Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Помогнете бях изигран!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #16

    Re: Помогнете бях изигран!

    MrMyr дано да си прав. Дано телефона да е напълно здрав, да си го ползвам със здраве и да нямам повече проблеми, а гаранцията ... з*е*б*я, пак казвам дано телефона да си е здрав и да нямам проблеми... гаранция не ми трябва.
    Malone, да не казвам голяма дума, но мисля, че около 5% от хората посещаващи каквито и да е било форуми, не пишат грамотно!
    DeathKnight за такъв договор не сам чувал, но вече ще имам едно на ум, че съществува такова нещо...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #17

    Re: Помогнете бях изигран!

    Така, я чакай аз така и така си нямам работа, да поразнищя описателната ти част
    Цитат Първоначално публикувано от striking
    срещтнахме се телефона беше наистина много запазен погледнах гаранцията беше на глобул ... всичко ок. купих го и реших да проверя гаранцията но беше късно... защото го бях купил вече ... от глобул казаха че е фалшива аз им я оставих да я проверят по точно те искаха така
    Къде и как точно провери гаранцията? В офис на Глобул, в офис на представител на глобул - Germanos, Beep, 2Be или някъде другаде?
    Цитат Първоначално публикувано от striking
    според мен тях не ги интересува че аз сам бил изигран а просто че някой е успял да фалшифицира тяхна гаранция.
    По какво точно познаха, че не тяхна, и как най-вече ще разберат и 'проверят' кой я е издал? Ще вземат отпечатъци от пръстите ли?

    Не е ли по-редно при наличие на измама да се сигнализира в най-близкото управление на МВР както гласи закона?
    Щото пак не ми отговори, като му научиш местоживеенето какво ще направиш, защото точно такъв ти беше въпроса
    Цитат Първоначално публикувано от striking
    имам му и номера на телефона и трите му имена и егенето без последните 4 цифри. Искам да ви помоля ако някой знае как може да разбера ип-то на този човек и посредством това ИП да се разбере каде живее!
    Цитат Първоначално публикувано от striking
    полицията нищо ли не може да направи по този случай? и нали имаше някаква агенция "защитата на потребителя" или нещо такова... някой може ли да обясни точно с какво се занимава тя и може ли да помогне нещо в случая ...
    Полицията може да направи, след като се смяташ за измамен, както ти казах и по-горе, иди и подай жалба срещу продавача.
    А Комисията за защита на потребителя се занимава с фирми предлагащи некачествени стоки и услуги на пазара, ти от коя фирма по-точно си бил измамен, купувайки стока от нейния магазин?

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #18

    Re: Помогнете бях изигран!

    за гаранцията е ясно - пиеш чаша студена вода и да не се счупи скоро телефона.

    все пак - ако се чувстваш пре*цакан - и имаш желание да си връщаш - няма проблем да се обърнеш към полицията.

    тя полицията няма да ти напише гаранция - ама ако са останали без работа - може да заведат преписка за изготвяне на документ с невярно съдържание ... - не съм юрист, не знам какви са наказанията при доказано деяние ... - ама поне ще му утрепят 2-3 часа да го викат за справки .


  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #19

    Re: Помогнете бях изигран!

    ако може истриите тази тема. не ми се занимава вече и искам да нямам спомени за назад... махайте я

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #20

    Re: Помогнете бях изигран!

    Темата е полезно да я има от гледна точка на това да не се "прекара" някой друг и да знае какво точно да гледа при такъв вид улична препродажба.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помогнете
    От merydit във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-11, 14:00
  2. Помогнете!!
    От fitnesman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 31-12-08, 11:04
  3. Помогнете
    От TVE във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 11-03-05, 11:44
  4. ПОМОГНЕТЕ
    От armani` във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 11-05-04, 23:43
  5. помогнете ми за USB
    От ain6tain във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-03, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе