Резултати от 1 до 6 от общо 6

Търся програма за обучение по английски език

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    5
    #1

    Търся програма за обучение по английски език

    Здравейте,
    в майчински съм и имам доста свободно време, бих искала да го използвам да понауча малко английски, ако може да ми препоръчате някоя добра компютърна програма за самообучение, но някоя, която да е за българи, аз доста търсих, но всичко което открих е изцяло на английски и няма да са ми от полза, тъй като съм напълно начинаеща.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #2

    Re:Търся програма за обучение по английски език

    Преди доста време тук се дискутираше подобна програма.
    Тук е темата https://forum.setcombg.com/index.php....html#lastPost може да ти даде някаква насока в търсенето на програма.


  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #3

    Re:Търся програма за обучение по английски език

    давай смело с розета-та бях почнал испанския каквото ми показа е още в главата ми

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    5
    #4

    Re:Търся програма за обучение по английски език

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    давай смело с розета-та бях почнал испанския каквото ми показа е още в главата ми
    Видях я Розета Стоун но с нея освен малко думички, друго едва ли ще науча, аз искам и граматиката да понауча, не може само думи.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re:Търся програма за обучение по английски език

    Цитат Първоначално публикувано от vikito25
    Здравейте,
    в майчински съм и имам доста свободно време, бих искала да го използвам да понауча малко английски, ако може да ми препоръчате някоя добра компютърна програма за самообучение, но някоя, която да е за българи, аз доста търсих, но всичко което открих е изцяло на английски и няма да са ми от полза, тъй като съм напълно начинаеща.
    Ако Rosetta Stone не ти допада, въпреки, че последната версия е много добра, опитай Relaxa. При Relaxa само слушаш и ти повтаря думите бавно и бързо на единия и на другия език, В някой версии е на фона на барокова музика. Има три нива, начинаещи, средно напреднали и напреднали, Има и други специализирани. Хубавото е, че не е нужно да правиш нищо само забождаш слушалките на МР3 плеъра в ушите и си вършиш работата, като информацията сама се набива в съзнанието ти.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    5
    #6

    Re:Търся програма за обучение по английски език

    Открих точно това, което търсех, случайно попаднах на един клип в youtube докато търсех уроци по английски език, програмката се казва English Trainer, интерактивна и за българи, в клипчето подробно се обяснява какво включва и как се използва, за това става въпрос:
    https://www.youtube.com/watch?v=TqtNHewn_CE#
    Сега се хващам сериозно да го науча, че навсякъде английски трябва, успех на останалите и бъдете упорити .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 31-10-06, 11:30
  2. Програма за английски език
    От Tores във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-05, 11:21
  3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
    От Tony_Jordanov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-05, 01:30
  4. Отговори: 26
    Последно: 17-01-05, 12:50
  5. Отговори: 15
    Последно: 23-05-04, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе