Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 50

Задължителни комуникатори за асансьори ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #16

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    .... Къде ли още можеш да се окажеш без обхват?
    Навсякъде!!! Не бих съветвал никой, който залага живота си на клетъчната мрежа (особено планинари, практикуващи екстремни спортове, самотно живеещи в отдалечени райони и др.) да залагат на телефони с една SIM карта. Няма мрежа със 100% покритие, Даже и в най-добре покритите райони има радиосенки. Устройствата ни от сериите HG07, HG07A и BeeG13 мерят силата на сигнала в точката, където са монтирани. Ние препоръчваме на клиентите си ако той е по-нисък от -90dB да изберат друг оператор с по-добро покритие.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #17

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    А, замислял ли си се за смяна на оператора? Къде ли още можеш да се окажеш без обхват?
    Не защото има закон, който ни задължава да имаме мобилни устройства монтирани в асансьорите.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #18

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Ми като му сложат СИМ карта на Теленор, кво праим?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #19

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Тези комуникатори датчик за ускорение ще имат ли?

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #20

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Тези комуникатори датчик за ускорение ще имат ли?
    Да. Когато той задейства, а в кабината има хора вместо в сервиза звъни в моргата.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #21

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Новите модели асансьори /някои/ имат малки "пропадания".
    Може по честотата им да се съди за евентуален проблем в бъдеще. Това ми е направило впечатление, нов лъскав асансьор, а вози на пресекулки. Знам ли.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Новите модели асансьори /някои/ имат малки "пропадания".
    Може по честотата им да се съди за евентуален проблем в бъдеще. Това ми е направило впечатление, нов лъскав асансьор, а вози на пресекулки. Знам ли.
    Какво разбираш под "малки пропадания"? Тръгне ли един асансьор да пропада от високо се моли на Господ да задействат клиновете.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #23

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Докато се движи усещаш как олекваш за някаква част от секундата. Не съм асансьорен специалист. Може така де е направен да работи. Не знам. Но ми е направило впечатление.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #24

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Докато се движи усещаш как олекваш за някаква част от секундата. Не съм асансьорен специалист. Може така де е направен да работи. Не знам. Но ми е направило впечатление.
    Така е! Действат физичните закони и по специално този за инерцията. Като натиснеш рязко спирачката на колата не усещаш ли как политаш напред?

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #25

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Така е! Действат физичните закони и по специално този за инерцията. Като натиснеш рязко спирачката на колата не усещаш ли как политаш напред?
    Изби рибата - вече знаем че усещането при използването на спирачката в колата е като возенето в асансьора

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Докато се движи усещаш как олекваш за някаква част от секундата. Не съм асансьорен специалист. Може така де е направен да работи. Не знам. Но ми е направило впечатление.
    Може би имаш в предвид при тръгване поклащането или по време на движение? Някои асансьор доста подрусват...

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Изби рибата - вече знаем че усещането при използването на спирачката в колата е като возенето в асансьора

    Може би имаш в предвид при тръгване поклащането или по време на движение? Някои асансьор доста подрусват...
    Вече някой ти беше казал, че е по-добре да замълчиш и хората да те сметнат за глупав (в случая недоучен), отколкото да си отвориш устата и да разсееш всякакво съмнение в това.
    Да, усещането е едно и също както при тръгването на кабината на асансьора, така и при натискането на спирачките. Справка - Първи закон на Нютон.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #27

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    По време на движение. Не при тръгване/спиране. Не клатене, а пропадане/олекване.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #28

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    По време на движение. Не при тръгване/спиране. Не клатене, а пропадане/олекване.
    Точно при тръгване и при спиране усещането е най-силно. Когато асансьора се движи нормално между етажите имаш праволинейно равномерно движения и промяна на ускорението и теглото няма. Това най-силно се усеща в бързите асансьори във високите сгради.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #29

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Вече някой ти беше казал, че е по-добре да замълчиш и хората да те сметнат за глупав (в случая недоучен), отколкото да си отвориш устата и да разсееш всякакво съмнение в това.
    Да, усещането е едно и също както при тръгването на кабината на асансьора, така и при натискането на спирачките. Справка - Първи закон на Нютон.
    Глупи айде стига с личните нападки - сравнението ти със спирачките научен метод ли е какво е? А и не е изцяло вярно. Сети се сам в кой случай не е вярно... Аман от хейтърството ти! Че и лайкнат пост ти - майтап си ти голям...

    Нали няма да продължаваш с обидите?
    Този пост е редактиран от avenger; 07-11-16 в 17:38.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    Отговор: Задължителни комуникатори за асансьори ?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Глупи айде стига с личните нападки - сравнението ти със спирачките научен метод ли е какво е? А и не е изцяло вярно. Сети се сам в кой случай не е вярно... Аман от хейтърството ти! Че и лайкнат пост ти - майтап си ти голям...
    Ами нека друг, който разбира от физика поне на ниво 7 клас да ти обясни нещата, щом се съмняваш в законите на Нютон.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продават се GSM комуникатори HG07 и MG08
    От Lupus във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-11, 11:43
  2. Продават се GSM комуникатори
    От Lupus във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-11, 20:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе