Страница 241 от 329 ПърваПърва ... 191231239240241242243251291 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,601 до 3,615 от общо 4935
Like Tree3672Одобрявам

Вашите снимки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3601

    Отговор: Вашите снимки

    Познай къде бяха заврени връзките?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3602

    Отговор: Вашите снимки

    Обзалагам се, че са били в стената / панела.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3603

    Отговор: Вашите снимки

    Онзи ден разчиствахме склада...Да Ви покажа нещо което съм сигурен, че не сте виждали...
    Toshiba, модел 1985 година, инверторна система, охлаждане 2,6 kW (2240 kcal), консумирана електроенергия 950 W, отопление 4.0 kW (3400 kcal), консумирана електроенергия 1300 W..

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    necata2, Kasap, svetlio1 и 9 други харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #3604

    Отговор: Вашите снимки

    Един перфектен монтаж който видях преди малко.[emoji23]
    Тук май някой се е обучавал.

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk
    necata2, splendor, Jack Krauser и 1 други харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #3605

    Отговор: Вашите снимки

    Абе на чужд гръб и 100 тояги са малко Както във всеки занаят и професия нещата опират до желяние да се свърши дадена работа и професионализъм.

    п.п Сашо тоя ветеран "кърти" уникален е!!!Хората още от кога са имали инверторни климатици, ние незнаехме какво е сладолед на клечка.
    П.п.За лошите недоразумения( монтажи) нямат вина и момчетата който са се хванали във фирма която ги цака с пари вадят им душата да не говорим че обучението е последна дупка на кавала.
    Този пост е редактиран от Иван Вълков; 21-04-18 в 13:59.
    Genadi80 одобрява това.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3606

    Отговор: Вашите снимки

    Възмущавам се от безхаберието на масово работещите....ако човек има желание, нещата ще са други


    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    AC_From_Hell одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3607

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Иван Вълков Виж публикацията
    ...
    П.п.За лошите недоразумения( монтажи) нямат вина и момчетата който са се хванали във фирма която ги цака с пари вадят им душата да не говорим че обучението е последна дупка на кавала.
    Е как да нямат вина??? ТЕ СА ГЛАВНИТЕ ВИНОВНИЦИ ЗА ПРОСТОТИИТЕ В ЦЕЛИЯ БРАНШ! Като ги тормозят и не им плащат, да си търсят други работодатели! Защото, много от тези говеда, след първото си обучение напускат и правят свои фирми за монтаж. С парите на бившите си работодатели. Няма ред, не се спазват договорите и не се търси отговорност от никого. Затова нещата не вървят и няма да вървят.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Aleksandars одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #3608

    Отговор: Вашите снимки

    Те повечето който извършват обучението си нямат и понятие от материята....та как да очакваш добре свършена работа от зле обучен кадър. Другото е ясно съгласен съм че повечето извършват услугата "монтаж на климатик" а за ремонт не ги търси. Лошото е че човек като се опари и тогава започва да търси разпитва и до някъде да става вещ....поне до толкова че да изгони монтажната група преди да осъкатят машината.
    dodo_pv и Aleksandars харесват това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3609

    Отговор: Вашите снимки

    Иване, ударих ти един лайк отдолу, ама да знаеш, че не си съвсем прав. Доста надълбоко ги поназнайвам нещата с кадрите в този бизнес, определено има обучаващи на много високо ниво, които не желаят повече да обучават за своя сметка и в свой ущърб. Нещата ще стават още по-зле, докато не станем правова държава. А това не може да се случи в една феодална такава. Моят трудов договор е повече от 10 страници и си нямаш представа какви ограничения имам, ако реша да напусна работа и започна да се занимавам с конкурентна на работодателя си дейност (нямам нищо общо с климатизацията), преди да са изтекли 5 години. Ха познай, ако го направя, дали мога да бъда осъден на тази територия?
    Иван Вълков одобрява това.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #3610

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Моят трудов договор е повече от 10 страници и си нямаш представа какви ограничения имам, ако реша да напусна работа и започна да се занимавам с конкурентна на работодателя си дейност (нямам нищо общо с климатизацията), преди да са изтекли 5 години. Ха познай, ако го направя, дали мога да бъда осъден на тази територия?
    Можеш да бъдеш осъден ако не го направиш. Предполагам, според регистрацията на работодателя ти, конкурентна се явява "... и всяка друга дейност, разрешена от закона". Е к'во, 5 години наркотици ли да продаваш...
    dodo_pv и grischa харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #3611

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Иван Вълков Виж публикацията
    Те повечето който извършват обучението си нямат и понятие от материята....та как да очакваш добре свършена работа от зле обучен кадър. Другото е ясно съгласен съм че повечето извършват услугата "монтаж на климатик" а за ремонт не ги търси. Лошото е че човек като се опари и тогава започва да търси разпитва и до някъде да става вещ....поне до толкова че да изгони монтажната група преди да осъкатят машината.
    Трябва да си доста хазартна личност, за да оставиш скъп климатик в ръцете на разни монтажни фирми. Ако не им висиш на главата и не ги надзираваш изкъсо, няколко минути са достатъчни пишман-майсторите да му стопят ресурса и цената наполовина.
    За по-евтини климатици може би стават.
    Пичове, като гледам на какво ниво са монтажите в България, започвам да се питам, какво ли е качеството на работа при докторята и направо ме побиват тръпки. Някой беше казал:
    Като се знам какъв инженер(монтажник) съм, направо ме е страх да ида на лекар.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #3612

    Отговор: Вашите снимки

    Джак,нали знаеш мохабета:
    -Като се знам какъв инженер съм,ме е страх да ида на доктор.
    Genadi80 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #3613

    Отговор: Вашите снимки

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Трябва да си доста хазартна личност, за да оставиш скъп климатик в ръцете на разни монтажни фирми. Ако не им висиш на главата и не ги надзираваш изкъсо, няколко минути са достатъчни пишман-майсторите да му стопят ресурса и цената наполовина.
    За по-евтини климатици може би стават.
    Пичове, като гледам на какво ниво са монтажите в България, започвам да се питам, какво ли е качеството на работа при докторята и направо ме побиват тръпки. Някой беше казал:
    Като се знам какъв инженер(монтажник) съм, направо ме е страх да ида на лекар.
    Повечето клиенти нищо не разбират от монтаж, което е добре за измислените фирми.Работи ли - работи.То колко от тях пишат в този форум - десетки, стотици.
    Ако почнат да пишат всички собственици , то ще трябват част(малка) от сървърите на Гугъл или Фейса.
    А при докторята е почти същото за съжаление.
    За масовото изпростяване на народа не ми се говори , мисля че всички го виждат.
    SPSt, rosswen и Genadi80 харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    124
    #3614
    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Иване, ударих ти един лайк отдолу, ама да знаеш, че не си съвсем прав. Доста надълбоко ги поназнайвам нещата с кадрите в този бизнес, определено има обучаващи на много високо ниво, които не желаят повече да обучават за своя сметка и в свой ущърб. Нещата ще стават още по-зле, докато не станем правова държава. А това не може да се случи в една феодална такава. Моят трудов договор е повече от 10 страници и си нямаш представа какви ограничения имам, ако реша да напусна работа и започна да се занимавам с конкурентна на работодателя си дейност (нямам нищо общо с климатизацията), преди да са изтекли 5 години. Ха познай, ако го направя, дали мога да бъда осъден на тази територия?
    Не лоша трактовка на въпроса.
    http://sotirov.info/index.php?page=neustoika-trudov-dogovor-rabota-konkurentna-firma-penalty-labour-contract-working-competitor-company

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #3615

    Отговор: Вашите снимки

    Точно трактовка е, на добър адвокат. Ако си назначен за технически консултант, обаче, не се водиш работник И веднага ти се забранява да "консултираш" определени фирми, след прекратяването на трудовия договор. Но ти отиваш да работиш при тях, като работник и минаваш правен метър, вършейки същата работа. Хитро!

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Genadi80 и Rafailiev харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Заледяват ли се вашите LG
    От petro във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-13, 18:11
  2. Моля за вашите мнения за PHILIPS 42 PFL4307H
    От ivchoni във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 18-11-12, 19:49
  3. Споделете как се справят вашите HAIERI в тоя студ
    От pif_40 във форум Климатици Haier
    Отговори: 7
    Последно: 13-02-12, 23:45
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-07-09, 14:59
  5. Вашите творения на Графичните редактори
    От Gamemaniak1 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 09-02-04, 01:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе