Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 94

BigBrother2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #31

    Re: BigBrother2

    @ianko33 Най-вероятно не бачкат машините в момента - затова The sistem cannot hind the file specifed.
    На предишното предаване си бях направил едно .asx файлче с всички IP-та, от които знам, че се стриймва.:

    Код:
    [Reference]
    Ref1=http://85.95.88.2:14256
    Ref2=http://217.9.231.10:14256
    Ref3=http://83.148.102.88:14256
    Ref4=http://85.95.88.2:14064
    Ref5=http://playring.net:14128
    Отваряш нов файл в Notepad, пишеш горното, кръщаваш файла напр. BB.asx и го плейваш в Windows Media Player. Ако някой от "сървърите" стриймва - гледаш. Ако никой не бачка - не гледаш. С течение на времето ще се появят още "сървъри", които можеш да си добавиш с Ref6=, Ref7= и т.н. Късмет и приятно гледане.

  2.  
     
  3. ianko33
    Guest
    #32

    Re: BigBrother2

    :banana: Оптимист ima6 edno GOLQQQQMO BLAGODARQ ot men :Super: :Super: :Super: :Super: :banana:

  4. ianko33
    Guest
    #33

    Re: BigBrother2

    ima i o6te edin problem ako ima na4in da stane da moga da si uveli4a vraskata s nqkva programa ili ne6to takova 4e ne moga da gledam kato horata a i trudno mi zarejda

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #34

    Re: BigBrother2

    Моето предположение беше, че семейството са оня ямболския селски бег и куклата му.
    Днес ме разби с гордостта си, че трите му телефона са с едни и същи цифри, нещо от рода 9630306.
    Толкова еднакви или симетрични, че няма накъде.
    Айде при тия малоумници в къщата, могат да му минат приказките за "ЗнаЙте как е, има си златни номера и т.н. ...", ама цяла България го гледа и пада от смях, като се има предвид, че това което е направил, в най-скъпия вариант е около 40 лева [Номер по желание].
    Аз ако съм от Ямбол ще ме е срам от него.

    Ianko33 пращай ми по $200 всеки месец и ми кажи, кой ти е доставчика. Ще ти пратя една програма и връзката ще ти лети, гарантирам ти.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #35

    Re: BigBrother2

    Малоне,недей с лошо!
    недялко ми е персонален фаворит:ГИГА БЕСЕН е
    Зато пък е забавен и изглежда естествен.лично аз не бих гласувал за някакъв сноб
    Все пак прави шоу пича,нали това е целта?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #36

    Re: BigBrother2

    Само за протокола...струва ми се, че не може О, бре, Недялко! да има 7-цифрен номер на Мобиком и номерът да започва с 9

    Снощи жена ми разправя, че още преди месец чела в някакъв форум апел от една ямболска девойка всички да гласуват за изгонване на О, бре, Недялко!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #37

    Re: BigBrother2

    Мисля, че някои хора си извадиха верния извод: Форумите започват да формират все повече общественото мнение в интелигентските общности, а от там и във все по-широки кръгове хора. Оставам с впечатлението за сериозни опити за манипулация на мненията по форумите. Като че ли има натиск да се тушират негативните реакции срещу простотията и твърде фриволното поведение на участниците. И ако сред мислещите хора и тези, с голям житейски опит това поведение предизвиква реакция на присмех и презрително подминаване на предаването и ажиотажа, свързан с него, то сред една част от младежите и децата това става пример за подражание. Наистина жалко.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #38

    Re: BigBrother2

    Е такъв селяк не може да съществува!
    Тоя недялко що за животно е?????????????
    кажете миииииии

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #39

    Re: BigBrother2

    Супер е пича!Стига сте го плчюли,прави шоу
    Който иска да гледа културни мероприятия си има Канал 1,хистори и тнт и тнт
    Това в крайна сметка е риалити шоу,хората там са подбираи да са интересни
    Аз на културни хора съм се нагледал,гледам ги всеки ден...скука!

    И Бат Сали е добре!

    Колкото до формирането на култура у децата...ЕМИ ТОВА НЕ Е ШОУ ЗА ДЕЦА!!!
    Ако има достатъчно прости родители да ги оставят да го гледат тоеа е друг въпрос,по тази логика ..еми пуснете ги да гледат ХХЛ тогава,а какво мислите за Риалити тв?
    Това за това хората са направили защита от деца,а и в крайна сметка има и шамарена фабрика,всяко нещо с времето си

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #40

    Re: BigBrother2

    Такова IP има, само ако си абонат на БТК АДСЛ.
    http://btcstreaming.bigbrother.bg/LS

    А тези мисля, че са на домашни машини и ги пускат когато им е кеф. Дори понякога можеш SpicePlatinum или ТВ Планета да си гледкаш на тях :coolsmiley:

  13. ianko33
    Guest
    #41

    Re: BigBrother2

    Уффф, научи се да пишеш!!!
    Остави, че ми шляпаш с латински букви, но е и толкова неграмотно писанието ти...
    Крис

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #42

    Re: BigBrother2

    Цитат Първоначално публикувано от DPetrov
    Супер е пича!Стига сте го плчюли,прави шоу
    Който иска да гледа културни мероприятия си има Канал 1,хистори и тнт и тнт
    Това в крайна сметка е риалити шоу,хората там са подбираи да са интересни
    Аз на културни хора съм се нагледал,гледам ги всеки ден...скука!

    И Бат Сали е добре!

    Колкото до формирането на култура у децата...ЕМИ ТОВА НЕ Е ШОУ ЗА ДЕЦА!!!
    Ако има достатъчно прости родители да ги оставят да го гледат тоеа е друг въпрос,по тази логика ..еми пуснете ги да гледат ХХЛ тогава,а какво мислите за Риалити тв?
    Това за това хората са направили защита от деца,а и в крайна сметка има и шамарена фабрика,всяко нещо с времето си
    абе петров ама това с тоя е доста крайно
    не казвам да е културно мероприятие ама такива дето го харесват тоя селчо може и да затъпеят.
    е много е зле признай си!
    и това дето го прави не е никакво шоу
    как може да те кефи????


  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #43

    Re: BigBrother2

    НЕдоДЯЛКО е толкова кухо и тъпо парче, че просто няма накъде повече. Опитите му да се прави на интересен, се увенчават с пълен провал. През цялото време имитира нещо и това болезнено му личи. Лафовете му са толкова изтъркани и прозрачни, че не вярвам дори някоя 15-годишна тийнеджърка да се върже на тях. НЕдоДЯЛКО е човек, който би могъл да купи, но не и да спечели. Оставям настрани факта, че пеенето му може да предизвика единствено психическо разстройство. Толкова.

    Някой знае ли къде качват рипове от късните предавания? Дори на "Арена"-та няма - там са само ранните. Моля, който знае, нека сподели линкове.

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #44

    Re: BigBrother2

    @DPetrov
    Че прави шоу, прави.
    Съгласен съм с тебе, че е там за да предизвиква емоции в зрителя, ама на мен ми идва малко множко да му слушам глупостите. И просто споделям де, никой не ме кара насила.
    Не знам ...
    Предпочитам може би персонажи като Гроши да кажем, него го намирах за естествен. И правеха шоу с оня дългия малоумник, често им се смеех.

    А тоя, ако е естествен и се държи по същия начин и извън шоуто, не мога да си представя половинката му с колко мозък ще е.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #45

    Re: BigBrother2

    След днешното предаване съм, меко казано, отвратен... разбирам, че таргета на предаването са хората с много олекотен умствен багаж, но и по-нормалните се опитват да се забавляват, гледайки телевизия. Първо удължаването на мисията на семейството си е жива гавра и търсене на прекалено евтина интрига. Второ двете "всеотдайни майки", които са готови да зарежат за 3 месеца "най-важните същества в живота си". И вота на зрителите - пренебрегнат (може би са донесли на продуцентите неочаквано малко кинти и са ги ядосали)...към тази минута вярвам, че ще се подиграят с наивниците, пратили смс-и, и ще пуснат и двете героини в пародията си...
    А започна обещаващо...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе