Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Мидеа MSV1-12HRN1 vs Fujitsu ASHA12LGC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #16

    Re:Мидеа MSV1-12HRN1 vs Fujitsu ASHA12LGC

    Цитат Първоначално публикувано от sirgeorge
    Говоря за шумове от преливане на фреон и пукане на пласмаси. Иначе като шум от вътрешното тяло мога да кажа, че е може би след моделите на DAIKIN и Toshiba. Имам впечатления от FTXS25 и 10SKVP (макар по спецификации да се водят по-шумни от 12lgc).
    За шумове от преливане на фреон и пукане на пластмаси най-много се дискутира в темите в раздела за Fujitsu и производните марки. До някъде, шума от фреона зависи може би и от нескопосан монтаж. При мен(и не само) има и други дразнещи звуци. Няма да се впускам в обяснения. Можеш да погледнеш тук:https://forum.setcombg.com/index.php/topic,45767.0.html
    Дори и да пренебрегнем всички странични шумове, за мен 12LGC си е шумничък. За Toshiba не мога да кажа нищо. Имам наблюдения единствено над подов Daikin 35-ца. Изключително тихо вътрешно тяло. Почти не се усеща, че работи. Поне в това отношение, моето Hitachi по нищо не му отстъпва. Сравнявайки 12LGC с тези два климатика, не мога да го класирам в категорията "безшумен".

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    162
    #17

    Re:Мидеа MSV1-12HRN1 vs Fujitsu ASHA12LGC

    За Hitachi нямам наблюдения. Иначе темата и изобщо раздела за Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric съм го чел и препорочитал много пъти преди да си взема климатик. За щастие при мен за сега не се наблюдават такива симпоми.
    Нормално е във форума да се обсъждат проблеми с техниката и да се търси помощ. Най-често се изказват недоволните потребители, доволните просто не влизат или някои пишат рядко (говоря за всички марки).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #18

    Re:Мидеа MSV1-12HRN1 vs Fujitsu ASHA12LGC

    При мен беше същата дилема само че мидеята беше msy-12hrdn1 бях се навил за 12 LGC но след като прочетох коментарите за шумовете и се отказах а в същото време за мидеята само положителни отзиви и вече от 1 седмица съм с мидея.Впечатленията ми са че работи тихо ,чува се само когато работи вентилатора на високи обороти и за момента се справя с отоплението на кухня 12 м2 коридор и спалня 10 м2 като на зададени 23 градуса в кухнята подържа 23 а в другата стая е 21.Прави ми впечатление че не се включва мн често да духа топло от което разбирам че не се натоварва.А за външното тяло изобщо не може да се разбере че работи и е без гумени тампони на стойката.Пукане на пластмаси за сега не съм забелязал ,чува се едно едва доловимо жужене като пусна йонизатора .На края на месеца ще разбера и как се е представил като разход на ток.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1
    От Kaar във форум Климатици Midea
    Отговори: 330
    Последно: 10-09-18, 20:06
  2. Midea MSV1-12HRN1 - не размразява !?
    От nikito535 във форум Климатици Midea
    Отговори: 31
    Последно: 14-02-13, 20:12
  3. Има ли проблем моя MSV1-12HRN1 ето и снимка
    От zaho_cool във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 12-02-13, 09:24
  4. Мидеа MSG-12HRN1 ИЛИ MSV1-09HRN1 за 13м2.Препоръчайте ми?
    От nikito535 във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-11, 23:17
  5. Мидеа MSG-12HRN1 или Мидеа MSV1-12HRN1.
    От valerko във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-10, 01:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе