Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 41

Big Brother 3 започна...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Big Brother 3 започна...

    Хмм... Аз принципно хич не съм фен на това шоу - считам гледането му за абсолютна загуба на време, ама като има човек време и за губене - гледа кои са новите съквартиранти... Та вероятно ще си остана само с кефа, че съм отворил темата - не съм убеден, че ще имам кой знае какво повече да кажа.

    Ако в Биг Брадър 1 и 2 не се нагледах на простотии, то снощи определено това стана! С изключение на една-две личности, които са ми по-симпатични не само като поведение, а и като външен вид (), всички останали са буквално сбрани от кол и въже!

    Няма дори да си губя времето и да коментирам повече... :P

    Ще кажа само, че с нетърпение очаквам полегването на Павката с мъжа-жена Пеньо и юмручния бой между Борислав и Павката (и определено ще ми е кеф вторият да е набития)... (по -сценарий на BerkStock Corp., а май и на самия ББ)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Big Brother 3 започна...

    Пеньо, Борислав, Павката... тези не ги знам кои са (сега ще ида на www.bigbrother.bg), гледах снощи само до третия участник (пардон, беше участничка) и след като "вдянах" далаверата с бившата любовна двойка, разделила се след скандал / побой, се погнусих от това колко плитко е скроено всичко и обърнах на "Комисар Рекс" по Канал 1. Все пак кучето е по-симпатично.

    Вижте ми новата сигнатура

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    45
    #3

    Re: Big Brother 3 започна...

    Павката е готин пич.Бяхме съученици в елитен бургаски техникум и винаги е бил забавен,даже понякога от старание да покаже огромного си чувство за хумор ставаше дразнещ за околоните.Никак не е глупав пича,просто се прави на такъв за да е интересен.Последния път като се видяхме каза даже,че е завършил и висше,но не можел да се реализира и работи като охрана.Аз съм за него,макар,че знам ли докъде може да стигне простотията на българина.Жалко ще е ако се изложи със задяването на жената-мъж

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re: Big Brother 3 започна...



    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    Вижте ми новата сигнатура
    Първо загубих 2.02 литра кръв, а после - "You were already bitten today!"...

    Те на т'ва му се вика cheating!

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: Big Brother 3 започна...

    Аа, Slero, такава ли била тайната :-D
    Прочетете още по темата за тук

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #6

    Re: Big Brother 3 започна...

    Цитат Първоначално публикувано от canibus_bg
    Павката е готин пич.Бяхме съученици в елитен бургаски техникум и винаги е бил забавен,даже понякога от старание да покаже огромного си чувство за хумор ставаше дразнещ за околоните.Никак не е глупав пича,просто се прави на такъв за да е интересен.Последния път като се видяхме каза даже,че е завършил и висше,но не можел да се реализира и работи като охрана.Аз съм за него,макар,че знам ли докъде може да стигне простотията на българина.Жалко ще е ако се изложи със задяването на жената-мъж
    Не знам - може аз нещо да съм задръстен или тъп и да не разбирам, ама за мен кадърен (демек - интелигентен!) определено не означава да се държи по начина, по който той го правеше (и на клипа, и пред публиката). Все пак, май се кротна малко като влезе в стаята при другите де...

    Ама "Поживём - увидем", както се казва.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: Big Brother 3 започна...

    Аз също не мисля да се обаждам повече по тази тема.

    Язък за красивите българки с абсолютно просташко/селско/каруцарски език и мислене - така ли една не можа да върже едно изречение?

    Колкото до Педьо (така си му викам...), на мен ми стана фаворит, дано само не го опъне Павката или Борката, и да го изкарат с краката напред още първата седмица...

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #8

    Re: Big Brother 3 започна...

    Днес жените от Къщата се грижат да придадат по-екзотичен външен вид на мускулестия Павел. За известно време той влиза в ролята на представител на нежния пол и е облечен и гримиран както подобава. Но веднага щом Павел слага рокля, се случва нещо неочаквано и опасно. Виолета го харесва толкова много, че започва да го пощипва, но мъжагата се дърпа и следва гонитба по леглата в спалнята. След усмиряването на ласките на мощната дама, външният вид на Павел е довършен от Мариола, която внимателно му нанася червило. Така блестящият мъж с дрехи на жена излиза за импровизирано модно ревю пред останалите Съквартиранти.
    http://www.bigbrother.bg/news.pcgi

    Май още един мъж-жена има в къщата

    пп и къде забравихте женския вариант на Митьо Питона?!?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Re: Big Brother 3 започна...

    Цитат Първоначално публикувано от Silviya

    ...и къде забравихте женския вариант на Митьо Питона?!? ...
    Ъъъ... и такова ли има ?!

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #10

    Re: Big Brother 3 започна...

    оо даааа Вилито, на 57 години, жадна за любофф
    http://www.bigbrother.bg/player_prof...gi?player_id=3

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #11

    Re: Big Brother 3 започна...

    Аз лично не се бях смял толкова много гледайки телевизия, не помня от кога. От къде са ги намрили тея незнам, ама на моменти щях да падна под масата от смях.

    Особенно много се изкефих на репликата на лелката, като влезе тоя Павката ли беше в предвериет, а лелята му вика:
    "Ей момче, айде започвай да се събличаш"
    А оня вика: "ама защо "
    И тя: "Ама как защо! Да си те погледам"

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Big Brother 3 започна...

    категорично се дистанцирам от "кръстоносеца" с библията като варненец! има къде-къде по-интересни субекти, какво го изкопаха тоя! по-добре някоя педеруга, по-малко щеше да ме е срам!

    интригата "бивши" е изчерпана от ББ2 и няма да се залага на нея. тук ще се търси конфликти между млади, енергични характери

    - лелчето и фризьорът са сложени за баласт, гласа на разума, да успокояват топката
    - фльорците ще увяхнат докъм средата
    - ръгбистчето е Миро2, готвен поне за полуфинали
    - "плющящият" ще се окаже само с голяма уста
    - "пепи" дано опази КПП-то първата седмица
    - на благоевградчанката й трябва само една номинация и е out. бил съм в благоевград, но тая плужеста физиономия не я съм я видял. явно защото е много търсена... от мангалите

    признавам си, че ще гледам поне първите вечери, само защото МНОГО искам побойника да сплеска главата на проповедника, а докато ръббистчето ги разтървава, лелчето да го награби за задника

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #13

    Re: Big Brother 3 започна...

    A бе има 2-3 съквартирантки дето с кеф бих ги изплющял ..... пред или зад камера....

    Ама иначе снощи след като видях участниците първото което ми мина през главата беше : Добре, че не ме одобриха на кастинга

    както каза FearMe - тоя сезон явно ще се търсят здрави конфликти - от тук и подбора на участниците (съвсем на място ) Най-искрено се смях на клипа на Павката - плющене му е майката..... Напомня ми на Найден от ББ1.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #14

    Re: Big Brother 3 започна...

    Истина е, че не си представях какви точно хора ще влязат в къщата. Интерсено ми стана като видях какви хора влезнаха снощи. Ясно е че ще има много интриги в къщата, разбира се всичко е направено с цел да се гледа повече. Надявам се да е интересно, въпреки че се съмнявам. Аз предпочитам да си гледам SURVIVOR! Нямам търпение да започне.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    Re: Big Brother 3 започна...

    Тая от Благоевград  " Аз съм най-ухажваната жена в Благоевград "

    Момчета от Благоеград ако това е така - много сте я закъсали братя . Разходете се малко из другите градове

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам Brother MFC 7820N и Brother QL650TD
    От jjelev във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 20-12-11, 11:07
  2. Започна да бучи при изпомпване
    От dvamaiunaci във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 21-10-09, 14:04
  3. Ерата на Big Brother официално започна...
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 16-05-07, 11:25
  4. Ф1- започна сезона, а коментари не виждам
    От LUDIA във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-06, 18:56
  5. Как да започна в 'компютърния' бизнес ? :)
    От Pa3KaTaH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 21
    Последно: 26-10-04, 01:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе