Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Помощ за избор на климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #31

    Re:Помощ за избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Май си е променил избора, дава линка на GHR, освен ако не се е объркал.
    Дано да го е променил.
    Радвам се да има и ползватели с други марки климатици, които ще споделят впечатления за работата им.

    Така или иначе досега не разбрах каква температура ще поддържа, но според мен повечето хора след като закупят и започнат да позлват климатик завишават градусите от 21-22 на 24-26 градуса.Мъжете не ги броя за потребители/ползватели, защото има ли жена край тях тя ползва и определя градусите, а мъжете остават САМО КУПУВАЧИ (и евентуално при проблем виновните: 1 за срива/отказа на климатика да работи; 2 за похарчените "много пари") ...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #32

    Re:Помощ за избор на климатик

    Да така е, наистина не съм взел НR а вземах GHR защото има по-висок номинал и по-висок СОР от НR-а. Вярно е, че е малко по-скъп, но не се купува всеки ден климатик. С нетърпение чакам монтажа утре.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #33

    Re:Помощ за избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от sarti
    Да така е, наистина не съм взел НR а вземах GHR защото има по-висок номинал и по-висок СОР от НR-а. Вярно е, че е малко по-скъп, но не се купува всеки ден климатик. С нетърпение чакам монтажа утре.
    Навремето(2002) и аз с огромно нетърпение очаквах монтажа на Емерсоня(колегата Kasap ме е затрупал с оферти на лични да му го продам ). Дано шарпчетата се представят добре .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #34

    Re:Помощ за избор на климатик

    Здравейте,пак съм аз от Русе със двата Шарпа.Обещах да споделя мнение как се представят мойте климатици на по студено.Снощи в Русе беше някъде към - 9 -10 С,и мога да ви кажа че съм приятно изненадан,просто климатиците надхвърлиха очакванията ми.Като се има в предвид че съм до Дунава,и имаше и мъгла машинките се представиха чудесно,температурата в стаите не падна под 24 С .Днес ще чакам температурите да падат още и пак ще пиша.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #35

    Re:Помощ за избор на климатик

    С GHR модела няма да имаш проблеми, ще си работят добре.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #36

    Re:Помощ за избор на климатик

    sarti, няма да се разминеш само с това. Давай повече информация - тихи ли са външните тела, а вътрешните? Работят ли на он/офф или постоянно, на колко често дефростват или не се чува кога влизат в дефрост, а преди дефроста външните тела заскрежават ли се много, след дефроста идеално ли са изчистени и такива работи, че тези модели на Шарп ме заинтригуваха доста, а и не само мене.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #37

    Re:Помощ за избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    sarti, няма да се разминеш само с това. Давай повече информация - тихи ли са външните тела, а вътрешните? Работят ли на он/офф или постоянно, на колко често дефростват или не се чува кога влизат в дефрост, а преди дефроста външните тела заскрежават ли се много, след дефроста идеално ли са изчистени и такива работи, че тези модели на Шарп ме заинтригуваха доста, а и не само мене.
    sarti -честито ти придобивка,а на мене ми е интересно ,как ръководи струята от вътрешното тяло климатика-силата и` на автоматичен,какви са и другите степени.С една дума какъв е комфорта,че тези "коанда'' ефекти за по дълго помещение и т.н.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #38

    Re:Помощ за избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    sarti, няма да се разминеш само с това. Давай повече информация - тихи ли са външните тела, а вътрешните? Работят ли на он/офф или постоянно, на колко често дефростват или не се чува кога влизат в дефрост, а преди дефроста външните тела заскрежават ли се много, след дефроста идеално ли са изчистени и такива работи, че тези модели на Шарп ме заинтригуваха доста, а и не само мене.
    Мога да кажа че външните тела не се чуват изобщо,вътре нормално т.е не е дразнещо чува се само въздуха.За дефроста се включват от време на време,т.е не съм седял с часовник да ги засичам , а на вън като ги погледна са си чисти.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    17
    #39

    Re:Помощ за избор на климатик

    sarti имаш лично!

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #40

    Re:Помощ за избор на климатик

    пластмасите пукат ли при дерост?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #41

    Re:Помощ за избор на климатик

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    пластмасите пукат ли при дерост?
    не - не съм чувал до сега никакви шумове

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #42

    Re:Помощ за избор на климатик

    Sarti ,засечи ги на колко време влизат в дефрост?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Помощ в избор на климатик
    От Dinko Nikolov Nikolov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-14, 12:45
  2. Помощ за избор на климатик
    От bogi25 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 37
    Последно: 01-07-14, 23:03
  3. Помощ при избор на климатик
    От sashomasho във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 33
    Последно: 04-05-11, 19:17
  4. Помощ за избор на климатик
    От Sunny във форум Климатици Haier
    Отговори: 5
    Последно: 04-08-07, 17:10
  5. Помощ при избор на климатик
    От nero във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 19-11-05, 17:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе