Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 89
Like Tree42Одобрявам

Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #46

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    ...
    А друго ако ти е нагласен седмичен таймер и някой у вас е забравил отворен прозорец машината ще си работи напразно няколко часа.
    Напротив, от СОТ-а ще ме върнат да го затворя още на 5-тата минута. В Пловдив прозорците се затварят, защото въздухът е мръсен.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #47

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Напротив, от СОТ-а ще ме върнат да го затворя още на 5-тата минута. В Пловдив прозорците се затварят, защото въздухът е мръсен.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Премести се в Пазарджик тук е по чист.
    necata2 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #48

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от xiona Виж публикацията
    Виждам, че темата нещо не предизвиква интерес, което за мен е странно - не използвате ли Wi-Fi контролери или дистанционни?
    Да споделя още нещо, което се сетих за Мелиса-та като недостатък. Много често губеше обхват от мрежата, което рефлектираше на това, че ми изписва, че е в офлай режим и не можех да контролирам климатика дистанционно, наред с това че не всички функции сработваха
    За моите от подписа какво мога да сложа. (В смисъл проверено,че работи с тези модели.)

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #49

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Прави се точно обратното, а скоростта на турбината се оставя на средна или малко по-висока скорост. Машините с много ниски минимуми се пускат, час преди да се приберат хората.
    Благодаря за включването. Като се сдобиеш с машина с нисък минимум, последвай съвета си. Аз засега няма да те послушам, щото съм я мерил и наблюдавал повече от 2 г. Наздраве, че е вече ракиено време.
    Genadi80 одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #50

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    45W на охлаждане добре ли е, като минимум? Има и други начини да стигнеш до правилното решение, изборът си е твой. И аз съм мерил.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #51

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    45W на охлаждане добре ли е, като минимум? Има и други начини да стигнеш до правилното решение, изборът си е твой. И аз съм мерил.


    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    И тази тема върви към омазване

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #52

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Точно като седмични таймери ги ползвам моите за машините (дъртаняните ми) които нямат.

    п.с. снощи се срещнахме с мой съученик, с които отдавна не се бяхме виждали.
    Та човека е на централо парно с една конвеционална Мидейка за охлаждане чат-пат.
    Почнах аз да се “хваля” с климатици, електромери, wi-fi управления.... , мноооого странно ме изгледа, последва мълчание
    и сменихме темата. Каза само - “ аз зимата в най-студеното съм стигал максимум 220-30 за парно и топла вода(120кв апартамент) без да бутам крановете,
    и разговора загуби смисъл....
    Този пост е редактиран от ccankov73; 22-08-18 в 01:32.
    ronnie72, bobivg, SPSt и 2 други харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    26
    #53

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Темата отдавна се омаза, целта й беше да се сподели опит от хора, които дистанционно управляват климатиците си - с какви устройства, предимства, недостатъци, за да се помогне и се вземе информиран избор, когато човек иска универсален Wi-Fi контролер.
    Всеки климатик има таймер и не това е въпроса, къде-къде е по-лесно да управляваш климатика от дистанционно, вместо както каза някой да разучиш 8 страници настройка на таймера.
    Освен това едно предимство, при което таймера не играе - ако има буря как ще изключите климатика превантивно
    Genadi80 одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #54

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    При буря не се ли дръпне от щепсела.....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #55

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Ако ще е за превантивно изключване-има прекъсвачи управлявани през Wi-Fi... Примерно Sonoff..
    Но за съжаление явно уредите работят най-удачно с Wi-Fi управление, когато е заложено от производителя...
    dodo_pv и Genadi80 харесват това.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #56

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Изобщо изработили сме си с годините комфортен алгоритъм за работата на машините и може би за това не виждам смисъла от Ви-Фи управление.
    Ако климите ми нямаха т.нар "I-feel" функция, щях да си вадя дистанционното от чекмеджето 2 пъти - годишно, само за да сменям режима на работа.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #57

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Ако климите ми нямаха т.нар "I-feel" функция, щях да си вадя дистанционното от чекмеджето 2 пъти - годишно, само за да сменям режима на работа.
    Мина на Gree?!?
    Упс.., честит имен ден(на патерици).
    Този пост е редактиран от ccankov73; 27-10-18 в 01:57.

  16. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #58

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Мина на Gree?!?
    Упс.., честит имен ден(на патерици)[emoji106].
    Gree значи...

    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #59

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Ами то ниските сметки не идват от нещо обявено с номинал - х, и обявен “СОР - y,
    а от реално ползване.
    Пък на kasap-a мога само да му завиждам за неговите “дърти жигулита” сравнени
    мойте дъртаняни.

  18. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #60

    Отговор: Универсални Wi-Fi дистанционни/контролери за климатизатори и защо да не избираме българското

    Цитат Първоначално публикувано от xiona Виж публикацията
    Виждам, че темата нещо не предизвиква интерес, което за мен е странно - не използвате ли Wi-Fi контролери или дистанционни?
    Да споделя още нещо, което се сетих за Мелиса-та като недостатък. Много често губеше обхват от мрежата, което рефлектираше на това, че ми изписва, че е в офлай режим и не можех да контролирам климатика дистанционно, наред с това че не всички функции сработваха
    Аз пък не разбирам за какво са ви тия WiFi модули?Какво има толкова да ръчкаш на един климатик,докато си на работа?Мойте си стоят на 24 през деня,преди да тръгна за работа ги правя на 18.като се върна от работа-пак на 24,кат легна-пак на 18.Не виждам никъде проблем ,ако нямаш такъв модул.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Универсални дистанционни Logitech Harmony
    От lazarus18 във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 04-10-11, 11:30
  2. да гласуваме за българското
    От qni във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-06, 16:06
  3. Българското безплатно списание за софтуер
    От Um4ooo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 05-05-06, 12:59
  4. Celtic Kings - изберете българското
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 12:10
  5. RAID контролери
    От MasterCop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-07-02, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе