Резултати от 1 до 9 от общо 9

Corona CSH-283TS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #1

    Corona CSH-283TS

    Въпросите ми са:
    1.Превод на дистанционното( някои съм намерил но някои не)
    2.Каква мощност е климатика на ваншното тяло пише 750В но на ватрешното пише 1.2
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:HELP Corona CSH283TS

    Откъде изкара тази антика?! На охлаждане отдава 2.8 kW, консумира 945 W, на отопление отдава 4 kW, консумира 1200 W. При 2° външна температура, на отопление отдава 3.5 kW и консумира 1230 W. За превода, ще го имаш, не се притеснявай.
    Ето, заповядай....

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #3

    Re:HELP Corona CSH283TS

    Да наистина е атника ,но да ти кажа работи по-добре и по-тихо от доста нови климатици.Ще спестя подробности от кои,тъй като все ще има някой несъгласен.Инак външното тяло е уникално тихо и за такава дърта кочина работи много добре.Благодаря за превода.Зимата се справяше добре преди ще видим как ще е тази.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #4

    Отговор: Re:HELP Corona CSH283TS

    Малко помощ относно въпросният климатик ,работеше безупречно две години зимата го пробвах на пална мощтност докара до 53 градуса.Преди около месец реших да го пусна и още като вкарах щепсела в контакта падна бушона вдигнах го пак пробвах и пак същото (когато ми поставяха климатика беше направил подобен проблем но когато майсторите завъртяха щепсела обратно се оправи бяха ми сложили и лепенка дори да го поставям така) и сега както и да го въртя все скъсява.Занесох трафчето да го проверят но си е здраво а и "маисторите" дето го поставиха не им се занимавало с тези 110волтовите климатици някои да може да ми помогне ???

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Отговор: Re:HELP Corona CSH283TS

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_abg Виж публикацията
    Малко помощ относно въпросният климатик ,работеше безупречно две години зимата го пробвах на пална мощтност докара до 53 градуса.Преди около месец реших да го пусна и още като вкарах щепсела в контакта падна бушона вдигнах го пак пробвах и пак същото (когато ми поставяха климатика беше направил подобен проблем но когато майсторите завъртяха щепсела обратно се оправи бяха ми сложили и лепенка дори да го поставям така) и сега както и да го въртя все скъсява.Занесох трафчето да го проверят но си е здраво а и "маисторите" дето го поставиха не им се занимавало с тези 110волтовите климатици някои да може да ми помогне ???
    Прочети тази тема: https://forum.setcombg.com/%D0%B2%D1...tml#post596683

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: Re:HELP Corona CSH283TS

    Трафачето след измерване си даде 100 волта на изхода та си мислия че не е от него проблема сега....
    ???

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #7

    Отговор: Corona CSH-283TS

    Къде сме казали че трафа ще се повреди? Кажи от кой град си, така че ако има тук някой техник наблизо да ти помогне - може да му се занимава.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #8

    Отговор: Corona CSH-283TS

    Хасково

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    6
    #9

    Отговор: Corona CSH-283TS

    да ви се похваля оправиха ми Coronata.Така наречените майстори от нашият град Хасково не са го свързали правилно и за това е скъсявал ,пишман майсторите са фирма "Мишо" не бил занулен и тнт.Извиках друг човек дето продава такива японски климатици втора ръка човека занули сварза и чудо машинката запя. И пак се накефих седят и пускат и викат не тръгва , тогава единият от техниците си долепя ухото до външното тяло и зяпна вика :
    -Хах.... работи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с климатик CORONA CSH-S225G
    От Boncho във форум Други марки климатици
    Отговори: 20
    Последно: 02-02-15, 08:01
  2. Corona CSH 253 CV
    От dkd във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-12, 08:32
  3. Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?
    От georgi_guse във форум Други марки климатици
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-12, 14:51
  4. Климатик Corona CSH-AX288 12-ка или 14-ка е?
    От zash във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 09-11-04, 12:23
  5. Проблем с Corona
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 18-09-02, 00:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе