Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35

Барселона - Левски ОЛЕ!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #16

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    опа, и аз се обърках

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #17

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Общо взето стана Барселона - Левски ОЛЕ-ЛЕ!!!

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #18

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Да речем,че не разбирам от футбол и не се интересувам особено, но забелязвам една типично българска проява, която прозира дори в отношението ни към спорта. Българинът някакси е свикнал да вижда и да запомня само лошото. Всеки отчита единствено отрицателните неща, както в случая. Тия се държали селски, ония ритали лошо, еди кой си направил еди какво си против не знам си кой, толкова и толкова гола паднали, защото на Сульо зъбите били по-големи от на Пульо и стрували повече от целия ни отбор... Имам усещането, че сами се обезкуражавате. Недейте, бе момчета - няма смисъл. Положението си е достатъчно неприятно и без да се навивате допълнително. Помислете, че не играем с отбора на Долно Нанагорнище, както и че все още не сме "проходили" във футбола така както повечето европейски страни. Днеска влизаме в Лигата, утре ще се класираме и за други първенства..полека-лека всичко ще стане. Въпрос на време, постоянство, упоритост и вяра, може би. Не може от раз да се изправиш срещу най-големите и да ги смачкаш, при условие,че от години "не си виждал свят". Можете да бъдете доволни и че имаме наши отбори измежду "великите". Това никак не е малко, дори и да са първия отпаднал тим. Нищо. Другия път ще е по-добре. Всеки един от вас знае колко трудно се успява и колко търпение и труд се иска - за тях футболът също е професия и са в сила същите правила.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #19

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Европейските бойци
    Според мен Барса си правехе тренировка, а Уевски гледаха!
    а пък Клозе как е и голмайстор на световното... поне хетрик
    Вердер май бяха правили 13:0 (: на всяка 7ма минута почти
    та може да си подобрят рекорда :P
    не съм привърженик на българския футбол, но с удоволствие гледам
    как се излагат момчетата, а вратаря все едно лови яйца... нищо де то неможе
    Най клубче през вечер и да щракат с пръсти...
    а селянията си беше на ниво... само трябваше да си хвърлят един бой...

    и много се радвам някой като каже... "добре играха момчетата... " мда така е... можеше и по-добре
    ами коментатора... имам чувството че като направиха пряк-свободния все едно вече беше гол още при самото нарушение...

    @MrMyr други отбори отдавна са играли в КЕШ и то на полу-финал са стигали...
    а и как да не забелязвам само лошото като единствените мачове които гледам са тези с класите над нас...

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #20

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Не го гледах мача, но чух твърде много какво е станало и стигнах до извода, че българина за нищо друго не става, освен да плюе другите.
    Всички най-много разбираме от футбол, политика и жени и футбола и политиката ни са като нас самите и като знам, че от 3 жени, 2 кръшкат, и там сме същите многознайковци.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #21

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Айде тея дет не са гледали мача, да не се обаждат.
    А тея дето пък въобще не гледат и не разбират от футбол - даже да не четат.
    не искам да се заяждам, ма тва горното ми прозвуча като - абе аз не съм спал със сестра ти, ама от другите чух, че си "п****л" Смешно е...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #22

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Въпреки че ни отупаха, аз съм доволен как играха ... само малко по-смели да са, някак все с гръб към врата на Барса седяха...Ако наистина решат че ще вкарват няма кой да ги спре...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #23

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Не се сдържах, та да се обадя пак и аз
    Появяват се знайни и незнайни 'разбирачи' и почват да дават оценка на мача. Кой гледал, кой чул, кой чел във една брошурка.
    Добре бре, аланкоолу, кое ни е наред в България, заплатите ли са ни като на европейците, здравното обслужване ли, политиците ли, та седнахте да злорадствате, че вкарали на Левски 5 гола щото видите ли, били селяни? Кога станахте граждани и вие?
    Вратаря бил слаб, играчите били слаби. Във футбола нема само вратар, само нападател, това е отбор, ако тоя пред теб не те пази - ша ти вкарат, ако тоя зад теб не подава - и ти няма да можеш да вкараш.
    + това, за мен си имаше чиста дузпа на Станислав Ангелов, ама ясно че и при 4:0 никой няма да свири за нас.
    Айде малко по-реално гледайте и стига плюйте, че ако имаше някой да сбере плюнките, 10 кила змийска отрова щеше да извади от тях.
    Момчетата направиха много повече от това което можеха. И ще продължат да го правят, а който го е яд - да не гледа мачовете от шампионската лига, щото ще играят още 5 мача Левски.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #24

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Айде малко по-реално гледайте и стига плюйте, че ако имаше някой да сбере плюнките, 10 кила змийска отрова щеше да извади от тях.
    Момчетата направиха много повече от това което можеха. И ще продължат да го правят, а който го е яд - да не гледа мачовете от шампионската лига, щото ще играят още 5 мача Левски.
    Точно това имах впредвид. И с 0:50 да завършим следващия мач, щом стигнахме до тук добре. От раз не стават нещата. Тази година в лигата, а догодина класиране нагоре

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #25

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Някой малко по-в началото се обърна към мен, та от добро възпитание, викам, да му отговоря..
    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    @MrMyr други отбори отдавна са играли в КЕШ и то на полу-финал са стигали...
    а и как да не забелязвам само лошото като единствените мачове които гледам са тези с класите над нас...
    Един въпрос. След като си гледал само "класите над нас", защо бързаш да плюеш българските футболисти като цяло ? "Нас" е твърде общо понятие, при условие, че някои от "класите" дават луди пари за доста наши хора.
    Или един вид откъде си сигурен, че сестра ми е Еди Каква Си, след като не си спал с нея..

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    657
    #26

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Тая темичка е станала като стария виц- дето до казана с българи в ада нямало дявол да ги пази... Просто който се покажел- някой от казана го дърпа обратно. Е аз не съм левскар, даже напротив, ама ще си позволя малко да корегирам BlackAdder:"щото ще играят още 5 мача Левски.". По- точно е да се каже щото ще играят най-малко още 5 мача Левски. И им го пожелавам!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #27

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    май трябва да спрем спама !

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #28

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    + това, за мен си имаше чиста дузпа на Станислав Ангелов, ама ясно че и при 4:0 никой няма да свири за нас.
    да тук в България може и да свирят... там той игра за топката, а не за да го спъне...


    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    Един въпрос. След като си гледал само "класите над нас", защо бързаш да плюеш българските футболисти като цяло ? "Нас" е твърде общо понятие...
    .... защото това там са шампионите на България...


  17. XaugyTuH
    Guest
    #29

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Нека да изчакаме още един-два мача и да видим, дали ще издържат на високото темпо, или ще напуснат сцената с 20-25 яйца в кошничката.

  18. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #30

    Re: Барселона - Левски ОЛЕ!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Не се сдържах, та да се обадя пак и аз
    Появяват се знайни и незнайни 'разбирачи' и почват да дават оценка на мача. Кой гледал, кой чул, кой чел във една брошурка.
    Добре бре, аланкоолу, кое ни е наред в България, заплатите ли са ни като на европейците, здравното обслужване ли, политиците ли, та седнахте да злорадствате, че вкарали на Левски 5 гола щото видите ли, били селяни? Кога станахте граждани и вие?
    Вратаря бил слаб, играчите били слаби. Във футбола нема само вратар, само нападател, това е отбор, ако тоя пред теб не те пази - ша ти вкарат, ако тоя зад теб не подава - и ти няма да можеш да вкараш.
    + това, за мен си имаше чиста дузпа на Станислав Ангелов, ама ясно че и при 4:0 никой няма да свири за нас.
    Айде малко по-реално гледайте и стига плюйте, че ако имаше някой да сбере плюнките, 10 кила змийска отрова щеше да извади от тях.
    Момчетата направиха много повече от това което можеха. И ще продължат да го правят, а който го е яд - да не гледа мачовете от шампионската лига, щото ще играят още 5 мача Левски.

    Алоуууу, Гонзо като беше във Франция, въпреки, че го държаха резерва, караше най-скъпия автомобил от целия отбор.
    Тъй че не ми говори за заплати, че звучиш смешно. Това, което видях реално, че като го спънаха за дузпата тръна да рита по главата вратя на отбора, за тва не дузпа, ами червен картон и вънка, щото с тая игра само срещу ЦСКАто мое се играе
    Аи няма се обаждам повече, че наистина с "разбирачи" не ми се спори !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 34
    Последно: 07-10-20, 18:42
  2. Офроуд любители помагат на село Бисер
    От glowndark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 14-02-12, 21:05
  3. Отговори: 9
    Последно: 28-04-10, 07:28
  4. Отговори: 0
    Последно: 11-01-10, 23:16
  5. проблем със смесител за кухненска мивка!
    От qfata във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-08, 21:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе