Резултати от 1 до 5 от общо 5

Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните технологии

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ITEM
    Guest
    #1

    Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните технологии

    Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на информационните технологии: ITEM

    Ако сте уеб дизайнер, програмист, системен администратор или преподавател по специализиран английски този сайт е за вас:

    http://www.item-project.hu/

    С помощта на интерактивни упражнения и специален софтуер подходът към всеки потребител е съобразен със специфичните му нужди, първоначални умения и показан напредък.

    Курсът се състои от три нива – начално, междинно и средно. За да участвате пълноценно в него, са необходими поне основни познания по английски език, защото инструкциите и учебният материал са само на английски.

    · Курсът е разделен на три части:
    Образователната съдържа 12 урока, следвани от упражнения за развитие на езиковите умения, повечето под формата на игри;

    · Изпитната включва тестове, с чиято помощ можете да оцените своя напредък. Встъпителният тест дава възможност да определите нивото си и да свикнете да работите с програмата. Изходният тест в края на курса определя постиженията ви. Можете да проверявате резултатите си по всяко време, защото софтуерът наблюдава непрекъснато вашето развитие;

    · Практическата част предлага упражнения за развитие на конкретни умения. Тук всеки може да избира върху кое умение да поработи повече.

    ITEM - Проект по програма ГРЮНДВИГ 1

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните технологии

    безплатно ли е?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните техноло

    не мисля

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #4

    Re: Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните техноло

    Аз уж съм адвансед потребител, а не можах да нацеля "регистрация" или "запиши се"...утре като се наспя пак ще пробвам - куестът е интересен

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    226
    #5

    Re: Мултимедиен онлайн курс по английски език в областта на компютърните технологии

    Цитат Първоначално публикувано от Edin_Lud
    Аз уж съм адвансед потребител, а не можах да нацеля "регистрация" или "запиши се"...утре като се наспя пак ще пробвам - куестът е интересен
    http://www.item-project.hu/upload/item_new/index-6.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся програма за обучение по английски език
    От vikito25 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-12, 19:23
  2. Отговори: 5
    Последно: 31-10-06, 11:30
  3. Програма за английски език
    От Tores във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-05, 11:21
  4. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
    От Tony_Jordanov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-05, 01:30
  5. Отговори: 26
    Последно: 17-01-05, 12:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе