Резултати от 1 до 9 от общо 9

Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    24
    #1

    Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    Здравейте имам малък роблем
    Малкият ми син набара дистанционното на климатика и представете си какво стана. Поиграло си детето с него и му счупи дисплея. Така та дистанционото си работи обаче не се знае на какви градуси, на какъв режим и т.н. Та въпроса ми може ли някой от пловдив да ми помогне с намирането на дисплей за въпросното дистанционно(МОДЕЛ НА ДИСТАНЦИОННОТО CORONA CSH-223CV) или подходящo и работещо с този модел клими универсални дистанционни, защото прочетох из форума, че за тази марка и модел трудно се намират универсални дистанционни. Благодаря за всички отговори.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #2

    Re: дистанционно за климатик corona csh ax228

    Брато със сигурност има универсано, мисля, че беше около 20 лева. Ако си от Пловдив пиши за да ти кажа къде да идиш за да си го купиш, вероятно ще имат и оригинално. Такова ли е? http://page5.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/e69561196

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    24
    #3

    Re: дистанционно за климатик corona csh ax228

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Брато със сигурност има универсано, мисля, че беше около 20 лева. Ако си от Пловдив пиши за да ти кажа къде да идиш за да си го купиш, вероятно ще имат и оригинално. Такова ли е? http://page5.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/e69561196
    СЪщото е, мислех си евентуално да купя едно универсално от Викивата, обаче там са малко като тях си, и да го купя и да ми седи в къщи като паметник , абе м/у другот този климатик инверторен ли е,не че толкова ме "интересува", доволен съм малък разход на е ел.енергия, върши си работата, но ей така за инфо. И blue 1 ще съм ти благодарен ако ми кажеш от къде мога да си закупя оригинално дистанционно за този модел клими

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Re: дистанционно за климатик corona csh ax228

    Магазина на ул."Янко Сакъзов" фирмата е "ННТ-3". Ако все пак го нямат оригинално в което се съмнявам, те продават универсални специално за климатици. Климатика ти е инверторен но за повече инфо напиши модела на самият климатик.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #5

    Re:Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    Аз имам същия климатик.Върха е!Универсално дистанционно - не става!Дистанционно ще намериш на "Кукленско шосе",малко преди митницата.От страната на митницата.Малко след хотел Родопи.Пред магазина има изкарани за продан мини трактори.Успех!И да почерпиш!

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #6

    Re:Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Магазина на ул."Янко Сакъзов" фирмата е "ННТ-3". Ако все пак го нямат оригинално в което се съмнявам, те продават универсални специално за климатици. Климатика ти е инверторен но за повече инфо напиши модела на самият климатик.
    Намери ли там дистанционо за Короната?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    8
    #7

    Re:Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    Здравейте искам да попитам за мнения за климатик Corona csh-s224g и малко техн.информация.Ще го монтират в стая 7м2 без външни стени източно изложение прозореца е към терасата която е остъклена.

  10. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #8

    Re:Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    evgeny_79 ,за тази стая трудно ще намериш климатик дето да не става.
    Иначе короната ти е идеална-производство 2004г.

    охлаждане:2,2kw. консумация:415w.
    отопление:2,5kw. консумация:475w. COP-5,26

    при 2°C :2,6kw. килограми вътрешно/външно тяло 9,5/28,5кг.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #9

    Re:Corona CSH-AX228 - от къде да си купя дистанционно?

    Ако е запазен направо го отнасяй.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. От къде да си купя алармена система?
    От tihonii във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 7
    Последно: 02-12-09, 00:33
  2. От къде мога да си купя влагометър?
    От zaho_cool във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 03-10-08, 16:11
  3. От къде да купя марков климатик?
    От wrathchild във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 01-07-07, 10:06
  4. От къде мога да си купя AVAST
    От ManiMani във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-12-05, 18:25
  5. От къде да си купя ATi TV Wonder?
    От VessmaN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-11-03, 08:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе