Резултати от 1 до 6 от общо 6

Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    2
    #1

    Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    Здравейте,
    нов съм във форума и бих искал да се допитам до по-компетентните от мен именно тук.
    От седмица обикалям и си търся нов климатик и засега съм се спрял на японски рециклиран. Помещението в което ще бъде монтиран климатика е кухня - 18кв.м. и обем от около 44 куб.м. С вътрешни стени е и само една външна на която е поставена изолация. Дограмата е дървена, но с тенденция напролет да бъде сменена. Апартамента е тухла, старо строителсво на шести-последен етаж в Пловдив. Бих искал да потдържам температура от 21-22 градуса.
    Днес ми предложиха два модела единият е Toshiba RAS-255GAX , а дригият е National CS-S255A-W.
    Повече клоня към тошибата, но дали би била ок за помещението? Според търговеца и двата стават, като твирди че са 12-ки, но след доста четене из форума установих че при японските климатици нещата стоят малко по-различно. Какво бихте избрали вие?191220121044.jpg191220121045.jpg

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Отговор: Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    Щом си от Пловдив - Александър е твоя правилен избор.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #3

    Отговор: Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    Горе е твоя човек. Тия 3кв. на макс са малко за 18кв.

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #4

    Отговор: Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    Цитат Първоначално публикувано от Slav Виж публикацията
    Помещението в което ще бъде монтиран климатика е кухня - 18кв.м. и обем от около 44 куб.м. С вътрешни стени е и само една външна на която е поставена изолация. Дограмата е дървена, но с тенденция напролет да бъде сменена. Апартамента е тухла, старо строителсво на шести-последен етаж в Пловдив. Бих искал да потдържам температура от 21-22 градуса.
    Днес ми предложиха два модела единият е Toshiba RAS-255GAX , а дригият е National CS-S255A-W.
    Повече клоня към тошибата, но дали би била ок за помещението? Според търговеца и двата стават, като твирди че са 12-ки, но след доста четене из форума установих че при японските климатици нещата стоят малко по-различно.
    Да,малко по различни са нещата и не са 12ки,а 9ки/има 25ци които ще ти вършат работа,но върхови модели/,като и двата са слабички за теб.Търси малко по мощни,като първо питаш тук,преди да си капарирал,а не обратното.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    2
    #5

    Отговор: Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    Благодаря Ви за мненията! Точно от това се опасявах, че и двата модела може да са слабички за помещението, особено когато навън стане доста под нулата... Днес продължавам с търсенето.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: Моля за съвет при избора на климатик... какво да избера?

    gnf ти даде съвет.........

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми със съвет, кой климатик да избера
    От rafa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 18
    Последно: 13-07-13, 10:52
  2. Моля за съвет какъв климатик да избера!
    От kristalov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 44
    Последно: 15-03-12, 20:19
  3. Отговори: 10
    Последно: 05-01-09, 09:08
  4. Отговори: 5
    Последно: 25-07-07, 14:57
  5. Отговори: 6
    Последно: 01-12-06, 09:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе