Резултати от 1 до 11 от общо 11

проблем с климатик Фишер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    30
    #1

    проблем с климатик Фишер

    Здравейте момчета и момичета ако има такива . Аз съм нов потребител в този сайт ,затова предварително моля да бъда извинена ако не съм се орентирала правилно и публикувам нещо в неправилната тема .Имам питане относно климатик 13 ка на Фишер,който безотказно работи вече 7 ма година .От няколко дена ми прави проблем и тъй като не съм мн грамотна в това отношение,реших да потърся помощ.Климатикът работи нормално ,затопля добре,но проблема е в това, че когато спира и започне да затваря шлюзите - леко намаля вентилатора на вътрешното тяло - което е нормално - през това време е изключил и компресора от вън -затваря шлюзите светва пауза и... отваря на ново ,паузата загасва ,вентилатора издухва наново малко въздух пак затваря и наново включва пауза .Имам чувството, че се бърка от нещо ,като че ли си мисли, че не е затоплил добре - прави си проверка и когато разбере, че е наред всичко - спира . Моля ако някой може да ми помогне , да пише ... че идва зима .
    Този пост е редактиран от avenger; 24-08-15 в 18:13.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:проблем с климатик Фишер

    За тези седем години, правена ли е пълна профилактика на климатизатора?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    30
    #3

    Re:проблем с климатик Фишер

    Б раво за бързата реакция - да чистиха го пръскаха го ...с едно ароматно нещо ...и това друго не .

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #4

    Re:проблем с климатик Фишер

    Тоест, само са имитирали дейност...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    30
    #5

    Re:проблем с климатик Фишер

    Ами дори и така да е .... имаш ли идея?Да взема да го рестартирам ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321375920[/time]_________________________________________________

    Само да кажа че работното ми време свърши ... така че се пребирам и започвам да се боря сама с проблема си !!!Утре живот и здраве ще кажа дали съм го излекувала .
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321432440[/time]_________________________________________________

    Добро утро . Реших си проблема - всъщност съм активирала режим AIR REFRECH явно батериите на дистанционното са били слаби и на дисплея не показваше иконките ...сега го изключих и се оправи

  7. boy
    boy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #6

    Re:проблем с климатик Фишер

    Искам да помогна на приятел с Fisher SAX 18 купен през 2008г.Климатикът е конвенционален.Днес изненадващо спря да работи на отопление и на дисплея му се изписва нещо като Е3.Не зная дали това е код за грешка.Пробвах на охлаждане-работи.Изключване от контакта не помага.Машината работи на отопление около 2-3 минути и спира.Не можах да намеря грешките за модела.Измерихме датчиците - вътрешен тръбен(5 килоома при 20 гр.),вътрешен измерващ темп. на входящия въздух подобна стойност,външният тръбен датчик при 2 град. около 11 ком.Моля ако имате информация,схема или идея помогнете.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на PRACTIC
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    ех сvв
    Мнения
    127
    #7

    Отговор: проблем с климатик Фишер


  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    2
    #8

    Отговор: проблем с климатик Фишер

    Здравейте някой има ли идея E 3 грешка която се изписва на дисплея , на климатик Фишер ,какво значи това ?

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #9

    Отговор: проблем с климатик Фишер

    adrian1978, колко регистрации във форума имате?

  12. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #10

    Отговор: проблем с климатик Фишер

    Според оскъдната информация за Фишер, грешка Е3 може да означава "активиране на защита срещу високо налягане", също проблем(дефект) в свързващите кабели или в управляващата платка.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    2
    #11

    Отговор: проблем с климатик Фишер

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Според оскъдната информация за Фишер, грешка Е3 може да означава "активиране на защита срещу високо налягане", също проблем(дефект) в свързващите кабели или в управляващата платка.


    Мерси , значи да викам техниците

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    adrian1978, колко регистрации във форума имате?

    Само тази ми е , всичко друго може би е съвпадение

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с климатик NEO ACS 09 LIH
    От SPSt във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 9
    Последно: 07-11-12, 19:08
  2. Проблем с климатик
    От nikitanev във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 30
    Последно: 10-08-12, 19:57
  3. проблем с климатик нео
    От branko във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 11
    Последно: 20-06-12, 00:28
  4. Проблем с климатик Самсунг
    От furious във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-12, 13:51
  5. Проблем с климатик от НТТ-3
    От diksanal във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 61
    Последно: 06-11-10, 22:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе