Страница 29 от 111 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 1664
Like Tree1362Одобрявам

COOPER AND HUNTER

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #421

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Тази вечер ако се задържи снеговалежа , колегите с C&H могат да споделят впечатления.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #422

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Тези дни доста добре се представят климатиците при ниски температури. Държа ги на 26 градуса. Иначе за тридесетте дни между 12-ти ноември и 12-ти декември, когато ме засичат от ЧЕЗ климатика в спалнята е направил 15 лв сметка, а този в детската 35. Повече пари отиват за детската, защото там явно има най-високи топлозагуби. В спалнята температурата си стои 21 градуса и без климатик, докато в детската пада до 16. Там ще санирам надявам се другото лято.
    Това са разходи при включване на климатиците на 26 градуса нощно време.
    stainway одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #423

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Продължавам да се удивлявам как спите на 26 градуса, но важното е да ви е комфортно
    justify, zxc0 и splendor харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #424

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    вероятно климатика поддържа 2-3° под зададените ,доста често явление в ниския клас

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #425

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Моите не съм ги мъчил над 23 градуса, но си ги правят-не държат на 20-21 .Не знам при зададени 26 какво става- на мен лично ми става горещо

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #426

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    На мен при темперирана спалня на 21 градуса ми е не комфортно и не мога да спя като хората.Будя се, потя се ...

    Може да е от ЕГН или да съм в андропауза, макар че няма обективно данни в тази насока

    При 18-19 градуса ми е най-добре, а при много студено време, когато дори през деня навън се задържа под -7 градуса тогава 20 градуса денонощно са достатъчни.

    При мен съседите под мен се върнаха от Англия за празниците, включиха празнично отоплението с парно на газ и ... климатиците работят от време на време дори при -2 под нулата навън ...

    Направо не мога да си позная климатиците от съседските топлоприходи ...

    Събота и неделя ако съм у нас 22 градуса са предостатъчни при наличието на съседските топлоприходи ...
    stainway одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #427

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Дай Боже всекиму такива съседи! И ако може за цяла зима.
    zxc0 одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #428

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    На мен при темперирана спалня на 21 градуса ми е не комфортно и не мога да спя като хората.Будя се, потя се ...

    Може да е от ЕГН или да съм в андропауза, макар че няма обективно данни в тази насока

    При 18-19 градуса ми е най-добре, а при много студено време, когато дори през деня навън се задържа под -7 градуса тогава 20 градуса денонощно са достатъчни.

    При мен съседите под мен се върнаха от Англия за празниците, включиха празнично отоплението с парно на газ и ... климатиците работят от време на време дори при -2 под нулата навън ...

    Направо не мога да си позная климатиците от съседските топлоприходи ...

    Събота и неделя ако съм у нас 22 градуса са предостатъчни при наличието на съседските топлоприходи ...
    Мисля, че ЕГН-то Ви е наред С възрастта на хората им става по-студено. Явно е индивидуално - аз предпочитам да спя на студено и през зимата и през лятото.
    Но в крайна сметка на всеки както му е приятно
    kokovox одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    57
    #429

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Лятото такава температура ми е много горещо, но зимата не. Иначе си поддържа климатика идеално температурата, пък за цяла нощ от 00 часа до 7 сутринта да се отоплявам с 26 градуса за 40 стотинки си е кеф. За целия декември до сега климатика в спалнята е изхабил 113 киловата, а енергията се изчислява на 21.20 лв. В по-студената стая на щерката цифрите са 26.21 лв и 140 киловата. Общо за тия 20 дни през декември - 47.41 лв. Колежка днес звъня на топлофикация да пита защо сметката и за парно за ноември е 300 лв и там и обяснили, че сметката и е нормална, щото април имало 24% увеличение, разбираш ли... Нисък клас или висок, показва се климатика много добър избор. Тих, икономичен, топли и дефроства неусетно. Реално почна да го прави само преди два дни, когато за първи път видях климатика покрит със скреж и изчаках целия процес да видя как минава. Вътрешното тяло не издаде никакви звуци, освен едно "пуууф" към края, като целия процес продължи около 10 минути и не духаше студено в стаята.
    Тошибата в хола, която работи от 17 часа до към полунощ пък не съм я видял нито веднъж да дефроства, но сигурно и тя ще го направи.
    stainway одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #430

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    @Terko - До какви минусови температури имаш впечатления ?

  13. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #431

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    C&H WiFi kit is available in the climate. This is air conditioning Gree production. Green WiFi kit is not currently in Turkey.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #432

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Yes we know- they sell it in Europe with Wi-Fi kit as a standard

  16. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #433

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Yes we know- they sell it in Europe with Wi-Fi kit as a standard
    do you have a wifi kit in your air conditioner

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #434

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от mbirol Виж публикацията
    Do you have cli fi wifi kit
    Yes all C&H models are with Wi-Fi, only the small one 7000 BTU Alpha and Veritas are without.

  18. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #435

    Отговор: COOPER AND HUNTER

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    Yes all C&H models are with Wi-Fi, only the small one 7000 BTU Alpha and Veritas are without.



    - - - - - - - - - -

    Goodnight.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 111 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Deer Hunter
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 15:39
  2. ISO- то на BIG GAME HUNTER 2004
    От JIM във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 22-11-04, 03:51
  3. търся играта 688(I) Hunter/Killer
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-04, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе