Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 62

Климатик за спалня ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #16

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от sunmanbg
    я кажи за тая духалка - каква е? Че аз имах опит с тия духалки.... бях взел една Таурус за другата стая уж 2кв. обаче това "дживотно" само бръмчеше и се правеше че топли - смених я на другия ден с една ровента 2.4кв дето бълва лава... да не се окаже и твоята 2кв. духалка "слаба ракия" и само да се плашим от тия загуби?
    Делонги е (вертикална) но перката вече се предава и не върти достатъчно бързо може би, но това вече не е толкова важно. Това което ме интересуваше основно е дали си струва въпросния плазмен филтър и за момента отговора май е не ...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    44
    #17

    Re:Климатик за спалня ...

    Преди година си купих климатик с Plasma филтър, точно заради това, че в стаята е сина ми, който е тежко болен на легло(National CS-Z254A). След време обаче забелязах, че при работа на плазменият филтър започвам да усещам силно главоболие. Пробвах няколко пъти и се убедих, че е от него(Може би защото съм миньор от ММИ ). Сега не го ползвам, просто проветрявам повече.
    Климатика за спалнята го търси с възможност за нощен режим(или детски). Моят CS V223B, макар и малък, дори и при най-ниски обороти духа страшно силно и създава впечатление че съм в някакъв студен тунел(или топъл).

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    157
    #18

    Re:Климатик за спалня ...

    Аз в спалнята съм с 12 LGC и нямам оплаквания!!!! спалнята е 24 квадрата,без много мебели и с големи стъкла на 3 от стените,помещението няма съседни топлещи стаи ,нито отгоре нито отдолу и в режим на вентилатора LOW при по студено 0 или -10 ,и QUIET при температури над 0 ,се справя чудесно,без забележки!!!!!
    Не съм запознат с предимствата на плазмата за да правя съпоставка!!!!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #19

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от webdude
    Това което ме интересуваше основно е дали си струва въпросния плазмен филтър и за момента отговора май е не ...
    Ако това ще ти е основния критерий за избор... плазмата не си заслужава разликата в цената.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #20

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от diamobg
    при работа на плазменият филтър започвам да усещам силно главоболие. Пробвах няколко пъти и се убедих, че е от него.
    Японците пренасят ядрено гориво. Маскират го във вътрешните тела на "национал"-ите. Затова те боли главата. Има и друго обяснение, но надали искаш да го напиша тук във форума .



  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #21

    Re:Климатик за спалня ...

    здравейте и на мен ми предстои евентуална покупка за спалня , фтх50 -ката се чува и от хола колкото и да е тих вечер се чува - знам че човека се базика по-горе но аз да кажа
    днеска гледах в приятел някакво фучитсу - инверотр 12-ка без плазма, като цяло мноооого тихо.
    пиинахме повече и не помя буквите, но наистина ме изненада. преди съм имал осака 9-ка, сега даикин 18-ка и ми се струва тих но тази 12-ка на фйитсу си бесхе супер тиха.
    лека.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #22

    Re:Климатик за спалня ...

    При температури около -10 и надолу LDC е доста по-безшумен от LGC и от моите наблюдения доста по-добре си работи!За спалня аз бих избрал него и побързай, че са спрени от производвство и скоро може да не намериш ,а новите модели ще излезнат юни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #23

    Re:Климатик за спалня ...

    Май ще взема 12 lgc макар, че е голям за тази стая ...

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #24

    Re:Климатик за спалня ...

    Защо не погледнеш митсубиши GE 25VA, много е тих и особено в твоята стая която е с обем 36 кубика и няма да се напъва изобщо ,падат ти се по 90 вата на кубик.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    111
    #25

    Re:Климатик за спалня ...

    +1за митсубиши GE 25VA

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #26

    Re:Климатик за спалня ...

    Някой да има впечатления от Sharp XP12LSR.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #27

    Re:Климатик за спалня ...

    Климатика за спалня се казва Toshiba *DR

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    5
    #28

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от webdude
    Някой да има впечатления от Sharp XP12LSR.
    Този климатик го дават да топли при външна темп. до -7С
    http://www.technomarket.bg/products/...lsr-ae-x12lsr. Обърни внимание при избора на климатик при какви темпеатури може да те топли, има инвертори които топлят до -5C.

  17. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #29

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от wizard2000bg
    Климатика за спалня се казва Toshiba *DR
    + Sanyo

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #30

    Re:Климатик за спалня ...

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal li[quote=larssen
    Този климатик го дават да топли при външна темп. до -7С
    http://www.technomarket.bg/products/...lsr-ae-x12lsr. Обърни внимание при избора на климатик при какви темпеатури може да те топли, има инвертори които топлят до -5C.
    Да видях го това докато разглеждах моделa, но си помислих, че може да е техническа грешка ...
    Явно не е.
    Интересното е, че не мога да намеря този модел на сайта на Sharp.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик за спалня 16 m2
    От sneka13 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-14, 10:59
  2. Избор на климатик за спалня!
    От TSH във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 39
    Последно: 01-07-13, 02:51
  3. Избор на климатик за спалня
    От Andy_78 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 08-11-12, 09:57
  4. Климатик за спалня...
    От pondzi във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 12-05-11, 09:05
  5. Климатик за спалня до 1 200 лв.
    От divvakka във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 02-10-08, 23:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе