Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Finlux ?

Гласували
125. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 55" LCD

    14 11.20%
  • 52" LCD

    0 0%
  • 48" LCD

    4 3.20%
  • 47" LCD

    1 0.80%
  • 46" LCD

    3 2.40%
  • 42" LCD

    16 12.80%
  • 40" LCD

    14 11.20%
  • 39" LCD

    3 2.40%
  • 37" LCD

    2 1.60%
  • 32" LCD

    50 40.00%
  • 26" LCD

    3 2.40%
  • 24" LCD

    9 7.20%
  • 22" LCD

    5 4.00%
  • 19" LCD

    1 0.80%
Страница 3 от 40 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 588
Like Tree44Одобрявам

Finlux телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    2
    #31

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    deleted

    mod.edit FearMe

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #32

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря за инфото въпреки ,че звучи малко като реклама.
    Лично мен ме интересува какви матрици и процесори исползват ,както и сервизното меню.
    На официалните им страници инфото е много бедно. Не предлагат и фърмуер.

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #33

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ами няма как да разберем сервизното докато не се понапълни сервиза Иначе и на мен си ми блъска на реклама.Уж инфо от познат пък взе да изказва колегата и мнение за качеството на други марки.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #34

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Иначе и на мен си ми блъска на реклама.Уж инфо от познат пък взе да изказва колегата и мнение за качеството на други марки.
    Как бе, човека си е направил цяла регистрация, за да я сподели тази информация.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #35

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от JACCOMO
    ...всички сервизни мениджъри във фирмата казват че се правели със завидно хубав чарколяк....
    поради причини, които не смятам за нужно да споделям (защото участвам аз, а не "мой познат"), намирам горното за доказателство за рекламната същност на това мнение, поради което то бива изтрито

    предупреждавам JACCOMO, че ако си позволи още една подобна реклама ще получи перманентен бан

    също така изразявам силното си съмнение, че въпросното лице ще влезе повторно във форума, или ако го направи, то ще бъде само за да провери ефекта от поста си. нека бъде така любезен да ме уведоми, ако съм в грешка

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #36

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Как бе, човека си е направил цяла регистрация, за да я сподели тази информация.
    Убеден съм, че сте прави, но все пак ако беше обърнал внимание, то би забелязал, че човекът е регистриран във форума от преди ти да си регистриран, така че надали през 2008г го е направил с идеята 2 години по-късно да рекламира Finlux...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #37

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Убеден съм, че сте прави, но все пак ако беше обърнал внимание, то би забелязал, че човекът е регистриран във форума от преди ти да си регистриран, така че надали през 2008г го е направил с идеята 2 години по-късно да рекламира Finlux...
    Никога не е късно едно магаре да си покаже магарията(JACCOMO )! Жалко ,може би това беше човека, който ако искаше би намерил инфо за марката.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #38

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    FearMe
    Тъкмо се появи човек от когото можем да понаучим нещо за марката и се появяваш ти като действаш прибързано....Така по-скоро ги гониш хората.
    Сори че го пиша тук но не мога да пиша на лични.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #39

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    не действам прибързано, а имам огромен опит с Vestel, който не се изчерпва с "чух от познат"

    ценовата и продуктова политика на Vestel никога, ама НИКОГА не е включвала използването на "завидно хубав чарколяк". това, че марката някога (преди 2 години) е била финландска не означава нищо. било чрез закупуването й, било чрез плащане на роялтис, всяка една марка може от "cutting edge technology" да се превърне в "сглобено в гаража на 'Бай Иван' ЕТ"

    обзавеждането на хотели с вестел и беко не е доказателство за качество, а доказателство за обратното...

    нека не цитирам целия пост и да го опровергавам ред по ред, а ще изчакам JACCOMO да се появи и да проведем един конструктиве разговор относно кой колко познава марката и настоящия й производител

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #40

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    FearMe
    След твоята реакция вече няма да пише.
    Да ти е идвала идеята ,че може да има нещо общо в споменаването на "мой познат" и "продуктови мениджъри" ???
    Ще си позволя един съвет- Не бъди толкова педантичен в спазването на правилата-защото в някои случай действаш в ущърб на всички. Има случаи когато правилата трябва да бъдат нарушени или "забравени временно".


    Как се влиза в сервизното меню на телевизори Finlux
    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...3f15cf#3123122

    http://translate.google.com/translat...22&sl=et&tl=bg

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #41

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    той дори не е видял моята "реакция"

    "Последно Активен: 13.04.2010, 17:31 "

    другото нещо е, че той за 2 години има 2 публикации, едната от които в "Продава"

    много уважавам знанията ти, но в случая ще си позволя да повярвам повече на себе си. иначе си абсолютно прав за затварянето на очите за някои нарушения. аз съм твърдо "ЗА" гъвкавостта, за което мисля, че могат да свидетелстват тези, които ме познават. хеле пък тук, където нито някой дели нещо с друг, нито животи спасяваме...

    P.S. м/у др., в Сетком има няколко администратора, така че малко подвеждащо на едно място си написал, че "администраторът" ти е наложил наказание. не че робувам на хорското мнение, но с оглед точността държа да отбележа, че не съм аз този, който ти е наложил наказание

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #42

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    "Последно Активен: 13.04.2010, 17:31 "
    Прав си за това,но аз смятам ,че написаното от него не беше целенасочена реклама а по-скоро споделяне на личен опит.

    Относно личната ти забележка към мен - взета е предвид и предупреждението е допълнено.
    Сега да спрем с офтопика че оспамихме темата.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #43

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    На лозето имам един кинескопен телевизор Crown с кинескоп на LG и съм 100% сигурен че Финлукса ползва чужда технология и елементи, а до софтуерната потдръжка която големите фирми имат-те още не знаят,че имат клиенти в България и скоро няма да разберат имам Panasonic G20 който вади субтитрите на сръбски и така ще си остане 100 години.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #44

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    antyox, G20 Е супер ....плеъри колкото искаш ....хубавите телевизори са кът !!!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #45

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Гледам вече сме петима притежатели, нещо да споделите, хубаво лошо ? Аз съм на булсат с обикновен приемник СД. За ХД филмчета го връзвам за компа с кабела за дисплея -15 пин Dsub и го пускам на резолюция 1920х1080. Има чувствителна разлика, не разпъва или измества картината, но на почти всички други по-ниски резолюции мести картината нагоре-надолу. Не знам има ли смисъл за ТВ програмите на булса да взимам техния ХД приемник, та да се подобри малко СД, чрез HDMI кабела. Но това е за друга тема, за сега приятна вечер на всички

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 40 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница
    От hristoslav2 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1269
    Последно: 09-03-15, 22:29
  4. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  5. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе