Резултати от 1 до 3 от общо 3

Място на външно тяло

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Място на външно тяло

    Здравейте, изчетох доста, но гледам че все се пита за място на вътрешно тяло. Аз понеже не знам как ще са ми разположени вътре мебелите и много не го мисля. Но за отвън ми е ясно - имам тераса и това си е константна величина. Аз лично се чудя къде може да се сложи външното тяло. Та питането ми е, като реша към коя фирма да се обърна, да очаквам ли от тях предварителен оглед или като дойдат на място ще го мислят ( това ще ми се стори доста странно ). Проблема на терасата е че е малка и почти изцяло се обхваща от вратата и прозореца, а стеничката която ни разделя със съседския балкон е една тънкааа. Така че може би ще трябва на стената встрани от терасата....
    А за вътрешното тяло и аз ще се възползвам от познанията на някои от вас и ще пусна една скица, за да ме посъветвате.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #2

    Re:Място на външно тяло

    Ако фирмата която ще ти монтира климатизатора е читава, най-добре ще е да дойде да напарви предварителен оглед и да объсъди с теб възможните варианти.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #3

    Re:Място на външно тяло

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Ако фирмата която ще ти монтира климатизатора е читава, най-добре ще е да дойде да напарви предварителен оглед и да объсъди с теб възможните варианти.
    Това означава ли, че ако фирмата просто ми изстреля една цена за монтаж без да се поинтересува от мястото, да си имам едно наум за нея?!?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Външно тяло
    От loszetas във форум Климатици Daikin
    Отговори: 11
    Последно: 30-01-12, 16:02
  2. Място за монтаж на вътрешно тяло
    От UW във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 24-03-11, 12:09
  3. Място на вътрешното тяло
    От mita4e във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 16-08-10, 21:48
  4. Вътрешно тяло 9-ка, външно тяло 12-ка - проблеми с климатик KOBE
    От koranto във форум Други марки климатици
    Отговори: 27
    Последно: 14-12-09, 16:30
  5. Съвет за място за монтаж на външно и вътрешно тяло
    От Relute във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 24
    Последно: 23-11-07, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе