Резултати от 1 до 3 от общо 3

...с молба за съвет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    7
    #1

    ...с молба за съвет

    Обзавеждам си апартамента и трябва да купя всички електроуреди - печка, пералня, котлони, съдомиялна и т.н. Бихте ли ме посъветвали на каква марка да се спра. Харесвам много AEG но са ми малко скъпи...иматъе ли други предлойения. Иска ми се всички уреди ако е възможно да са от една марка. Предварително ви благодаря за съветите и мненията.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Re: ...с молба за съвет

    Цитат Първоначално публикувано от orelyt
    Обзавеждам си апартамента и трябва да купя всички електроуреди - печка, пералня, котлони, съдомиялна и т.н. Бихте ли ме посъветвали на каква марка да се спра. Харесвам много AEG но са ми малко скъпи...иматъе ли други предлойения. Иска ми се всички уреди ако е възможно да са от една марка. Предварително ви благодаря за съветите и мненията.
    Това е добро решение,цялата битова техника да е една марка. Предимствата:
    1. Един сервиз за поддръжка
    2. Възможност да договориш отстъпка в цената, ако ги купиш наведнъж.
    3. Вземаш ги директно от дистрибутора на фирмата и ползваш и безплатен транспорт.
    Нека не се счита за реклама, но аз така си взех преди 4 години уредите от "Горенье" и до сега проблеми с тях нямам.
    PS Изтрих ти другата тема за продажбата. Във форума обяви "купува-продава" за битова техника не се допускат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    72
    #3

    Re: ...с молба за съвет

    orelyt, след като AEG ти идват малко по-скъпи се ориентирай към Electrolux (които са собственици на AEG). Видимо фурните , плотовете и хладилниците не се различават по нищо, освен по табелката и цената, а излизат от един и същ завод.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Молба за съвет при избор на LCD-TV
    От Demix във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-10-11, 13:39
  2. Молба за съвет при избор!
    От nut001 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 18
    Последно: 16-08-10, 17:31
  3. Молба за съвет
    От irenaiva във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 04-08-10, 02:02
  4. Молба за съвет
    От bogy във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 14-09-08, 11:09
  5. Молба за съвет
    От commguy_79 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 10-02-04, 16:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе