Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Finlux ?

Гласували
125. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 55" LCD

    14 11.20%
  • 52" LCD

    0 0%
  • 48" LCD

    4 3.20%
  • 47" LCD

    1 0.80%
  • 46" LCD

    3 2.40%
  • 42" LCD

    16 12.80%
  • 40" LCD

    14 11.20%
  • 39" LCD

    3 2.40%
  • 37" LCD

    2 1.60%
  • 32" LCD

    50 40.00%
  • 26" LCD

    3 2.40%
  • 24" LCD

    9 7.20%
  • 22" LCD

    5 4.00%
  • 19" LCD

    1 0.80%
Страница 13 от 40 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 588
Like Tree44Одобрявам

Finlux телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #181

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Мисията ти клони към невъзможна aandreevbg, критиците на марката по правило не притежават финтв, по изключение може би да. А за този размер и цена ако намериш продавач ще си късметлия Поне аз моето почти две годишно 40" едва ли бих го продал за три пъти посочената сума. Който му е видял картината на HD с включен фулпикс процесор (на сигнал от була или компа) цъка като швейцарски часовник...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #182

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    iko05, и при мен падна борба с БНТ2

    Като пусна търсене я намира, ама после я няма сред каналите
    Докато усетя, че тези моите кабелари са я сложили на мястото на Utilisima BG, а телевизора не ебава да сменя името ...
    Сега като пуснаха БНТ HD като въведох честотата си го намери и го сложи най-отзад.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #183

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И аз си мислех , че ще я сложи на последния свободен канал но не стана така.
    Важното е , че поне стана за да не пускам пак авто сканиране , че после следва едно голямо подреждане. Преди това си играх да подреждам канали заради БНТ1 HD. NetWorx го пуснаха заради европейското , а аз още не можех да добавя определен канал на ръчно търсене. Сега ще чакам като свърши , да го махнат и да пуснат другите канали , които спряха заради БНТ1 HD , и пак да се пробвам да ги намеря ръчно ( за затвърдяване на знанията)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #184

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Май си ги подрежда по азбучен ред. Сега ни ми се пробва. Иначе какъв е проблема да си подредите програмите!?! Дали са цифрови (кабел или антена) и аналогови е по един и същ начин. ОК - местене и от падащото меню номерът където ще отиде програмата.Това обаче не важи ако от "Активен списък с канали" е активиран само любими.
    Докато усетя, че тези моите кабелари са я сложили на мястото на Utilisima BG, а телевизора не ебава да сменя името
    Ако изтриеш програмата и след това я намериш на ръчно дали няма да си смени името!?!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #185

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Да направя на полувремето на мача малко реклама на Финлукса.
    Значи сядам да гледам преди час финала и БНТ ХД ми засича на ЛГ-то. Вярно, качеството на сигнала е към 70-75%, ама Финлукса не му пука
    Та така гледам на 22 инча вместо на 42

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #186

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Сега когато спряха евро 2012 HD ,пуснах ръчно сканиране да намери каналите които спряха. До тук всичко е ОК.
    Намери си каналите и ги запамети пак нейде си измежду другите. Тръгвам да ги сложа където са били преди това , и ето ти на-проблем. Бутон ОК ,излизат всички програми, отивам на програмата която искам да я сложа на друг канал и със стрелката на дясно за местене ,но това подменю не е активно. От ОК прескача местене и отива на изтриване , редактиране или изтриване , но не и на местене.
    Преди това всички канали бяха маркирани като любими и си помислих , че е поради това. Размаркиране на всички , но пак е така.
    Някой някакви идеи да има защо е така?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #187

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Явно има някакъв бъг софта. Маркирай пак няколко програми като любими и след това влез в канал списък - активен списък канали - покажи всички. Тогава отиваш на ОК и вече не трябва да прескача местене.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    6
    #188

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Frezist
    Мисията ти клони към невъзможна aandreevbg, критиците на марката по правило не притежават финтв, по изключение може би да. А за този размер и цена ако намериш продавач ще си късметлия Поне аз моето почти две годишно 40" едва ли бих го продал за три пъти посочената сума. Който му е видял картината на HD с включен фулпикс процесор (на сигнал от була или компа) цъка като швейцарски часовник...
    Е то ако си критик на Финлукс , как ще го притежаваш :D
    А и при положение че в момента средната цена на 32ка Финлукс е 500лв а ти го искаш с остатъчна гаранция за 250лв - късмет

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #189

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ogibo
    Явно има някакъв бъг софта. Маркирай пак няколко програми като любими и след това влез в канал списък - активен списък канали - покажи всички. Тогава отиваш на ОК и вече не трябва да прескача местене.
    Благодаря колега , отметнах-покажи всички и нещата си дойдоха на мястото. Преди това съм отметнал любими незнайно кога и как. Сега вече ще си ги подредя пак както си бяха.
    БЛАГОДАРЯ!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #190

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Някой който да е правил запис на външен носител през USB-то?
    Пробвахме , но нещо не се получава. Действахме както е описано в опътването но не става.
    Иначе чете всичко от флаша без проблем.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #191

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В новите доставки на Финлукс, проблема със събтитрите е оправен.

    Спечелете Finlux 32' LED LCD

    Повечето 32" телевизори от Sony, Samsung и други, които имате в домовете си, са произведени от Vestel!
    Турците имат огромни производствени единици и най-вече 32" LED LCD телевизори на пазара в Европа ...

  14.  
     
  15. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #192

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте на всички. Аз, както и предполагам много други хора ограничени в средствата си, се опитвам да намеря по формулата " с малко пари- добро качество", добър LCD телевизор и засега съм се спрял на ето този: ТВ LED LCD Finlux 32FLSY905SLPU FHD 100HZ. Ще бъде разположен на късата страна на хола, т.е. ще се гледа от около 2,5- 3 метра и затова мисля, че 32" ме устройват. Доста поизчетох тук за тази марка и означенията им, но като неспециалист в тази област, ме е страх " да не се мина". Най-вече дилемата ми е или да си поправя сам един CRT телевизор ( вечно нямам време) или да си закупя нов (модерен) телевизор на изплащане ( вечно нямам пари). Мога да уверя тук техниците, че разглобяването на един Panasonic TX-29PM11P си е живо събитие и до момента не съм успял да открия загубената суха спойка, която "кара" образа да се свие наполовина във вертикала. Моля за вашето компетентно мнение: Да продължавам ли да бърникам по стария си телевизор или да махна с ръка и да закупя въпросния LCD на изплащане.
    П.С. Спрял съм се на този модел, защото според мен като цена и качество ми звучи добре, но ако вие имате по-добри предложения, то с удоволствие ги споделете с мен.

    С уважение: Вики

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #193

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    За това разстояние поне 40" ти трябват ,иначе май по добре 29"-я ТВ си гледай . А и 800лв за 32" Финлукс (за мен) не е добра идея . Ето с малко повече пари какво може да се вземе -
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40tl933g
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH6030

  17. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #194

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Дам... Има логика, но финансово не стоя добре. Ще мисля още и благодаря за съвета.

    Поздрави: Вики

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #195

    Re:Finlux LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Относно Тошиба. В един форум гледах снимки на менюто което съвпадаше 1:1 с моят Финлукс. След размяна на мнения с колегата останах в впечатление че описва моят телевизор.
    Вики, след като няма лев вземи си модел който да не е LED. Например този http://zora.bg/?go=product&itemId=7550

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 40 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница
    От hristoslav2 във форум Sharp телевизори
    Отговори: 1269
    Последно: 09-03-15, 22:29
  4. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  5. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе