на ел. енергия по спомен. Никаква информация не намирам за този климатик в Google, обаче. Продават го за 730лв. със стандартен монтаж и 1 година гаранция. Казват, че имат и добра гаранционна и извън гаранционна поддръжка и са от 15 години на пазара, което все пак е нещо, но то е само на думи в моите очи. Фирмата е Димели.

    Ще ползвам климатика само и единствено за отопление.
    Вие какво бихте казали?:rolleyes:

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #42

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    20м2 с тази мижава седмичка, а дано, ама надали. Потърси нещо поне с 28 в името на модела.

  16. BDK
    BDK е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София, Бояна
    Мнения
    136
    #43

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Мерси за мнението, но дай все пак някои конкретни модели или размери или характеристики.
    Направо да питам и за другото помещение, в което мисля да слагам климатик.питане за клима&#1.jpg
    Тук положението е по-сложно, предвид вида, особеностите и разположението на помещението. И разбира се и бюджета, който съм определил...:rolleyes:
    Предложиха ми National CS-N222A-W, който ме съмнява да е подходящ за моите условия.
    Климатика е с номинална отдавана мощност на отопление 2,5 KW/h при 0,67 KW/h разход на ел. енергия според Google.
    Предлагат го отново за същите пари - 730лв. със стандартен монтаж и 1 година гаранция.


  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #44

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    БДК не разбрахме колко е бюджета.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #45

    Отговор: Климатици втора употреба в София - от къде?

    Ако това ти е бюджета, по добре се ориентирай към ниския клас на Фуджи или Хитачи за българския пазар. Тия японци 2У няма да те стоплят, защото на теб ти трябва минимум нещо такова: http://www.varnaklima.com/index.php?...product_id=521, но по едно за всяко помещение!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5296
    Последно: 27-01-24, 17:36
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе