Резултати от 1 до 9 от общо 9

Някой има ли на идея какво става ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Някой има ли на идея какво става ??

    Вече 2-ри ден спират тока в района около адвокатската градинка във Варна от 23:50 до 23:55 . Баси изнервящото . Имам чувството че това са полицейски номера . Понеделник така , днес пак , утре ще съм нощна и ще го пропусна ама имам чувството че цяла седмица сякаш така ще я караме . Някой има ли на идея какво става ? Определено не е профилактика защото това го правят през деня .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Някой има ли на идея какво става ??

    Подай жалба и кажи че ще ги съдиш за пропуснати ползи

    така направихме в сария офис и да видиш как се извиняваха 3 дена после

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #3

    Някой има ли на идея какво става ??

    Така са казали, щото са били балъци. Тука в София когато някой ревне нещо, обикновено минава със стария, изпитан номер за некоректността на клиентите - например - снощи на ломско едни циганя срезали кабелите и ние ги оправяхме цяла нощ - и ходи после се оправяй. А че не е така, е ясно...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #4

    Някой има ли на идея какво става ??

    @Mr.TECHNO - човече живея под наем , боли ги оная работа че съм имал пропуснати ползи . Естествено като не съм записал да речем всички отоврени документи е зле , ама на кой му пука .



    А и тези прекъсвания са за 5 минути , което много приличат на лов за нелегален софт . А аз не искам да се навирам между шамарите . Все пак знам ли кой ги прави тези примигвания ?

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Някой има ли на идея какво става ??

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    А и тези прекъсвания са за 5 минути , което много приличат на лов за нелегален софт . А аз не искам да се навирам между шамарите . Все пак знам ли кой ги прави тези примигвания ?



    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*02/06/2004*:* 14:15:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Хайде сега, не развивай параноя[:D]

    Тия методи са ги прилагали немците през Втората световна война за лов на нелегални радиостанции.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    Някой има ли на идея какво става ??

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@Mr.TECHNO - човече живея под наем , боли ги оная работа че съм имал пропуснати ползи . Естествено като не съм записал да речем всички отоврени документи е зле , ама на кой му пука .



    А и тези прекъсвания са за 5 минути , което много приличат на лов за нелегален софт . А аз не искам да се навирам между шамарите . Все пак знам ли кой ги прави тези примигвания ?



    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*02/06/2004*:* 14:15:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Брато не се притеснявай за проверки.з съм до Македонския дом и в петък и събота ме сбъркаха да правят профилактика на ел.мрежата.В петък вечерта не издържат и си купих от D&G UPS -500VA -Еver -Power за 105,20 лева.В събота свърши добра работа въпреки,че акумулаторите са на 1-ви заряд.Но одисеята с тока продължи и в понеделник.В моя район дали заради новия Бизнес хотел започна да има много често краткотрайни удари -за 1-2 минути,някой път и за 30 сек.Имам от същата марка UPS на работа но 1000VA 0т март 2001г и досега няма проблеми.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Някой има ли на идея какво става ??

    Здравей.Снощи си взех новият диск -вакумиран.Смениха ми го без много мрънкане.Дано този издържи повече

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Някой има ли на идея какво става ??

    Аз ще ги е** тея от енергото. Заради тези спирания на тока ми спира нета и кабелната телевизия вече незнам кой ден. Хубвото е че при мен тока не го спират.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #9

    Някой има ли на идея какво става ??

    Julian ако нета ти е от РС Консулт - тогава ти спира защото при мен е едно от захранванията на мрежата и падна ли аз падат и останалите след мен . Ама ако върви така и аз ще си взема като крис UPS . Явно заради бизнес хотела побъркват ел.мрежата на квартала .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 15:39
  2. Има ли някой идея за малка антена за TV Tuner
    От bennito във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 07-07-06, 14:29
  3. знае ли някой какво става с data.bg ?
    От smarty във форум Мрежи
    Отговори: 26
    Последно: 20-04-04, 14:04
  4. Някой да има идея за това??
    От Raziel във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-04, 00:35
  5. Някой има ли идея обмитява ли се компютрите?
    От orpamarosa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 05-11-03, 23:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе