Резултати от 1 до 8 от общо 8

Въпрос за прозоречен климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Въпрос за прозоречен климатик

    помогнете ми да обясня на една дама, че монтирането на прозоречен климатик, гледащ към остъклен балкон, не е най-.... мммм.... "адекватното" решение

    идеята е била да се измисли крайно евтино решение за охлаждане през лятото, като въпросният прозоречен за 200-250лв е далеч по-евтин вариант от нормален климатик, а и липсата на необходимост въпросния климатик да топли през зимата прави излишно наливането на пари в сериозна техника

    според мен, както и да го мисли човек, все се опира до обикновен сплит, пък било то и най-кучия.....

    и понеже мен лично темата никога не ме е вълнувала, ще съм благодарен ако подхвърлите идея за въпросното охлаждане, което да препоръчам

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    Има и сплит системи само за охлаждане на цени около 290 лева.Видях ги в един магазин, някакви неизвестни марки, ама само за охлаждане сигурно ще работят нормално.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #3

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    опитай да и обясниш че прозоречните климатици са много по шумни, плюс това ще трябва да унищожи част от прозореца за да се монтира климатика.отделно като работи климатика на терасата ще е супер жега и остъкляването трябва да е максимално отворено да влиза по хладен въздух отвън.и последно за което се сещам климатика ще тече в терасата и за това трябва да помисли!абе спестяваш малко пари и после съжаляваш.най добре сплит извън терасата.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Има и сплит системи само за охлаждане на цени около 290 лева.Видях ги в един магазин, някакви неизвестни марки, ама само за охлаждане сигурно ще работят нормално.
    нещо по-конкретно някой може ли да предложи?

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #5

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    Аз съм от Ямбол и в един магазин видях такава машина, точната цена май беше 299 лева.Ако не се лъжа марката беше май корейска - СООЛСТАР или нещо подобно.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    така като чета, coolstar = midea

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #7

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    Сега ходих до магазина.Не бил КООЛСТАР, ами УЕСТПОЙНТ.цената е 299 лева.Пише, че бил корейски, но не гарантирам.Отдава 2,05 на студ, консумация 0,66 КВ, значи ЕЕR към 3,1.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Въпрос за прозоречен климатик

    благодаря ти много. сега остана и да разбера защо търсенето "westpoint / уестпойнт климатик" не връща нищо в гугъла

    както и да е, предавам информацията и цената и всичко е наред. благодаря отново

    P.S. ако някой от варна може да ми даде по-използваема информация за подобен продукт ще ме улесни много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам прозоречен климатик General
    От Mugala във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-15, 16:45
  2. Продавам прозоречен климатик
    От dodo_pv във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-03-14, 23:20
  3. Прозоречен климатик
    От al4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 20-02-14, 12:11
  4. Прозоречен климатик Samsung включва много рядко
    От Carnivorous.Vulgaris във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-12, 01:26
  5. Отговори: 0
    Последно: 03-09-09, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе