Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Автоматичен режим на работа или точно определен?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #31

    Re: Кой режим да избера?

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    То и аз бях така, до миналата зима...абе, голям кеф си е тука, като чета как някой си държат климите на 20-22гр....тръпки ме побиват
    Е то така е много по-приятно и здравословно (20-22).
    Аз на повече от 24 ми е неприятно.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #32

    Re: Кой режим да избера?

    23-24-25 градуса е доста приятна температура, особено от парно. Климатикът духа и не е същото. Късо ръкавче, къси гащи в къщи и така. А на жената наистина са и все студени ръцете и краката. Аз все и се смея, но има проблеми горката. Парите, които давам, не са чак толкова повече от климатичните (закупуване - 1 Дайкин ще ми стигне за 2-3г. гориво + сметка за ток). Просто трябва малко повече труд . А и климатиците (имам 2) при мене не могат да виреят, защото съм в къща. Топля всичко, а не една мизерна стая. Дъщерята и баща ми са повечето време в къщи. Усещането е прекрасно. Само да е жив и здрав бащата (и неговата пристройка е вързана към парното на къщата), че да се занимава и да ми помага, защото още няма централна природна газ наблизо. Дойде ли, вече съм автономен и край и на хамалогията и парниковите ефекти. А вие си дръжте климатиците на 18-20 гр., че с тези теми за замръзнали клими.... Комшиите от една близка кооперация последните 2-3 дни спрели климите и взеха да говорят за водни ризи. А, аз съм на светлинни години по-добро от водната риза.
    Julian, ако дойдеш при мен лятото в Плевен на 40-44гр. на сянка сигурно трябва да те реанимирам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    14
    #33

    Re:Автоматичен режим на работа или точно определен?

    Отново да подновя малко темата : на 25 градуса функцията Dry за какво точно служи/като я пусна духа хладно/ и съчетана с Quiet харчи ли много ток или е по-добър вариант да пускам на Dry+Fan Speed Auto или Cool + Quiet ,че с тез деца у дома не смея да го пусна тоз климатик...ние се потим а те започват да кихат.
    Функцията на Fan Speed изключва ли тази на Powerful/Quiet или може да се съчетава с нея?

  5. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #34

    Re:Автоматичен режим на работа или точно определен?

    " Dry " ---> обезвлажняване разбирасе на студено....но за нашия климат няма смисал да се ползва изсушава въздуха доста повече от " Cool " охлаждане ..... но ако ти е приятно на " Dry "
    си го пускай

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Кой режим на работа е по- добър ?
    От rumen59 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 31-07-20, 18:34
  2. режим на работа
    От branko във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 8
    Последно: 25-01-12, 19:43
  3. Тих режим на работа
    От Tzetzy във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 30
    Последно: 19-11-11, 14:17
  4. CS RE 12 HKE Проблем с автоматичен режим на жалюзите
    От iwoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 14-10-11, 22:21
  5. Osaka CH-14-LBP - автоматичен режим
    От felipe във форум Климатици Osaka
    Отговори: 8
    Последно: 21-06-07, 22:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе