Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

TV Funai ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #16

    Re:TV Funai ?

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    .....тои му казва че това е голям минус че няма DVB-C тунер
    Не разбирам кое е минус ?
    Това е най-безмислената опция за българската действителност.

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #17

    Re:TV Funai ?

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Не разбирам кое е минус ?
    Това е най-безмислената опция за българската действителност.
    Изобщо не съм съгласен , разликата в качеството на картината при използването на DVB-C тунера на телевизора и от този на кабеларката е очевадна. При варианта с външен тунер задължилно трябва да се купи качествен кабел (този който дават не струва) , а цената на един такъв кабел се доближава до тази на САМодула . Някои кабелни дават модула даже безплатно срещу едногодишен договор.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #18

    Re:TV Funai ?

    то не е само това,плюсовите са мноого за DVB-C тунера.hristobotev можеш да ги прочетеш малко по-нaгоре съм ги споделил вече от личен опит ги знам.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #19

    Re:TV Funai ?

    ??? от втория ден го гледам само на DVB-C, а и HD програмите не са малко и се множат.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #20

    Re:TV Funai ?

    altec
    На снимката на етикета на гърба се забелязва буква P след годината на производство.
    P37911709-A93F2EP01
    manifactured september 2009 P
    Може би буквата обозначава матрицата поставена в телевизора. За да се потвърди трябва някой колегите тук ,които работят като консултанти в магазините да погледне какво е изписано там на различните модели и диагонали тв Funai .

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    1
    #21

    Re:TV Funai ?

    Здравейте! Имам същия телевизор от около 1 месец. Буквата Р я има и при мен,въпреки,че моят е произведен тази година. Като за непретенциозен зрител, който преминава от crt на lcd ,този тв ме устройва. Имам и няколко въпроса. Появи се жужене в корпуса, което според сервиза на FUNAI, не е нормално, но след като прочетох това мнение в другия форум - "проблема е в инвертора на подсветката (когато подсветката е на макс. няма жужене ..." се оказа , че и при този тв е от това (в менюто тази функция е преведена като "фоново осветление"). Нормално ли е това ,да се случва при намаляване на фоновото осветление и защо се получава? Другото ,което ме интересува е за какво са вградените субтитри (аналогови и цифрови) и в кой случаи ,трябва да се включват? Следващия ми въпрос е относно USB порта, който според инструкцията е само за сервиза. Четох ,че при някои други марки тв ,може да се отключва през сервизното меню, но досега не мога да намеря в нета информация как се влиза в сервизното меню и дали въобще този порт ще може да се ползва за медия плеар. Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Нова Загора
    Мнения
    69
    #22

    Re:TV Funai ?

    Малко извън темата,но това явление го наблюдавам при монитора си LG-малко да му намаля яркоста и почва да жужи .

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #23

    Re:TV Funai ?

    Цитат Първоначално публикувано от dsmt
    Малко извън темата,но това явление го наблюдавам при монитора си LG-малко да му намаля яркоста и почва да жужи .
    Този шум е от инверторите на лампите в подсветката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. TV Funai-1400A MK7 - проблем захранване
    От taralion във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 06-08-14, 13:11
  2. проблем с funai 21D-8118F
    От imegogo във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 26-03-14, 23:52
  3. проблем с тв Funai черен екран
    От petleto във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-12, 18:24
  4. Климатици FUNAI
    От pantsiani във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 05-06-09, 18:55
  5. funai lcd d20bb
    От kaki във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-08, 21:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе