Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree1Одобрявам

Каква заплата получава един монтажник?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #31

    Re: Въпрос за монтажници

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    ... Работника не трябва да се стреми да е приятел с работодателя си, това не е нормално. Нормалното е качествата на работника да са такива че работодателите да го търсят поради тях. Този които се стреми към такова приятелство се опитва да компенсира ниското качество на извършваната от него работа с приятелски отношения.
    Абсолютно е така! просто нямаше как да го кажеш по-точно най-големите скатавки все гледат да се връткат шушумушу около шефовете да им се правят на приятели - от страни са толкова смешни - мазнярска работа. Шефа слиза от джип за 100бона - как може да си му приятел?!? ... къде си ти, къде е той разбираш ли

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #32

    Re: Въпрос за монтажници

    Кколко трябва да получава един монтажник е различно и относително. Понеже Беше цитирана Еко-Клима те държат най ницки цени на пазара и понеже няма безплатен обяд разликата между дилърската и краината клиеннтска цена средно за моделите е 80-100 лева или представителя на Еко - Клима във Шумен взема толкова за всеки монтиран климатик ,но климатика идва с пълна комплектовка.Средно за страната се заплаща 20 лева за бройка на човек или на практика монтажниците са садружници със шефа. Имам познати които с достигали и 2000 лева но това са 100 климатика на месец ,три монтажа на ден са много и не се издържа лесно,Един продавач консултант в техно взима не помалко от 600 лева, не му е горещо или студено не се цапа и така.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #33

    Re: Въпрос за монтажници

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    заплащането няма НИЩО общо със себестойността на извършения от него труд, нито от вложените материали, нито от атмосферното налягане или каквото и да било друго
    И защо?
    Не допускаш ли, че като, вършещият работата е коректен, стриктен, добър специалист и работи добре е логично да бъде заплатен подобаващо. Но няма как да стане ако работодателят му продава труда евтино. Аз там я виждам връзката.
    А дали някой го практикува е съвсем отделен въпрос.
    Но в общи линии всички пискат, че монтажа /или услугата или нещо си там..и то не само в тая сфера/ е скъп. Е, как да стане, хем работника да е супер заплатен, хем услугата, която той върши, клиента да я плаща евтино?
    За мен нещата са прости. Без да съм икономист или да се изживявам като разбирач. Работи се качествено, кадърно, с хубави материали - клиента плаща по-скъпо, но е доволен, оттам и работника е заплатен добре - и той доволен. Или същото, но с обратен знак. angel

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #34

    Re: Въпрос за монтажници

    в София не ми е известно някой монтажник да получава по-малко от 1000 лева месечно ..... ако има някой да се обади на лични ;-)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    28
    #35

    Re: Въпрос за монтажници

    може ли някой да ми отговори може ли да се сложи вътрешно тяло на 12LGC и външно на 12LDC
    и има ли смисъл

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    33
    #36

    Отговор: Каква заплата получава един монтажник?

    Намери къде да питаш хората тук коментират парата.
    Ъп

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #37

    Отговор: Каква заплата получава един монтажник?

    Цитат Първоначално публикувано от lqndar92 Виж публикацията
    Намери къде да питаш ������ хората тук коментират парата.
    Ъп
    От поне 10 години, нищо не коментират хората тука...
    Не знам защо решихте да ексхумирате темата.
    Mega одобрява това.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #38

    Отговор: Каква заплата получава един монтажник?

    Митко е прав!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Средната заплата
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 15-06-14, 08:50
  2. Търся монтажник и сервизен техник за климатична техника!
    От Клима-85 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 12-12-13, 20:48
  3. Търся монтажник за преместване на вътрешно или външно тяло
    От SPaun във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 19-05-10, 09:25
  4. 68 000 лв. заплата в “Софийска вода”
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-05, 12:00
  5. Който иска по-висока заплата да види тук :))
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-03, 22:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе