Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25
Like Tree18Одобрявам

В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #1

    В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Здравейте!

    Идва времето на мезетата и червеното вино и темата за климатици отново става актуална

    Издирвам климатик с компактно вътрешно тяло - широчината трябва да е максимум 730 mm. Имам идея да монтирам климатик точно на едно определено място в една много малка спалня. Не ме интересува модел или марка, дали е на 220 или 100 волта, дали е стар или втора ръка. Наумил съм точно там да монтирам машина и те тАва е Компромисен вариант ми е LG Art Cool Stylist (645 см). Не че е лош климатик, просто предпочитам стандартен дизайн.

    Очаквам вашите предложения. Благодаря ви за помощта!
    Този пост е редактиран от babati; 02-10-17 в 19:49.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #2

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Ъглова Осака

    Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
    Kasap и babati харесват това.

  4. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #3

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Намерих Midea Mission. Други идеи, нещо на 110V?
    Този пост е редактиран от babati; 01-10-17 в 22:26.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    Други идеи, нещо на 110V?
    А на 100 не щеш ли?!
    babati одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #5

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    А на 100 не щеш ли?!
    Добре, де. Прав си, Касапе. 100V.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    Добре, де. Прав си, Касапе. 100V.
    Баба,
    виж това, но се обади и му провери размерите.
    tolostoi, Rumb@ta и babati харесват това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #7

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    На Mission-а какво му е?

  10. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #8

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    На Mission-а какво му е?
    На мен лично ми допада тоя Мишън. Има тихи степени (19 и 23 dBA), добър дизайн и подходящи данни за помещението. Стаята е 8 m2. Според мен ще пее.

    Ще разгледам и NOCRIA-та, благодаря.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #9

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Баба,
    виж това, но се обади и му провери размерите.
    Размерите са точно както са дадени.
    Този пост е редактиран от bobovo; 02-10-17 в 10:45.
    babati и tony34al харесват това.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #10

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Размерите са точно както са дадени.
    Верно, че твоя беше същия.
    bobovo одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #11

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Миналата седмица си монтирах Cooper and Hunter Veritas CH-S07FTXQ в спалнята. Размерът е 713X270X195 мм. Нямам представа дали е по-добре или по-зле от Мишън ,но това са размерите.
    http://cooperandhunter.bg/shop/compo...tml?Itemid=117
    babati одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #12

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Миналата седмица си монтирах Cooper and Hunter Veritas CH-S07FTXQ в спалнята. Размерът е 713X270X195 мм. Нямам представа дали е по-добре или по-зле от Мишън ,но това са размерите.
    http://cooperandhunter.bg/shop/compo...tml?Itemid=117
    Още по-компактен, идеално. Ще се радвам да споделите впечатления като стане малко по-студено. Благодаря.

    Прегледах темата за марката. Браво за монтажа Естетика!
    Този пост е редактиран от babati; 02-10-17 в 18:38.
    stainway одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #13

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    babati, купъра к'ат крушка. Харчи 100W. И това ако е вярно и аз имам 8кв.м със 70см. място.
    babati одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #14

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Ще споделя с удоволствие, но тука никога де става повече от минус 5-7. Просто е много влажно и с температури около 5-7 градуса плюс много вятър се усеща много студено. Засега вечер е около 10-12 градуса и спалнята се затопля много бързо и приятно. Компресорът на 7 цата е Хитачи, ако има някаква значение. Останалите 9,12 и тн са на Грее.

    - - - - - - - - - -

    И да допълня- стаята ми е около 20 кв.м. Външни стени ( тука са 2 пъти по 10 см плътна тухла и 5 см въздух за изолация и вентилация),прозорци и т.н. Единственото място беше тази малка стена и изборът беше лесен-C&H ми дават тука 3 години гаранция независимо кой монтира климатика, при останалите реномирани марки трябваше задължително да бъде монтиран от техен оторизиран техник,въвеждат серийните номера онлайн и имаш право на гаранция ако бъде обслужван срещу допълнително заплащане от 100 евро на година. При C&H единствено ако има изтичане на фреон трябва да заплатиш около 100 за пълнене и отстраняване на теча. Засега впечатленията ми са отлични -вътрешното тяло е тихо, има Cold Plasma ... но с времето ще си покаже.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    babati одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #15

    Отговор: В търсене на супер компактно вътрешно тяло, без значение на модел, марка, състояние

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    Ще се радвам да споделите впечатления като стане малко по-студено.
    Започна да става студено, ветрове и вали непрекъснато .Вечерно време температурата пада до 8 градуса. Климатика работи чудесно-стаята се затопля много бързо и приятно. Вътрешното тяло е тихо, въпреки че за отопление нямам намерение да го държа цяла нощ включен. За минусови резултати ще чакаме Януари обикновено тогава има период с много ниски температури. Но в краен случай винаги мога да разчитам на газовото отопление, което използват всички тук. Не мога да замервам консумацията по отделно ,но мога да си гледам дневната консумация на електричество и газ и разликата е в полза на климатизаторите. Убеден съм,че има и по-добри продукти,но като цена и комфорт съм много доволен. Другият C&H 12-ца си работи почти непрекъснато в дневната и без забележки.
    babati одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 01-09-17, 21:17
  2. Вътрешно тяло Panasonic CS-E12QKEW, какъв модел е външното?
    От laptop7788 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 8
    Последно: 30-06-14, 00:08
  3. Кой каква марка - модел куче има
    От kris11 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 22
    Последно: 09-04-12, 14:33
  4. Отговори: 1
    Последно: 18-10-11, 19:07
  5. Вътрешно тяло 9-ка, външно тяло 12-ка - проблеми с климатик KOBE
    От koranto във форум Други марки климатици
    Отговори: 27
    Последно: 14-12-09, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе