Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Реална консумация на минимум топлоотдаване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    57
    #16

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    Аз и от изминалата зима съм доволен като разходи, защото живея в къща и помощ няма най-високата сметка за януари за ток с бойлер и др. за четиричленно семейство ми беше 350лв,за февруари 235лв, за март 130 общо взето с около 1000 лева на сезон се отопляваме и къпем. адявам се следващата зима месечния пик да е под 250лв

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #17

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    Нека да не пълним темата с постове, за публикуването на които има отворени други теми! Да се придържаме към заглавието на темата!

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #18

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    нокриа 14-ка 150 вата, но мерих много набързо - може и да може да падне до документираните.

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #19

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    То на който въобще му работи климатика,е на охлаждане вече,та по темата евентуално-октомври,ноември.

  6. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #20

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    Едвали друга марка може дасе похвали с така косумация на минимал освен машини за японскяи пазар Всъшност с роторен компресор ми се струва невазможна такава консумация на минимал Скрола си е скрол коквото и даси говорим Преди дни го пуснах на студено за няколко дена и се вартеше около 80 вата на минимал но като се позатопли след някои ден ше кача пак клип на студено тоя път за неверващите

  7. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #21

    Re:Реална консумация на минимум топлоотдаване

    Цитат Първоначално публикувано от turboie
    Едвали друга марка може дасе похвали с така косумация на минимал освен машини за японскяи пазар Всъшност с роторен компресор ми се струва невазможна такава консумация на минимал Скрола си е скрол коквото и даси говорим.
    Е точно при машините за японския пазар,най ниски минимуми на отдаване и консумация са постигнати при марки използващи роторни компресори,като Саньо и Тошиба.При върховите модели на Хитачи и Панасоник също имат консумация със скроловите компресори с 5-10 вата само повече от роторните.Макар,че и софтуера играе не малка роля,но да кажат и по запознатите,конструктивно кой тип компресор би слязъл по безпроблемно до по ниски,или критични обороти.За мен са роторните двуцилиндрови,но може и да не е така?


    То си имало и цяла тема във форума :Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll

    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg323144

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 11-09-13, 23:50
  2. топлоотдаване при -10 градуса
    От sladi4kia във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 09-02-12, 08:54
  3. Реална разлика между 75 и 100 мхц?
    От RCS във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 29-07-08, 18:20
  4. Отговори: 20
    Последно: 27-07-08, 18:04
  5. Реална алтернатива на офиса на М$
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-05, 13:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе