Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Терора от моторджиите без ауспуси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #16

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Рано или късно се случва ето това с такива гъзарчета.


  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #17

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    никаква аванта за тия псевдо състезатели !

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    a.l.f., не беше нужно да се самоцензурираш
    заради подобна само- и наложена псевдо-цензура ("да пазим психиката на дицата" ) никой не е наясно какво е истинското лице на смъртта при автомобилна катастрофа, какъв е цветът на мозък, разпилян върху асфалт, и на колко парченца може да стане човешки череп при сблъсъка с бордюр

    не знам кой те е посъветвал да махнеш линка, но аз те призовавам да го върнеш
    преди време в подобна тема и аз бях качил няколко такива снимки

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #19

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    нека не слагаме всички в един калъп.
    Аз примерно до скоро притежавах такъв мотор.



    От дълги години карам мотор,и мога да кажа, че никога не съм причинявал катастрофи/задръствания и тем подобни ти ми.
    Случвало ми се е да падам,но вината не е била моя, тоест до някъде, често съм се хлъзгал, заради мокро или заледено място.
    Но винаги съм бил предпазлив, спазвайки горе долу, пътните знаци и ограничения.

  6. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #20

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    @FearMe За съжаление клипа е сметнат за много брутален и е изтрит от администраторите на сайта,ще се опитам да го изровя от другаде.
    Ето нещо подобно http://rutube.ru/tracks/1862540.html...61a78184b10f91
    Крайно време е Българското "овче"самосъзнание да се промени,не трябва да се толерира повече безрасъдното поведение по-пътищата и неща от сорта"...ма той е син на кмета,глей кво прави с мотора"а,иначе нашата родна полиция да трупат точки само като се занимават с жигули и москвичи,все още за съжаление е залегнало в ежедневите назадничевото мислене от преди 89-та.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #21

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Първият клип си беше баш на място за мотористите, докато вторият e общи ужасии - само дето не показва прегазени от валяк бебешки колички
    Но както казва и @FearMe - такива работи е добре да се видят от повече хора за повечко внимание по пътищата.
    Ето едно клипче точно за гъзарите-мотористи. За някои от катастрофите направо ти иде да изръкопляскаш.
    https://www.youtube.com/watch?v=Gq88hQufv4I

    @fXOrange, хубава машинка. Аз изобщо не съм против мотоциклетистите, даже на моменти се колебая дали да не се сдобия с двуколесно возило. С нормален ауспух, разбира се
    Сигурно тръпката е голяма - свобода, вятър, мощно ускорение, маневреност. Но съм запомнил какво беше казал един лекар по телевизията: идеалните донори на органи са мотоциклетистите. Защото хем гинат млади, със здрави органи, хем и честичко се случва.

  8.  
     
  9. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #22

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Тези клипове би трябвало да ги пускат по телевизията. По-добре да има наплашени отколкото мъртви.
    По темата за шума. Случвало ми се е децата да се разплакват от форсираното потегляне на мотор на 1м от нас. после ми отнема половин час да ги успокоя.
    Това за донорите е вярно. Не можеш да караш като състезател по улиците, които очевидно не са предназначени за високи скорости. Проблема не е, че тези самоубийци си заминават по рано от този свят, а че много често взимат със себе си и други хора.
    Нямам нищо против мотористите да карат колкото си искат бързо и шумно, но на пистите, където рискът си е само за тях.

  10. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #23

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Цитат Първоначално публикувано от A.L.F.
    @FearMe За съжаление клипа е сметнат за много брутален и е изтрит от администраторите на сайта,ще се опитам да го изровя от другаде.
    Ето нещо подобно http://rutube.ru/tracks/1862540.html...61a78184b10f91
    Крайно време е Българското "овче"самосъзнание да се промени,не трябва да се толерира повече безрасъдното поведение по-пътищата и неща от сорта"...ма той е син на кмета,глей кво прави с мотора"а,иначе нашата родна полиция да трупат точки само като се занимават с жигули и москвичи,все още за съжаление е залегнало в ежедневите назадничевото мислене от преди 89-та.
    Не мога до си представя че има по-брутален клип от този.
    Е баси ужаса. Цял ден ще ме държи в напрежение.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #24

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Миналото лято едно пишлеме огърмя квартала с един скутер. Спираше редовно моторчето пред съседния блок и го оставяше без надзор доста време. Бях намислил да купя един флакон монтажна пяна и да го изпразня в тръбата на ауспуха (да имаше само тръба без другите части за един нормален ауспух). Бързо, тихо и ефектно. Според мен щеше да стане много яко, но изведнъж пича спря да се появява. Сигурно мадамата, при която идваше му е била шута. Ако знам коя е бих я черпил едно. Така и не си изпълних пъкления план, а сигурно щеше да има ефект...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #25

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Цитат Първоначално публикувано от nommo
    Миналото лято едно пишлеме огърмя квартала с един скутер. Спираше редовно моторчето пред съседния блок и го оставяше без надзор доста време. Бях намислил да купя един флакон монтажна пяна и да го изпразня в тръбата на ауспуха (да имаше само тръба без другите части за един нормален ауспух). Бързо, тихо и ефектно. Според мен щеше да стане много яко, но изведнъж пича спря да се появява. Сигурно мадамата, при която идваше му е била шута. Ако знам коя е бих я черпил едно. Така и не си изпълних пъкления план, а сигурно щеше да има ефект...
    ефекта на пяната би бил по -голям ако не е в тръбата, ами в ключалката и всички цепнатини по таблото

  13. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #26

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    http://dnes.dir.bg/2009/05/26/news4511138.htmlИначе - имаме закони, как да нямаме. Закони да искаш. И хора, дето да си плащат.
    Сега бащата на детенцето да го гръмне тоя, ще го осъдят най-много на 6 месеца условно.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #27

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Успях да хвана с камерата сбирка на моторджиите. Макар че тук са на място и не са в обичайните си совалки по булеварда - чувате как навиват масура на газта на място и се гъзареят.
    https://www.youtube.com/watch?v=25D5xgkyESY

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #28

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Обаждаш се на другарите милиционери от примичка и им се оплакваш, че хюмненцата ти вдигат шум. Като не дойдат до половин час, звъниш пак и им казваш - Може да не бързате. Аз застрелях единия, а другите умряха от страх. И затваряш. ;-)

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #29

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Offtopic:
    @Black Adder, сподели какво стана, кое твое изказване беше сметнато за заяждане? Лично аз мисля, че имаш леко хаплив език, но така просто е по забавно, а и не мисля че се заяждаш. Определено ми е забавно да чета твои мнения, това дава цвят на форума и е различно от сивотата в темите за климатиците например!
    Надявам се с fXOrange да се помирите и да забравите - каквото било било.



  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    Re:Терора от моторджиите без ауспуси

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    Обаждаш се на другарите милиционери от примичка и им се оплакваш, че хюмненцата ти вдигат шум. Като не дойдат до половин час, звъниш пак и им казваш - Може да не бързате. Аз застрелях единия, а другите умряха от страх. И затваряш. ;-)
    Кога за последно си го правил това , или от доста време не си имал "гости" с заповед за обиск за нелегално притежание на бойно оръжие" ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 22-02-06, 18:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе