Резултати от 1 до 11 от общо 11

Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #1

    Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Я кажете, какво сте си харесали за коледа в раздел Компютърен Хардуери от къде може да се намери в БГ. :coolsmiley: и за колко с ДДС примерно.

    за сега съм си харесал следните но не знам Снежанка колко ще се намръщи за сем. бюджет ако намери всичко това под елхата:

    Мишка: Logitech Laser Cordless MX610 114лв. - Къде: Мултирама на Солунска №2 май се води до пл. Славейков. Има я и в Ресет (119лв.) и Контуров (май пак за 119лв)
    Бележка: Знам че G7/G5 са със следващо поколение лазерна технология (сензор ADNS-6010 2000dpi/7080fps) но са по за геймъри и на двойни пари (G7 безжична)! MX610 е със същия сензор (ADNS-6000 800dpi/6400fps) , като MX1000 но с по малък и подобрен безжичен usb плюс нотификация за поща и IM но за сега подържа само М$ такива.

    MP3: iPod Video okolo 630лв - Къде: май пак в Мултирама го мернах и в Контуров до Orange Center.

    Таблет: Wacom Volito 2 - 106 лв. - Къде: adcom.bg

    Новия Cannon S2 IS също ме кефи, но май ще е друг път около 1050лв. Кеде: (www.electron.bg) но може и по изгодно сигурно да се намери!

    Нови Карвин Ски Росиньол (това май не е много хардуер но нищо ) - Къде: На бул.Черни връх след светофара на Хладилника!

    Други идейки!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    А бе ако е на въпрос, аз си пожелавам Ford Mustang, ама не виждам какво общо има темата с тоя раздел на форума... :coolsmiley:

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #3

    ?

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А бе ако е на въпрос, аз си пожелавам Ford Mustang, ама не виждам какво общо има темата с тоя раздел на форума... :coolsmiley:
    Мого добър избор! Само че дали се намира в БГ и за колко?

    Относно темата, с какво е по-различна от: Я препоръчайте дъно за щайгата? примерно?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #4

    Re: ?

    Цитат Първоначално публикувано от jordy
    Мого добър избор! Само че дали се намира в БГ и за колко?

    Относно темата, с какво е по-различна от: Я препоръчайте дъно за щайгата? примерно?
    май е някъде около 35 000 USD; мустангите не са скъпи коли*


  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #5

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Доста неща си пожелаваш за коледа така като гледам, jordy
    Аз като по-скромно момче и Снежанка ми стига...

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #6

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Само не схванах каква е тая мания по смотаните безжични мишки.*
    Иначе едно SonyEricsson K750, Creative Zen Touch 20GB (ау, в момента съм в Германия и струва около 230-250 евро, идея си нямам къде го има и ако го има колко струва в БГ) и едни Sony MDR EX-81 канални слушалки (50 евро, това, което казах за Creative-а важи и тук) и съм доволен.*

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #7

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    10x Raziel,

    най-после нещо конкретно! К750 е страшна машинкa в комплект с MemoryStick Pro Duo 1GB (около 270лв.) е звука не е като при Creative!

    Относно безжичните мишки въпрос на предпочитания за другите не знам,
    но при мен за лаптоп е по практично за да не ми се моткат кабели из чантата, и без това зарядното стига!
    Иначе и за домашна машина е готино безжично комплектче особенно да си сърфираш и гледаш филми от леглото и да не се оплиташ в кабели!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #8

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Чудих се дали да не взема W800i, но после реших, че ще е по-добре да взема един наистина добър mp3 плеър, Zen Touch 20GB (кефи ме с тоя хард диск Hitachi вътре), и К750. Като функции е СЪЩИЯ като W800, а разликите са:
    - възможност за използване вече на нормални слушалки със 3.5мм жак, а не само тези, които идват с телефона (не ме притеснява, нали ще има mp3 плеър)
    - К750 идва със 64МB карта (същото като горе)
    - клавиатурата и джойсикчето са малко различни
    - цялостния дизайн (на W800 ми харесва повече дйзайна, но цветовата гама ме дразни много, искам нещо тъмно. Не обичам светли неща. Ако го имаше в тъмно синьо, тъмно сиво или черно хич нямаше да се замислям.)

    Не разбрах за каква 1ГБ Memory Stick Duo ми говориш? Ако си купя, нали?
    А за безжичните мишки: вярно, че си е до предпочитания. На мен лично ме дразни ако реша да я ползвам и се окаже незаредена. Малко са ми тежки заради батериите и с тези си закъснения при стратиране и гасене на оптиката/лазера за пестене на енергия ме дразнят много. Да, удобно е да си цъкаш от леглото.
    Обаче за геймъри такива мишки са немислими. А аз си джиткам игрички и не бих минал на безжична.
    Иначе за употреба с лаптоп или ако кабелите са голям проблем - тогава е ОК.

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #9

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Аз съм си го намислил от няколко месеца
    Това което искам е Кутия Chieftech LBX-03B-B, черна със зелена решетка. И захранване Fortron Green PS (FSP350-60GLN)

    Това са реално "донесимите" желания, иначе искам още:
    LCD TFT Hyundai B91A
    Apple I-Pod Nano 2 GB Black
    Creative SoundBlaster X-Fi XtremeMusic + Creative GigaWorks S750
    Panasonic DMC-FZ20
    Plasma TV PHILIPS 42PF5320

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #10

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А бе ако е на въпрос, аз си пожелавам Ford Mustang, ама не виждам какво общо има темата с тоя раздел на форума... :coolsmiley:
    Пиши на дядо коледа за 2 броя, и един за мене ако може.Доста бех послушна тая година ...

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #11

    Re: Коледа наближава! Каво си пожелавате от Дядо Коледа ;-)?

    Цитат Първоначално публикувано от Zetle
    ...
    Creative SoundBlaster X-Fi XtremeMusic + Creative GigaWorks S750
    ...
    Второто - мдааа, ама първото нещо... Казано на прост английски: overrated. Много пари за нищо кой знае какво. За геймъри - да (ЕАХ нам-кой-си), за хора искащи качествен звук - не! За Бога, Chaintech AV-710, която в Америка се намира за $20-30 издухва Creative X-Fi (който и да е от всичките модели) по качество на звука.*

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво Ви донесе Дядо Коледа?
    От Mr.TECHNO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-12-14, 15:42
  2. Проследете пътя на Дядо Коледа
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-13, 19:23
  3. Отговори: 11
    Последно: 11-01-11, 18:13
  4. Отговори: 1
    Последно: 21-11-07, 11:00
  5. Помогнете на Дядо Коледа при избора на DVD player
    От Lazar във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 13
    Последно: 30-12-05, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе