Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 89
Like Tree42Одобрявам

Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #61

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    Аз пък не разбирам за какво са ви тия WiFi модули?Какво има толкова да ръчкаш на един климатик,докато си на работа?Мойте си стоят на 24 през деня,преди да тръгна за работа ги правя на 18.като се върна от работа-пак на 24,кат легна-пак на 18.Не виждам никъде проблем ,ако нямаш такъв модул.
    С тежи джаджи можеш да си пуснеш на 24 градуса преди да си се прибрал от работа ,а не да го чакаш да набира температура като се прибереш.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #62

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Ако е за някаква вила или подобно помещение си мисля, че е полезно, а за помещения с ежедневна употреба си душевна чекия.
    ccankov73 и Genadi80 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #63

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Ако е за някаква вила или подобно помещение си мисля, че е полезно, а за помещения с ежедневна употреба си душевна чекия.
    Също и при отсъствие от дома за няколко дена (екскузия,празници) е приятно, като се върнеш да ти е топличко.
    Една Нова година ни нямаше седмица.Естествено бях спрял всичко, и като се върнахме - кучи студ.
    Всички искат да се изкъпят (разбирай котела работи само за БГВ).
    Е, климатиците и парното заедно стоплиха въздуха за по-малко от час,
    но такъв студ лъхаше от стените и мебелите.....
    Чак на другия ден се отопли всичко.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 27-10-18 в 21:38.
    valen79 и Genadi80 харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    16
    #64

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Здравейте,

    За Toshiba Daisekai 8 може ли да ми препоръчате wifi контролер?
    Мерси

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #65

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Моделът си има седмичен таймер, независим от мрежовото захранване. Безжичните контролери са за цепеници.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    ivchik одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    16
    #66

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Моделът си има седмичен таймер, независим от мрежовото захранване. Безжичните контролери са за цепеници.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Да, знам но ще ми е по-удобно. Има ли оригинален контролер или да си взема унверсален?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #67

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Няма оригинален.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #68

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското


  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #69

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Знаеш ли им цените?
    (Горе долу.)

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #70

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    milanov, не ги знам за съжаление. Очаквам информация по въпроса.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #71

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    И аз гледах едни (може и същите да са били) ама цената много висока. Пишеше, че са точно за тошиба климатици.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    16
    #72

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    milanov, не ги знам за съжаление. Очаквам информация по въпроса.
    Към 300 лв. Този е универсален.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #73

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    300 лева бих платил с удоволствие, ако следи работата на машината в реално време, прави лог-файлове с начина и на работа и гарантира възможност за постоянна връзка с мобилно приложение за смартфон. И всичко това, без нужда от някакъв облачен сървър. Това би ми гарантирало цялостен поглед върху машината, т.е. би ме алармирало за запушени филтри или някакви други проблеми. В противен случай не си струва парите.
    ivchik и milanov харесват това.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #74

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    300 лева бих платил с удоволствие, ако следи работата на машината в реално време, прави лог-файлове с начина и на работа и гарантира възможност за постоянна връзка с мобилно приложение за смартфон. И всичко това, без нужда от някакъв облачен сървър. Това би ми гарантирало цялостен поглед върху машината, т.е. би ме алармирало за запушени филтри или някакви други проблеми. В противен случай не си струва парите.
    Как си представяш една не управляваща, а диагностична система вградена в климатик?

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #75

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Представям си я, записваща 2 температури - стайна и външна, плюс моментната ел. мощност. Три параметъра, на всеки 30 минути, за 168 часа. После презаписва отгоре. Отделно трябва да може да ми инициализира на смартфона работното състояние на машината и да ми позволява промяна на температурата, спиране и пускане. Има IP камери за по 60-тина лева, позволяващи охрана на периметър и онлайн управление. Затова си мисля, че 300 лева за този контролер + смартприложението за обратна връзка е приемлива сума.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Универсални дистанционни Logitech Harmony
    От lazarus18 във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 04-10-11, 11:30
  2. да гласуваме за българското
    От qni във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-06, 16:06
  3. Българското безплатно списание за софтуер
    От Um4ooo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 05-05-06, 12:59
  4. Celtic Kings - изберете българското
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 12:10
  5. RAID контролери
    От MasterCop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-07-02, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе