Вижте резултатите от анкетата: Кой според вас климатик и по добър ?

Гласували
47. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Дайкин

    10 21.28%
  • Фуджитсу

    6 12.77%
  • Тошиба

    19 40.43%
  • Шарп

    3 6.38%
  • Панасоник

    2 4.26%
  • Митсубиши

    5 10.64%
  • Санио

    1 2.13%
  • Хитачи

    1 2.13%
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 52

По добрия климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    17
    #16

    Re:По добрия климатик

    Имам Саньо на 100 в и Хитачи на 220. За Саньото няма забележка, Хитачито за нищо не става. За съжаление и двата ги няма в анкетата!?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #17

    Re:По добрия климатик

    П
    Цитат Първоначално публикувано от r_gadzhev
    Имам Саньо на 100 в и Хитачи на 220. За Саньото няма забележка, Хитачито за нищо не става. За съжаление и двата ги няма в анкетата!?
    Посочил съм най коментираните климатици. И rist целта на анкетата е с Ваша помощ да се насоча към МАРКА и след това ще гледам за конкретни модели.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #18

    Re:По добрия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от bullet_pc
    ППосочил съм най коментираните климатици. И rist целта на анкетата е с Ваша помощ да се насоча към МАРКА и след това ще гледам за конкретни модели.
    Още в началото подозирах, че това е целта на анкетата, така и стана Начина, по който си задал въпроса всеки ще почне да описва климатиците, които има и ще стане един "компот" в главата ти, защото едни ще са доволни от един и същи модел, а други не.
    Много грешно си тръгнал да избираш марка, защото всяка марка си има добри модели. Да речем Саньо е доста коментирана марка във форума ама на 100 волта, тъй като моделите на 220 волта са рядко предлагани да не кажа изобщо не се продават в БГ, а и да се продават са на цената на една 100 волтова такава.
    Насочи се към два-три модела и избирай между тях

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #19

    Re:По добрия климатик

    Да речем Саньо е доста коментирана марка във форума
    Ми хубу де, да ме баннат! Иначе, не си прав - има предлагане на европейски модели в България. Ама и цените са едни...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #20

    Re:По добрия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Аз пък няма да зема Дайкин повече, конструктивно са недомислени, тракащи решетки и външни тела, необходимост от тампони, висока консумация на ел. енергия, уникално глупав дефрост - на чиста пита се пуска.
    И фуджицу няма да взема като гледам колко се оплакват от тях, китайски боклуци, също конструктивно недомислени (шумове от фреон, вибрации по външното тяло).
    Тамън мислех да си взема и едно Дайкинче кви са тия работи???
    .. а и Саньо няма в анкетата, имам едно дърто инверторче на Р22 уникално е !!!!

  7. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #21

    Re:По добрия климатик

    климатика е само един -Тошиба RAS-13PKVP-E Super Daiseikai 5
    може и една 10-ка пак от същия.

    ако имам пари за горните два - хвърлям дайкина през терасата долу!

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #22

    Re:По добрия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Ми хубу де, да ме баннат! Иначе, не си прав - има предлагане на европейски модели в България. Ама и цените са едни...
    Касап-е знам една или 2 фирми, които продават Саньо на 220 волта, затова писах "почти-да не кажа изобщо"
    Едната е тази, а другата е официалният им вносител, но забравих кои бяха

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #23

    Re:По добрия климатик

    Дайкин, Фуджитсу, Тошиба, Митсубиши и т.н. от 1000 лева, ще работят като Мидея от 1000 лева. Няма как Тошиба от 1200 да е по-добра от Дайкин от 2500. Или Дайкин от 1500 да е по-добър от Хитачи за 2500. Анкетата ти е безсмислена, веки ще похвали неговия - никой няма да си остави магарето в калта! И аз знам, че подовите модели на Митсубиши са по-добри от тези на Дайкин, ама единия е 1700 - другия 2500. Знам, че Нокрия 14 е по-добра от FTX50, ама единия е 1500 - другия 2500.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #24

    Re:По добрия климатик

    Добре де, насочил съм се към тошиба, дайкин или фиджитсо тук говорим за около 3000 лева с монтажа. Въпроса е за тия пари кое по доброто. Стай 20 и 12 кв. И в предишни постове съм Ви питал и както се изказвате всеки ще ти каже различно.Едно знам и трите модела ще ми свършат работа, но много държа на консумацията.

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #25

    Re:По добрия климатик

    хе хе хе ако имаш по 3 хилки за всяка стая става тошиба.
    ако нямаш минаваш на следващите вариянти в списъка. в предишните теми се изписа народа. горе долу знаеш на всички мнението

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #26

    Re:По добрия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    хе хе хе ако имаш по 3 хилки за всяка стая става тошиба.
    ако нямаш минаваш на следващите вариянти в списъка. в предишните теми се изписа народа. горе долу знаеш на всички мнението
    Е чак по 3 хилки за стая не. По една и половина за стая. Тошиба за тия пари няма ли свястна?
    Или да минавам на дайкин !

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #27

    Re:По добрия климатик

    3 бона с монтажа ли ? И къв ще да е този дайкин за 1500лв с монтажа? Бягай далече от ATXS25E Siesta!

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #28

    Re:По добрия климатик

    Цитат Първоначално публикувано от bullet_pc
    Добре де, насочил съм се към тошиба, дайкин или фиджитсо тук говорим за около 3000 лева с монтажа. Въпроса е за тия пари кое по доброто. Стай 20 и 12 кв. И в предишни постове съм Ви питал и както се изказвате всеки ще ти каже различно.Едно знам и трите модела ще ми свършат работа, но много държа на консумацията.
    bullet_pc, ти имаш една тема в която се разискват подходящите модели за стаите. Защо тръгна "по друг път" за да избираш климатици? Като прегледах пак другата тема видях толкова добри предложения, от които все нещо трябва да е привлякло вниманието ти. Моя съвет е да се върнеш там и да посочиш кои модели са и да се разисква върху тях, а не тука да се занимаваш с глупости. Видях че този модел го няма сред предложенията там, можеш да му "хвърлиш" едно око, за малката стая е.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    54
    #29

    Re:По добрия климатик

    Колкото повече теми пускаш за да си избереш 2 машини толкова повече след като ги избереш ще ти се набиват отрицателните мнения за тях. Щом слагаш лимит на парите ще трябва да направиш компромис с нещо и да се примириш с възможностите си. А после ако можеш се радвай на покупката си.

  18. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #30

    Re:По добрия климатик

    bullet_pc хубаво си пуснал темата но си пропусал и две много добри марки при климатизаторите Санио и Хитачи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой е най-добрия подов инверторен климатик?
    От soon във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 09-05-08, 21:25
  2. Най добрия хард дик?:-)
    От Popkaro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 06-08-06, 16:33
  3. Кой е по-добрия избор?
    От Whiskey във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 24-07-04, 20:42
  4. Кой е по-добрия избор?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-04, 10:20
  5. Най-добрия:АХ-7
    От DPetrov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 27
    Последно: 04-06-02, 15:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе