Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree4Одобрявам
  • 3 Post By dimkaraganchev
  • 1 Post By KUM4o

На колко градуса да настройваме климатика при отрицателни температури/ под -10*/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #1

    На колко градуса да настройваме климатика при отрицателни температури/ под -10*/

    Πъpвoнaчaлнo пyблиĸyвaнo oт іtѕ lаrgе 25zm.oт пoдпиcът ми,Taзи cyтpин в 7ч.пpи -17г.в Coфия зaдaдeни 25гp.пo д/y.пoдъpжa 25гp,вeнтилaтop нa мax.Дъpпaшe 1250w.Ceгa пpи външнa-14гp,cъщo зaдaниe paбoти м/y 800/900 w.Kaĸги дъpжитe нa 25 гpaдyca пpи -17. Taĸa xeм ce мъчaт мaшинитe и нe e xyбaвo нa тoлĸoвa гoлямa тeмпepaтypнa paзлиĸa пpи излизaнe нaвънAз пpи тeмпepaтypи нaд 5-7 гpaдyca зaдaдeни 23Πoд 5 гpaдyca 22Дo -5 -6 ги дъpжax нa 21 ceгa e нa 20 гpaдyca пpи -13 външнa, ĸaтo винaги ce пoддъpжa oĸoлo 1 гpaдyc нaд зaдaниeтo


    Има ли някаква закономерност или просто както му е комфортно на човек? Грии Чендж 12 сега в студа съм му задал 26 и 2ра степен на турбината, поддържа 22-23 в неизолиран хол със стара дограма.Топло ми е и не се интересувам мъчи ли се климатика. Все пак по-добре той да се мъчи отколкото аз.Може и да греша, но съм просто потребител.Нека и специалистите се изкажат по въпроса.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #2

    Отговор: На колко градуса да настройваме климатика при отрицателни температури/ под -10*/

    Колкото ми е кеф. Най-често ги държа на 22 градуса. Чат-пат и на 25. Ако им идва нанагорно, да не са ставали климатици.
    hawai76, KI_YOOU и dddilian харесват това.

  4. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #3

    Отговор: На колко градуса да настройваме климатика при отрицателни температури/ под -10*/

    Какво дати кажа жена ми уж я взех калена от Кнежъ,ама за 11г,бая се изнежи.И поради факта че снощи с гледали филмче с щерката и било студено и разиграла дитанционото.Иначе се държи на 22гр,и вентилатор на втора,
    Този пост е редактиран от its large; 08-01-17 в 16:35.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    78
    #4

    Отговор: На колко градуса да настройваме климатика при отрицателни температури/ под -10*/

    И трите ми климатика са на 25 24/7. Причината зиморничави сме с жената плюс това детето постоянно си играе по пода с играчки, а там ако на 1.5м е 25-6 то долу е 22-23. Аз обичам да ми е топло, на 22 и надолу се чувствам некомфортно.
    DDM87 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. До колко градуса се нагряват тръбите на климатика?
    От milanov във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 46
    Последно: 18-07-16, 07:11
  2. На колко градуса държите климатика Зимата ? :)
    От Tihomir Stankov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 55
    Последно: 14-11-14, 19:02
  3. Стартиране на климатик при отрицателни температури
    От georgi46_ във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 25
    Последно: 29-01-12, 16:35
  4. Старт при отрицателни температури
    От ba4_dido във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 27
    Последно: 05-01-09, 00:03
  5. Отопление с климатик при външни температури над +15 градуса
    От KonanVarvarina във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 22
    Последно: 26-02-08, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе