Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Модели, които не "въртят" въздуха, след достигане на желаната температура

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #1

    Модели, които не "въртят" въздуха, след достигане на желаната температура

    Искам да попитам знаещите за марки и модели климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура,защото колкото и слаба да е струята, която генерират тя определено не ми е приятна.Дайкина който имам спира.Панасониците са така-малайзийските.
    Интересува ме Саньо и Тошиба имат ли го този"момент",защото следващата ми машина определено ще бъде такава!
    Благодаря за отговорите предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #2

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    фуджитсуто е такъв климатик

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Даикина неспира. Духа много слабо, което нито се чува, нито се усеща. Така и трябва да бъде.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    421
    #4

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    12LB и 9LCC на Fujitsu не спират да "въртят" когато постигнат зададената температура в режим охлаждане. За охлаждане говорим нали?

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #5

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Е засега съм го забелязъл този момент при отопление!Не може да са каже ,че е нещо супер неприятно просто откривам разлики.Наистина струята въздух е супер нежна и тънка ,но просто е хладна!Сигурен съм ,че това е конструирано с цел въздуха да се движи и да е с еднаква температура навсякъде.Този "полъх" го усетих тези дни ,когато вече е по-топло навън.Говоря ви за вечерните температури от 12-16 гр.
    Моля някой който има Саньо или Тошиба да ми каже как е там с това "течение".

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #6

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Mitsubishi Heavy като достигне температурата (при топло време) обдухва за съвсем кратко и после спира. Няма неприятен повей.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #7

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Panasonic E9/12DKE спират

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #8

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Цитат Първоначално публикувано от zla gad
    Моля някой който има Саньо или Тошиба да ми каже как е там с това "течение".
    Kакво Саньо и каква Тошиба?
    Имам и от двете.
    Въпросният проблем не го наблюдавам.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #9

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температ

    Цитат Първоначално публикувано от freelander
    12LB и 9LCC на Fujitsu не спират да "въртят" когато постигнат зададената температура в режим охлаждане. За охлаждане говорим нали?
    Не freelander,говори се при отопление.При охлаждане аз още не съм виждал климатик който да си изключва вентилатора когато достигне желаната температурата.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #10

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Ето за това съм се насочил към Саньо и Тошиба!
    Благодаря!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #11

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    тошибата добре ама тва дърво Саньо не се лъжи да го вземаш

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #12

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Panasonic E9-GKE,инвертор ,на охлаждане след достигане на температурата спира вентилатора на вътрешното тяло и от време на време се пуска за малко.Днес го пробвах на отопление,след достигане на температурата вътрешния вентилатор не се изклучва,а леко подухва,което малко ме дразни,защото се усеща хладната струя.Външното тяло спира,като достигне зададената температура.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    17
    #13

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    Sanyo спира въздушната струя

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    124
    #14

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    panasonic CU-RE12GKE -не върти

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    37
    #15

    Re: Марки климатици,които не "въртят" въздуха когато постигнат желаната температура

    мидея, модел msg-09hr, при отопление не върти въздуха, което е супер!
    при охлаждане върти въздуха!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 29-10-12, 20:07
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 10
    Последно: 27-05-11, 10:25
  4. DVD "ELITE" PV-4000 - загуба на субтитрите след 10-15мин. работа
    От reactiv във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-08, 18:34
  5. досаден и "малък" проблем след Update на Elite PV-399X
    От ru-boy във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-06, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе