Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 40

Слави се върна. Защо???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Слави се върна. Защо???

    Слави се върна. Защо???
    (Боже, колко простотия има по тая земя...) По кабела...
    Определено имах очакването, че Слави или ще се оттегли, оправдавайки се със заболяването си или ще смени коренно схемата на предаването.
    Уви не! Същата изтъркана схема, същите омръзнали до втръсване лица, същите простотии...
    Тотална липса на идеи.
    Интересно, не му ли минава през главата, че е по-безболезнено да умреш, скачайки от върха, отколкото спускайки се с гол задник по сипея....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    25
    #2

    Re: Слави се върна. Защо???

    не е за чудене,всичко това с болеста беше един голям цирк,защото съгласете се сляп човек не си купува мотор

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: Слави се върна. Защо???

    Слави не е сляп и не е ослепявал. Има намалено зрение. Точните характеристики на остротата на зрението му не ги знам. Иначе простотиите са си все същите, които са доста изтъркани.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Слави се върна. Защо???

    Ми просто се чувства по-добре и се връща.И аз не го харесвам но докато си има кой да го гледа ще го има и него.Наскоро е подписал договор за още три години с БТВ и едва ли ще се махне.

    Мишо бакшишо президент

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: Слави се върна. Защо???

    Само ми е чудно на вас какво ви пречи? Някой по-добър да сте видели в БГ?

    Не ми харесва предавено му и рядко го гледам, но много се дразня от подобни коментари Не харесвам и тъпите новини които вместо 60 минути може да са 5-6 защото едно и също нещо казват по 5-6 пъти ... те са доста по-дразнещи ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Слави се върна. Защо???

    Мен не ми е чудно, че Слави се е върнал, аз от форума разбрах че го е нямало, щото не съм го гледал от години.
    По ми е чудно какво намират уж интелигентни хора като вас в изтърканото му до скъсване предаване?
    В крадените от анекдот.ру вицове ли? В мохабетите от моята ученическа младост ли? В плоските заяждания с някой незначителен политик (щото значителните или са в далавера с него, или го е страх)?
    Та докато има такива да го гледат ще седи не ами и ще си пее.
    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Само ми е чудно на вас какво ви пречи? Някой по-добър да сте видели в БГ?
    Това го казва иронично, нали?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #7

    Re: Слави се върна. Защо???

    Всеки си вади хляба, кой както може.
    Щом го коментираме, значи го гледаме.
    Вълчо, може и да се е изтъркал, ама умее да пробива.
    В никакъв случай не взимам страна, ама човека се бори по негов си начин.
    Аз лично се кефя на актьорите, и го гледам заради тях.


  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: Слави се върна. Защо???

    Аз лично се кефя на актьорите, и го гледам заради тях.
    Той изхабява и тях, карайки ги да се превъплощават в едни и същи образи.

  11. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #9

    Re: Слави се върна. Защо???

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Той изхабява и тях, карайки ги да се превъплощават в едни и същи образи.
    така е, но Гацо бацо си е уникален и винаги му се кефя .. както и бай Шиле

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #10

    Re: Слави се върна. Защо???

    Нека си води шоуто, нека си разказва вицове - това се ядва и понякога е забавно. Но като почне с тези негови песни в псевдокръчмарски стил, които една от друга не можеш да различиш - не се трае. Грях му на душата и на този, който го е излъгал, че може да пее.
    Точно тук вече неприятно се усеща комерсиалното, стремежа да пада някой лев на всяка цена.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Re: Слави се върна. Защо???

    Румене, па на фолк дивите песните и певческите възможности са много добре нали .... каквато държавата, такъв и шоубизнеса!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #12

    Re: Слави се върна. Защо???

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Нека си води шоуто, нека си разказва вицове - това се ядва и понякога е забавно. Но като почне с тези негови песни в псевдокръчмарски стил, които една от друга не можеш да различиш - не се трае. Грях му на душата и на този, който го е излъгал, че може да пее.
    Точно тук вече неприятно се усеща комерсиалното, стремежа да пада някой лев на всяка цена.
    Песните, които изпълнява, не са негови, а на бенда....повечето от тях са безупречни като смисъл, текст, поезия и музика...и едни от най-стойностните песни от новото ни време се родиха там в бенда и шоуто, във времена в които другите припяваха в алкохолизирано-мутрински напеви "пачките тва онова и живота е париии, и хубави жени", което и беше комерсиалното Румене. Не се слави с никакви кой знае какви певчески способности, но това не е важно - много такива има и то от световен калибър.

    Що се касае до изтърканите понякога моменти и предавания: повечето пишещи тук вероятно две еднакво забавни вечери на съпругите или гаджетата си не могат да спретнат, но с замаха на големи разбирачи критикуват тези дето трябва да го правят всяка вечер и то пред хора с крайно различни вкусове и представи за хумор....Като не ми харесва нещо, не го гледам. Никой никого не кара да го прави насила : ха наздраве

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Re: Слави се върна. Защо???

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Като не ми харесва нещо, не го гледам. Никой никого не кара да го прави насила : ха наздраве
    Е това питах и Lupus, той се направи че не вижда,
    Защо го гледате? Какво намирате в това т.нар ШОУ?
    Изключвам отговора на glarus и Vandal, защото те споменават частен случай.
    Зададох ред въпроси, никой не иска да отговори конкретно. Айде ти като ненасилен кажи.

    Ааа, и по повод
    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    безупречни като смисъл, текст, поезия и музика...
    се сещам за ' няма да те питааам нананайнаааа, искаш ли да правииим нананайнаааа', 'Кажи на майкааа си кажии, и ако тряяябва излъжии ..' и прочее високохудожествени и смислени най-вече песни

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #14

    Re: Слави се върна. Защо???

    @Black Adder - не влагам никакъв особен смисъл или задоволяване на някаква определена моя потребност. Просто го пускам фоново и обикновенно се занимавам с разни други неща предимно пред компютрите. Напоследък така "гледам" и цялата телевизия, друга причина да не си купувам голяма плазма Понякога е забавен, по често не, лично аз гледам с интерес предимно артистите, макар че и те поради гореспоменатите ми причини често просто отбиват номер. Просто не е лесно...Едно е да си забавен веднъж в седмица, друго е всеки ден. А и идеи не често се намират. Виж.."Комиците" започнаха силно, но и те напоследък издишат от всякъде...и хумора им е по-плосък и от техния...Но уважавам усилията и на едните и другите и на трети предавания. Усилия и пари...защото нищо не става и без пари, а за пари се налага и комерсиални неща да се правят. Такива са законите не само на шоу бизнеса, но и на всеки друг бизнес.

    //добавено - казах...повечето....кво се заяждаш сега? Вадиш едно от най-кофтите им парчета и го размахваш като знаме...провокатор такъв после опааа...изневиделица някои от постовите ми започват да изчезват, щото нарушил съм бил правилата на етикатанезнайно как едва ли не и всички започват да сочат с пръст "лош, лош, лош"

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: Слави се върна. Защо???

    Мдаа, значи
    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Що се касае до изтърканите понякога моменти и предавания: повечето пишещи тук вероятно две еднакво забавни вечери на съпругите или гаджетата си не могат да спретнат, но с замаха на големи разбирачи критикуват тези дето трябва да го правят всяка вечер и то пред хора с крайно различни вкусове и представи за хумор....Като не ми харесва нещо, не го гледам. Никой никого не кара да го прави насила : ха наздраве
    обаче
    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Просто го пускам фоново и обикновенно се занимавам с разни други неща предимно пред компютрите.
    Такаа, значи не гледаш, с жена и гаджета се не занимаваш, но "с замаха на големи разбирачи критикуват тези дето трябва да го правят"?!? Нонсенс ?!!?


    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    //добавено - казах...повечето....кво се заяждаш сега? Вадиш едно от най-кофтите им парчета и го размахваш като знаме...провокатор такъв после
    Ааа, като ти направи някой забележка, че дрънкаш глупости изведнъж се оказва, че се заяждааа. Много удобно. Да!!!

    Песните дето съм цитирал не са 1, а 2, а мога и до 30-40 да ти ги изброя, но ти ми кажи 1 стойностна, съдържателна и некрадена, чисто авторска песен на Слави Трифонов и обещавам 3 дни да не те засичам, когато лееш мозък в неограничени количества.
    А за изтрити постове не се жалвай на мен, мен вече ми изчезват цели теми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Годжи саботира Слави... :)
    От Zaphod B във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 14-02-07, 14:28
  2. Отговори: 2
    Последно: 25-12-05, 10:33
  3. Шоуто на Слави - 18.05.2005
    От skynet във форум Коментирай новина
    Отговори: 44
    Последно: 30-05-05, 19:16
  4. Задача 140.041 (Хамър-ът на Слави)
    От pimpirlit във форум Логически задачи
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-05, 19:39
  5. За и против Слави Трифонов
    От breiii във форум Анкети
    Отговори: 58
    Последно: 12-03-04, 22:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе